Uitslag Ronde van San Juan 2017: Etappe 4 San Martín - San Martín

Evenement Ronde van San Juan 2017
Etappe 4 Wegwedstrijd San Martín - San Martín
Datum donderdag 26 januari 2017, 20:11
Afstand 160,5 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Fernando Gaviria Quick-Step Floors 3:34:44
2 Elia Viviani Italië z.t.
3 Nicola Ruffoni Bardiani - CSF z.t.
4 Manuel Belletti Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
5 Luke Keough UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
6 Andrea Guardini UAE Team Emirates z.t.
7 Carlos Alzate UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
8 Marco Coledan Trek - Segafredo z.t.
9 Laureano Rosas Argentinië z.t.
10 Ramunas Navardauskas Bahrain - Merida z.t.
11 Julián Gaday Los Cascos z.t.
12 Matteo Malucelli Androni - Sidermec - Bottecchia z.t.
13 Francisco Chamorro Argentinië z.t.
14 Héctor Lucero Pocito z.t.
15 Nicolas Marini Nippo - Vini Fantini z.t.
16 Mattia Viel Unieuro z.t.
17 Wilmer Ulloa Italomat z.t.
18 Emanuel Guevara Rawson Somos Todos z.t.
19 Juan Pablo Magallanes Mexico z.t.
20 Bauke Mollema Trek - Segafredo z.t.
21 Sebastián Haedo UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
22 Antonio Molina Caja Rural - Seguros RGA z.t.
23 Germán Tivani Unieuro z.t.
24 Kanstantsin Siutsou Bahrain - Merida z.t.
25 Daniel Juárez Mardan z.t.
26 Róbigzon Oyola Medellín z.t.
27 Tom Boonen Quick-Step Floors z.t.
28 Emerson Santos Brazilië z.t.
29 Ricardo Escuela Virgen de Fátima z.t.
30 Matías Gómez Uruguay z.t.
31 Óscar Sevilla Medellín z.t.
32 Javier Montoya Medellín z.t.
33 Simone Ravanelli Unieuro z.t.
34 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida z.t.
35 Rodrigo Hausen Rawson Somos Todos z.t.
36 Alex Turrin Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
37 Gabriel Juárez Pocito z.t.
38 Flavio De Luna Mexico z.t.
39 Rui Costa UAE Team Emirates z.t.
40 Juan Pablo Dotti SEP de San Juan z.t.
41 Julian Barrientos Bolivia te Espera z.t.
42 Jonathan Lastra Caja Rural - Seguros RGA z.t.
43 Pieter Serry Quick-Step Floors z.t.
44 Rodolfo Torres Androni - Sidermec - Bottecchia z.t.
45 Eduardo Sepúlveda Argentinië z.t.
46 Rafael Reis Caja Rural - Seguros RGA z.t.
47 Marvin Angarita Bolivia te Espera z.t.
48 Oliviero Troia UAE Team Emirates z.t.
49 Matthias Brändle Trek - Segafredo z.t.
50 Egan Bernal Androni - Sidermec - Bottecchia z.t.
51 Daniel Jaramillo UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
52 Juan Molina Argentinië z.t.
53 Rémi Cavagna Quick-Step Floors z.t.
54 Marco Frapporti Androni - Sidermec - Bottecchia z.t.
55 Gaston Javier SEP de San Juan z.t.
56 Luciano Montivero Virgen de Fátima z.t.
57 Duilio Ramos Mardan z.t.
58 Sebastián Trillini Italomat z.t.
59 Iñaki Gozálbez Italomat z.t.
60 Julián Arredondo Nippo - Vini Fantini z.t.
61 Omar Azzen Los Cascos z.t.
62 Tim Declercq Quick-Step Floors z.t.
63 Pablo Anchieri Uruguay z.t.
64 Christopher Jones UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
65 Manuele Boaro Bahrain - Merida z.t.
66 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors z.t.
