Uitslag Ronde van San Juan 2017: Etappe 1 San Juan - San Juan

Evenement Ronde van San Juan 2017
Etappe 1 Wegwedstrijd San Juan - San Juan
Datum maandag 23 januari 2017, 20:27
Afstand 142,5 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Fernando Gaviria Quick-Step Floors 3:07:44
2 Elia Viviani Italië z.t.
3 Nicolas Marini Nippo - Vini Fantini z.t.
4 Matteo Malucelli Androni - Sidermec - Bottecchia z.t.
5 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida z.t.
6 Tom Boonen Quick-Step Floors z.t.
7 Matthias Brändle Trek - Segafredo z.t.
8 Alan Ramírez Rawson Somos Todos z.t.
9 Bauke Mollema Trek - Segafredo z.t.
10 Óscar Sevilla Medellín z.t.
11 Germán Tivani Unieuro z.t.
12 Carlos Alzate UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
13 Duilio Ramos Mardan z.t.
14 Gavin Mannion UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
15 Manuele Boaro Bahrain - Merida z.t.
16 Javier Montoya Medellín z.t.
17 Josue Moyano Pocito z.t.
18 Juan Pablo Dotti SEP de San Juan z.t.
19 Héctor Sáez Caja Rural - Seguros RGA z.t.
20 Eduardo Sepúlveda Argentinië z.t.
21 Juan Molina Argentinië z.t.
22 Simone Ravanelli Unieuro z.t.
23 Francesco Gavazzi Androni - Sidermec - Bottecchia z.t.
24 Andrei Sartassov SEP de San Juan z.t.
25 Marco Frapporti Androni - Sidermec - Bottecchia z.t.
26 Pieter Serry Quick-Step Floors z.t.
27 Luciano Montivero Virgen de Fátima z.t.
28 Exequiel Falon Rawson Somos Todos z.t.
29 Mauricio Muller SEP de San Juan z.t.
30 Jonathan Lastra Caja Rural - Seguros RGA z.t.
31 Emiliano Ibarra SEP de San Juan z.t.
32 Antonio Cabrera Chili z.t.
33 Ivan Santaromita Nippo - Vini Fantini z.t.
34 Brayan Ramírez Medellín z.t.
35 Sebastián Trillini Italomat z.t.
36 Iñaki Gozálbez Italomat z.t.
37 Gabriel Juárez Pocito z.t.
38 Kanstantsin Siutsou Bahrain - Merida z.t.
39 Ignacio Prado SEP de San Juan z.t.
40 Rubén Ramos Argentinië z.t.
41 Antonio Molina Caja Rural - Seguros RGA z.t.
42 Felipe Peñaloza Chili z.t.
43 Miguel Ángel Benito Caja Rural - Seguros RGA z.t.
44 Przemyslaw Niemiec UAE Team Emirates z.t.
45 Niccolò Pacinotti Bardiani - CSF z.t.
46 Edison Bravo Chili z.t.
47 Gaston Javier SEP de San Juan z.t.
48 Wilmer Ulloa Italomat z.t.
49 Gregory Daniel Trek - Segafredo z.t.
50 Tim Declercq Quick-Step Floors z.t.
51 Fausto Masnada Androni - Sidermec - Bottecchia z.t.
52 Adrián Richeze Virgen de Fátima z.t.
53 Nicolás González Chili z.t.
54 Antônio Da Matta Italomat z.t.
55 Franco López Virgen de Fátima z.t.
56 Felipe Marques Brazilië z.t.
57 Valerio Agnoli Bahrain - Merida z.t.
58 Franco Pellizotti Bahrain - Merida z.t.
59 Juan Manuel Aguirre Los Cascos z.t.
60 Daniel Zamora Virgen de Fátima z.t.
61 Gonzalo Najar SEP de San Juan z.t.
62 Nicolás Naranjo Virgen de Fátima z.t.
63 Maicke Monteiro Brazilië z.t.
64 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors z.t.
