Uitslag Ronde van San Juan 2017: Etappe 2 San Juan - San Juan

Evenement Ronde van San Juan 2017
Etappe 2 Wegwedstrijd San Juan - San Juan
Datum dinsdag 24 januari 2017, 20:47
Afstand 128,8 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Tom Boonen Quick-Step Floors 3:00:40
2 Elia Viviani Italië z.t.
3 Matteo Malucelli Androni - Sidermec - Bottecchia z.t.
4 Ricardo Escuela Virgen de Fátima z.t.
5 Andrea Guardini UAE Team Emirates z.t.
6 Ramunas Navardauskas Bahrain - Merida z.t.
7 Luke Keough UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
8 Manuel Belletti Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
9 Eugenio Alafaci Trek - Segafredo z.t.
10 Mattia Viel Unieuro z.t.
11 Marvin Angarita Bolivia te Espera z.t.
12 Juan Pablo Magallanes Mexico z.t.
13 Laureano Rosas Argentinië z.t.
14 Rafael Reis Caja Rural - Seguros RGA z.t.
15 Héctor Lucero Pocito z.t.
16 Fernando Gaviria Quick-Step Floors z.t.
17 Oliviero Troia UAE Team Emirates z.t.
18 Gavin Mannion UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
19 Mauro Richeze Virgen de Fátima z.t.
20 Róbigzon Oyola Medellín z.t.
21 Juan Molina Argentinië z.t.
22 Michele Scartezzini Italië z.t.
23 Simone Ravanelli Unieuro z.t.
24 Duilio Ramos Mardan z.t.
25 Alex Turrin Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
26 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida z.t.
27 Rémi Cavagna Quick-Step Floors z.t.
28 Óscar Sevilla Medellín z.t.
29 Christopher Jones UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
30 Josue Moyano Pocito z.t.
31 Bauke Mollema Trek - Segafredo z.t.
32 Francesco Gavazzi Androni - Sidermec - Bottecchia z.t.
33 Egan Bernal Androni - Sidermec - Bottecchia z.t.
34 Kanstantsin Siutsou Bahrain - Merida z.t.
35 Lucas Gaday Los Cascos z.t.
36 Rodolfo Torres Androni - Sidermec - Bottecchia z.t.
37 Jonathan Lastra Caja Rural - Seguros RGA z.t.
38 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors z.t.