67 Alan Ramírez Rawson Somos Todos z.t.
68 Franco López Virgen de Fátima z.t.
69 Jaime Ramírez Italomat z.t.
70 Mauro Richeze Virgen de Fátima z.t.
71 Gonzalo Najar SEP de San Juan z.t.
72 Maximiliano Navarrete Argentinië z.t.
73 Diego González Uruguay z.t.
74 Rubén Ramos Argentinië z.t.
75 Riccardo Stacchiotti Nippo - Vini Fantini z.t.
76 Rene Corella Mexico z.t.
77 Nicolás González Chili z.t.
78 Héctor Sáez Caja Rural - Seguros RGA z.t.
79 Filippo Pozzato Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
80 Mauricio Muller SEP de San Juan z.t.
81 Fausto Masnada Androni - Sidermec - Bottecchia z.t.
82 Felipe Marques Brazilië z.t.
83 Davide Plebani Italië z.t.
84 Victor Olivares Chili z.t.
85 Eugenio Alafaci Trek - Segafredo z.t.
86 Attilio Viviani Italië z.t.
87 Sergio Pardilla Caja Rural - Seguros RGA z.t.
88 Brayan Ramírez Medellín z.t.
89 Walter Vargas Medellín z.t.
90 Gregory Daniel Trek - Segafredo z.t.
91 Przemyslaw Niemiec UAE Team Emirates z.t.
92 Lucas Gaday Los Cascos z.t.
93 Miguel Ángel Benito Caja Rural - Seguros RGA z.t.
94 Pedro González Pocito z.t.
95 Matteo Draperi Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
96 Niccolò Pacinotti Bardiani - CSF z.t.
97 Emiliano Ibarra SEP de San Juan z.t.
98 Andrei Sartassov SEP de San Juan z.t.
99 César Sigura Los Cascos z.t.
100 Jefferson Cepeda Bolivia te Espera z.t.
101 Carlos Cabrera Uruguay z.t.
102 Alexander Gutiérrez Uruguay z.t.
103 Yonder Godoy Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
104 Juan Manuel Aguirre Los Cascos z.t.
105 Julen Amezqueta Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
106 Kazushige Kuboki Nippo - Vini Fantini z.t.
107 Gavin Mannion UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
108 Emiliano Fernández Mardan z.t.
109 Luca Wackermann Bardiani - CSF z.t.
110 Piter Campero Bolivia te Espera z.t.
111 Ricardo Julio Pocito z.t.
112 Ivan Santaromita Nippo - Vini Fantini z.t.
113 Joaquín Corvalán Chili z.t.
114 Edison Bravo Chili z.t.
115 Carlos Amurrio Bolivia te Espera z.t.
116 Antônio Da Matta Italomat z.t.
117 Eduardo Corte Mexico z.t.
118 Daniel Zamora Virgen de Fátima z.t.
119 José Rivera Pocito z.t.
120 Exequiel Falon Rawson Somos Todos z.t.
121 Franco Pellizotti Bahrain - Merida z.t.
122 Alejandro Saquilan Mardan z.t.
123 Nahuel Soares Uruguay z.t.
124 Felipe Peñaloza Chili z.t.
125 Eder Frayre Mexico z.t.
126 Julián Cardona Medellín z.t.
127 Leonardo Rodríguez Mardan z.t.
128 Higiño Lucero Rawson Somos Todos +21
129 Antonio Cabrera Chili +21
130 Mirco Maestri Bardiani - CSF +26
131 Edoardo Zardini Bardiani - CSF +26
132 Sergio Vega Unieuro +26
133 Michele Scartezzini Italië +26
134 Adrián Richeze Virgen de Fátima +30
135 Héctor Hugo Rangel Mexico +35
136 Nicolás Naranjo Virgen de Fátima +36
137 Francesco Gavazzi Androni - Sidermec - Bottecchia +36
138 Victor Arroyo Mardan +41
139 Edson Ponciano Brazilië +59
140 Riccardo Cenghialta Unieuro +1:09
141 Filippo Ganna UAE Team Emirates +1:09
142 Lorenzo Rota Bardiani - CSF +1:09
143 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +2:43
144 Gerardo Tivani Pocito +2:43
145 Francesco Lamon Italië z.t.
146 Andrés Paez Rawson Somos Todos z.t.
147 Ignacio Prado SEP de San Juan +3:04
148 Josue Moyano Pocito +3:30
149 Santiago Espindola Los Cascos +3:38
150 Federico Sartor Italië +9:23
151 Stanimir Cholakov Unieuro +9:23
152 Héctor De Udaeta Rawson Somos Todos +9:25
153 Juan Javier Melivillo Italomat +18:13
Damiano Cunego Nippo - Vini Fantini Niet gefinished