65 Alejandro Saquilan Mardan z.t.
66 Julián Cardona Medellín z.t.
67 Riccardo Stacchiotti Nippo - Vini Fantini z.t.
68 César Sigura Los Cascos z.t.
69 Santiago Espindola Los Cascos z.t.
70 Stanimir Cholakov Unieuro z.t.
71 Pedro González Pocito z.t.
72 Ricardo Julio Pocito z.t.
73 Mirco Maestri Bardiani - CSF z.t.
74 Piter Campero Bolivia te Espera z.t.
75 Carlos Amurrio Bolivia te Espera z.t.
76 Emiliano Fernández Mardan z.t.
77 Gerardo Tivani Pocito z.t.
78 Luke Keough UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
79 Carlos Cabrera Uruguay z.t.
80 Héctor Hugo Rangel Mexico z.t.
81 Higiño Lucero Rawson Somos Todos z.t.
82 Freddy González Bolivia te Espera z.t.
83 Leonardo Rodríguez Mardan z.t.
84 Julian Barrientos Bolivia te Espera z.t.
85 Laureano Rosas Argentinië z.t.
86 Pablo Anchieri Uruguay z.t.
87 Filippo Ganna UAE Team Emirates z.t.
88 Michele Scartezzini Italië z.t.
89 Emanuel Guevara Rawson Somos Todos z.t.
90 Attilio Viviani Italië z.t.
91 Matías Gómez Uruguay z.t.
92 Emerson Santos Brazilië z.t.
93 Tiago Waiandt Brazilië z.t.
94 Omar Azzen Los Cascos z.t.
95 Juan Javier Melivillo Italomat z.t.
96 Edoardo Zardini Bardiani - CSF z.t.
97 Andrés Paez Rawson Somos Todos z.t.
98 Victor Olivares Chili z.t.
99 Sergio Vega Unieuro z.t.
100 Eduardo Corte Mexico z.t.
101 Alexander Gutiérrez Uruguay z.t.
102 Luca Wackermann Bardiani - CSF z.t.
103 Lucas Gaday Los Cascos z.t.
104 Maximiliano Navarrete Argentinië z.t.
105 Christopher Jones UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
106 Eder Frayre Mexico z.t.
107 Diego González Uruguay z.t.
108 Daniel Juárez Mardan z.t.
109 Jefferson Cepeda Bolivia te Espera z.t.
110 Walter Vargas Medellín z.t.
111 Julián Gaday Los Cascos z.t.
112 Victor Arroyo Mardan z.t.
113 Francisco Montes Mardan z.t.
114 Mattia Viel Unieuro z.t.
115 Luan Santos Brazilië z.t.
116 Francesco Lamon Italië z.t.
117 Flavio De Luna Mexico z.t.
118 Yonder Godoy Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
119 Alex Turrin Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
120 Lorenzo Rota Bardiani - CSF z.t.
121 Sergio Pardilla Caja Rural - Seguros RGA z.t.
122 Darwin Atapuma UAE Team Emirates z.t.
123 Damiano Cunego Nippo - Vini Fantini z.t.
124 Julen Amezqueta Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
125 Kazushige Kuboki Nippo - Vini Fantini z.t.
126 Rafael Reis Caja Rural - Seguros RGA z.t.
127 Federico Sartor Italië z.t.
128 Oliviero Troia UAE Team Emirates z.t.
129 Manuel Belletti Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
130 Rodolfo Torres Androni - Sidermec - Bottecchia z.t.
131 Egan Bernal Androni - Sidermec - Bottecchia z.t.
132 Boy van Poppel Trek - Segafredo z.t.
133 Marco Coledan Trek - Segafredo z.t.
134 Daniel Jaramillo UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
135 Eugenio Alafaci Trek - Segafredo z.t.
136 Róbigzon Oyola Medellín z.t.
137 Andrea Guardini UAE Team Emirates z.t.
138 Julián Arredondo Nippo - Vini Fantini z.t.
139 Davide Plebani Italië z.t.
140 Riccardo Cenghialta Unieuro z.t.
141 Filippo Pozzato Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
142 Juan Pablo Magallanes Mexico z.t.
143 Rui Costa UAE Team Emirates z.t.
144 Jaime Ramírez Italomat z.t.
145 Rene Corella Mexico z.t.
146 Mauro Richeze Virgen de Fátima z.t.
147 Sebastián Haedo UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
148 Héctor Lucero Pocito z.t.
149 Matteo Draperi Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
150 Ricardo Escuela Virgen de Fátima z.t.
151 Rémi Cavagna Quick-Step Floors z.t.
152 José Rivera Pocito z.t.
153 Marvin Angarita Bolivia te Espera z.t.
154 Francisco Chamorro Argentinië z.t.
155 Ramunas Navardauskas Bahrain - Merida z.t.
156 Nahuel Soares Uruguay z.t.
157 Nicola Ruffoni Bardiani - CSF z.t.
158 Héctor De Udaeta Rawson Somos Todos z.t.
159 Joaquín Corvalán Chili z.t.
160 Rodrigo Hausen Rawson Somos Todos z.t.
161 Edson Ponciano Brazilië z.t.