Uitslag Ronde van San Juan 2017: Etappe 7 San Juan - San Juan

Evenement Ronde van San Juan 2017
Etappe 7 Wegwedstrijd San Juan - San Juan
Datum zondag 29 januari 2017, 19:52
Afstand 111,3 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors 2:16:48
2 Tom Boonen Quick-Step Floors +3
3 Matteo Malucelli Androni - Sidermec - Bottecchia +3
4 Andrea Guardini UAE Team Emirates +3
5 Nicola Ruffoni Bardiani - CSF +3
6 José Rivera Pocito +3
7 Ramunas Navardauskas Bahrain - Merida +3
8 Attilio Viviani Italië +3
9 Daniel Juárez Mardan +3
10 Mattia Viel Unieuro +3
11 Ricardo Escuela Virgen de Fátima +3
12 Gerardo Tivani Pocito +3
13 Juan Pablo Magallanes Mexico +3
14 Nicolas Marini Nippo - Vini Fantini +3
15 Alan Ramírez Rawson Somos Todos +3
16 Andrés Paez Rawson Somos Todos +3
17 Lucas Gaday Los Cascos +3
18 Mirco Maestri Bardiani - CSF +3
19 Wilmer Ulloa Italomat +3
20 Oliviero Troia UAE Team Emirates +3
21 Rene Corella Mexico +3
22 Laureano Rosas Argentinië +3
23 Óscar Sevilla Medellín +3
24 Rafael Reis Caja Rural - Seguros RGA +3
25 Emerson Santos Brazilië +3
26 Bauke Mollema Trek - Segafredo +3
27 Fernando Gaviria Quick-Step Floors +3
28 Antonio Molina Caja Rural - Seguros RGA +3
29 Francisco Chamorro Argentinië +3
30 Rémi Cavagna Quick-Step Floors +3
31 Pablo Anchieri Uruguay +3
32 Pieter Serry Quick-Step Floors +3
33 Kanstantsin Siutsou Bahrain - Merida +3
34 Antonio Cabrera Chili +3
35 Rodolfo Torres Androni - Sidermec - Bottecchia +3
36 Michele Scartezzini Italië +3
37 Flavio De Luna Mexico +3
38 Eduardo Sepúlveda Argentinië +3
39 Josue Moyano Pocito +3
40 Jaime Ramírez Italomat +3
41 Riccardo Stacchiotti Nippo - Vini Fantini +3
42 Matías Gómez Uruguay +3
43 Luke Keough UnitedHealthcare Professional Cycling Team +3
44 Rui Costa UAE Team Emirates +3
45 Luciano Montivero Virgen de Fátima +3
46 Róbigzon Oyola Medellín +3
47 Javier Montoya Medellín +3
48 Julian Barrientos Bolivia te Espera +3
49 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida +3
50 Daniel Jaramillo UnitedHealthcare Professional Cycling Team +3
51 Egan Bernal Androni - Sidermec - Bottecchia +3
52 Julen Amezqueta Wilier Triestina - Selle Italia +3
53 Omar Azzen Los Cascos +3
54 Filippo Pozzato Wilier Triestina - Selle Italia +3
55 Antônio Da Matta Italomat +3
56 Juan Manuel Aguirre Los Cascos +3
57 Rubén Ramos Argentinië +3
58 Juan Pablo Dotti SEP de San Juan +3
59 Marco Frapporti Androni - Sidermec - Bottecchia +3
60 Sebastián Haedo UnitedHealthcare Professional Cycling Team +3
61 Julián Arredondo Nippo - Vini Fantini +3
62 Franco Pellizotti Bahrain - Merida +3
63 Gaston Javier SEP de San Juan +3
64 Gonzalo Najar SEP de San Juan +3
65 Przemyslaw Niemiec UAE Team Emirates +3
66 Joaquín Corvalán Chili +3
67 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +3
68 Manuele Boaro Bahrain - Merida +3
69 Manuel Belletti Wilier Triestina - Selle Italia +3
70 Emanuel Guevara Rawson Somos Todos +3
71 Fausto Masnada Androni - Sidermec - Bottecchia +3
72 Ricardo Julio Pocito +3
73 Ivan Santaromita Nippo - Vini Fantini +3
74 Eduardo Corte Mexico +3
75 Jonathan Lastra Caja Rural - Seguros RGA +3
76 Leonardo Rodríguez Mardan +3
77 Sergio Pardilla Caja Rural - Seguros RGA +3
78 Brayan Ramírez Medellín +3
79 Walter Vargas Medellín +3
80 Mauricio Muller SEP de San Juan +3
81 Diego González Uruguay +3
82 Eder Frayre Mexico +3
83 Filippo Ganna UAE Team Emirates +3
84 Jefferson Cepeda Bolivia te Espera +3
85 Kazushige Kuboki Nippo - Vini Fantini +3
86 Alexander Gutiérrez Uruguay +3
87 Edison Bravo Chili +3
88 Carlos Cabrera Uruguay +3
89 Daniel Zamora Virgen de Fátima +3
90 Emiliano Ibarra SEP de San Juan +3
91 Héctor Hugo Rangel Mexico +3
92 Yonder Godoy Wilier Triestina - Selle Italia +21
93 Francesco Gavazzi Androni - Sidermec - Bottecchia +26
94 Sergio Vega Unieuro +32
95 Germán Tivani Unieuro +32
96 Victor Arroyo Mardan +36
97 Emiliano Fernández Mardan +36
98 Pedro González Pocito +39
99 Marco Coledan Trek - Segafredo +49
100 Alejandro Saquilan Mardan +1:37
101 Niccolò Pacinotti Bardiani - CSF +1:59
102 Lorenzo Rota Bardiani - CSF +2:15
103 Federico Sartor Italië +4:52
104 Tim Declercq Quick-Step Floors +5:24
105 Francesco Lamon Italië +6:20
106 Victor Olivares Chili +7:26
107 Julián Gaday Los Cascos +7:26
108 Nahuel Soares Uruguay +7:26
109 Nicolás González Chili +7:26
110 Adrián Richeze Virgen de Fátima +7:45
111 Simone Ravanelli Unieuro +7:45
112 Stanimir Cholakov Unieuro +7:45
113 Matteo Draperi Wilier Triestina - Selle Italia +7:45
114 Nicolás Naranjo Virgen de Fátima +7:45
115 Franco López Virgen de Fátima +7:45
116 Felipe Peñaloza Chili +8:37
117 Gregory Daniel Trek - Segafredo +8:42
118 Eugenio Alafaci Trek - Segafredo +8:45
119 Matthias Brändle Trek - Segafredo +8:46
120 Alex Turrin Wilier Triestina - Selle Italia +8:55
121 Luca Wackermann Bardiani - CSF +8:59
122 Miguel Ángel Benito Caja Rural - Seguros RGA +9:29
123 Héctor Lucero Pocito +9:29
Maximiliano Navarrete Argentinië Niet gefinished