39 Matteo Draperi Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
40 Matthias Brändle Trek - Segafredo z.t.
41 Rui Costa UAE Team Emirates z.t.
42 Javier Montoya Medellín z.t.
43 Gregory Daniel Trek - Segafredo z.t.
44 Sergio Pardilla Caja Rural - Seguros RGA z.t.
45 Pieter Serry Quick-Step Floors z.t.
46 Tim Declercq Quick-Step Floors z.t.
47 Sebastián Trillini Italomat z.t.
48 Juan Pablo Dotti SEP de San Juan z.t.
49 Manuele Boaro Bahrain - Merida z.t.
50 Fausto Masnada Androni - Sidermec - Bottecchia z.t.
51 Franco López Virgen de Fátima z.t.
52 Filippo Pozzato Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
53 Julian Barrientos Bolivia te Espera z.t.
54 Franco Pellizotti Bahrain - Merida z.t.
55 Federico Sartor Italië z.t.
56 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +11
57 Marco Frapporti Androni - Sidermec - Bottecchia +11
58 Attilio Viviani Italië +18
59 Francisco Chamorro Argentinië +31
60 Marco Coledan Trek - Segafredo +52
61 Flavio De Luna Mexico +1:07
62 Joaquín Corvalán Chili +1:07
63 Niccolò Pacinotti Bardiani - CSF +1:07
64 Antonio Molina Caja Rural - Seguros RGA +1:07
65 Pablo Anchieri Uruguay +1:07
66 Wilmer Ulloa Italomat +1:07
67 Rene Corella Mexico +1:07
68 Gaston Javier SEP de San Juan +1:07
69 Emanuel Guevara Rawson Somos Todos +1:07
70 Jaime Ramírez Italomat +1:07
71 Sebastián Haedo UnitedHealthcare Professional Cycling Team +1:07
72 Carlos Cabrera Uruguay +1:07
73 Diego González Uruguay +1:07
74 Alexander Gutiérrez Uruguay +1:07
75 Higiño Lucero Rawson Somos Todos +1:07
76 Leonardo Rodríguez Mardan +1:07
77 Daniel Jaramillo UnitedHealthcare Professional Cycling Team +1:07
78 Daniel Zamora Virgen de Fátima +1:07
79 Victor Olivares Chili +1:07
80 Alan Ramírez Rawson Somos Todos +1:07
81 Walter Vargas Medellín +1:07
82 Eduardo Sepúlveda Argentinië +1:07
83 Juan Javier Melivillo Italomat +1:07
84 Mauricio Muller SEP de San Juan +1:07
85 Miguel Ángel Benito Caja Rural - Seguros RGA +1:07
86 Filippo Ganna UAE Team Emirates +1:07
87 Luciano Montivero Virgen de Fátima +1:07
88 Gonzalo Najar SEP de San Juan +1:07
89 José Rivera Pocito +1:07
90 Luca Wackermann Bardiani - CSF +1:07
91 Adrián Richeze Virgen de Fátima +1:07
92 Rubén Ramos Argentinië +1:07
93 Daniel Juárez Mardan +1:07
94 Ivan Santaromita Nippo - Vini Fantini +1:07
95 Damiano Cunego Nippo - Vini Fantini +1:07
96 Andrei Sartassov SEP de San Juan +1:07
97 Francesco Lamon Italië +1:07
98 Nicola Ruffoni Bardiani - CSF +1:07
99 Kazushige Kuboki Nippo - Vini Fantini +1:07
100 Pedro González Pocito +1:15
101 Héctor Hugo Rangel Mexico +1:15
102 Nahuel Soares Uruguay +1:17
103 Felipe Marques Brazilië +1:17
104 Omar Azzen Los Cascos +1:17
105 Francisco Montes Mardan +1:17
106 Exequiel Falon Rawson Somos Todos +1:17
107 Alejandro Saquilan Mardan +1:17
108 Antonio Cabrera Chili +1:17
109 Jefferson Cepeda Bolivia te Espera +1:17
110 Nicolás González Chili +1:17
111 Antônio Da Matta Italomat +1:17
112 Matías Gómez Uruguay +1:40
113 Felipe Peñaloza Chili +1:40
114 Emerson Santos Brazilië +1:40
115 César Sigura Los Cascos +1:43
116 Julián Gaday Los Cascos +1:43
117 Santiago Espindola Los Cascos +1:43
118 Eduardo Corte Mexico +1:43
119 Gabriel Juárez Pocito +1:43
120 Ignacio Prado SEP de San Juan +1:43
121 Carlos Amurrio Bolivia te Espera +1:43
122 Piter Campero Bolivia te Espera +1:43
123 Julián Cardona Medellín +1:43
124 Ricardo Julio Pocito +1:43
125 Carlos Alzate UnitedHealthcare Professional Cycling Team +1:43
126 Maximiliano Navarrete Argentinië +1:43
127 Germán Tivani Unieuro +1:43
128 Emiliano Ibarra SEP de San Juan +1:43
129 Yonder Godoy Wilier Triestina - Selle Italia +1:43
130 Sergio Vega Unieuro +1:43
131 Brayan Ramírez Medellín +1:43
132 Freddy González Bolivia te Espera +1:43
133 Héctor Sáez Caja Rural - Seguros RGA +1:43
134 Julen Amezqueta Wilier Triestina - Selle Italia +1:43
135 Andrés Paez Rawson Somos Todos +1:43
136 Stanimir Cholakov Unieuro +1:43
137 Gerardo Tivani Pocito +1:43
138 Nicolás Naranjo Virgen de Fátima +1:43
139 Nicolas Marini Nippo - Vini Fantini +1:43
140 Riccardo Stacchiotti Nippo - Vini Fantini +1:43
141 Julián Arredondo Nippo - Vini Fantini +1:43
142 Lorenzo Rota Bardiani - CSF +1:43
143 Edison Bravo Chili +1:43
144 Iñaki Gozálbez Italomat +1:43
145 Przemyslaw Niemiec UAE Team Emirates +1:43
146 Héctor De Udaeta Rawson Somos Todos +5:20
147 Mirco Maestri Bardiani - CSF +6:02
148 Edoardo Zardini Bardiani - CSF +6:02
149 Riccardo Cenghialta Unieuro +6:03
150 Eder Frayre Mexico +6:19
151 Edson Ponciano Brazilië +10:52
152 Emiliano Fernández Mardan +16:31
153 Davide Plebani Italië +16:31
154 Juan Manuel Aguirre Los Cascos +16:31
155 Rodrigo Hausen Rawson Somos Todos +16:31
156 Victor Arroyo Mardan +16:31
157 Darwin Atapuma UAE Team Emirates z.t.
Tiago Waiandt Brazilië +44:42