Uitslag Ronde van Oman 2017: Etappe 1 Al Sawadi - Naseem Garden

Evenement Ronde van Oman 2017
Etappe 1 Wegwedstrijd Al Sawadi - Naseem Garden
Datum dinsdag 14 februari 2017, 08:10
Afstand 173 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Alexander Kristoff Team Katusha - Alpecin 3:46:29
2 Kristian Sbaragli Team Dimension Data z.t.
3 Sonny Colbrelli Bahrain - Merida z.t.
4 Lasse Hansen Aqua Blue Sport z.t.
5 Sebastián Haedo UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
6 Jakub Mareczko Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
7 Roy Jans WB - Veranclassic - Aquality Protect z.t.
8 Benjamin Giraud Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
9 Sacha Modolo UAE Team Emirates z.t.
10 Manuel Belletti Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
11 Marko Kump UAE Team Emirates z.t.
12 Eduard Michael Grosu Nippo - Vini Fantini z.t.
13 Bert Van Lerberghe Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
14 Alexey Lutsenko Astana Pro Team z.t.
15 Adam Blythe Aqua Blue Sport z.t.
16 Andrey Zeits Astana Pro Team z.t.
17 Danilo Napolitano Veranda's Willems - Crelan z.t.
18 Niki Terpstra Quick-Step Floors z.t.
19 Max Walscheid Team Sunweb z.t.
20 Michael Mørkøv Team Katusha - Alpecin z.t.
21 Yves Lampaert Quick-Step Floors z.t.
22 Nathan Haas Team Dimension Data z.t.
23 Jakob Fuglsang Astana Pro Team z.t.
24 Adrian Kurek CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
25 Fabio Aru Astana Pro Team z.t.
26 Mekseb Debesay Team Dimension Data z.t.
27 Rui Costa UAE Team Emirates z.t.
28 Jay Thomson Team Dimension Data z.t.
29 Ramon Sinkeldam Team Sunweb z.t.
30 Jánier Acevedo UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
31 Larry Warbasse Aqua Blue Sport z.t.
32 Merhawi Kudus Team Dimension Data z.t.
33 Anass Ait el Abdia UAE Team Emirates z.t.
34 Delio Fernández Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
35 Rafael Andriato Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
36 Ben Hermans BMC Racing Team z.t.
37 Giovanni Visconti Bahrain - Merida z.t.
38 Julián Arredondo Nippo - Vini Fantini z.t.
39 Youcef Reguigui Team Dimension Data z.t.
40 Preben Van Hecke Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
41 Oliver Naesen AG2R La Mondiale z.t.
42 David De La Cruz Quick-Step Floors z.t.
43 Daniel Eaton UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
44 Asbjørn Kragh Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
45 Martin Laas Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
46 Mathias Frank AG2R La Mondiale z.t.
47 Yousif Mirza UAE Team Emirates z.t.
48 Stijn Steels Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
49 Romain Bardet AG2R La Mondiale z.t.
50 Branislav Samoilav CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
51 Piet Allegaert Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
52 Alex Cataford UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
53 Tanel Kangert Astana Pro Team z.t.
54 Guillaume Levarlet Veranda's Willems - Crelan z.t.
55 Laurens De Plus Quick-Step Floors z.t.
56 Aimé De Gendt Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
57 Rein Taaramäe Team Katusha - Alpecin z.t.
58 Christopher Jones UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
59 Dries Van Gestel Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
60 Nikolay Mihaylov CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
61 Bob Jungels Quick-Step Floors z.t.
62 Lukas Spengler WB - Veranclassic - Aquality Protect z.t.
63 Greg Van Avermaet BMC Racing Team z.t.
64 Axel Domont AG2R La Mondiale z.t.
65 Olivier Pardini WB - Veranclassic - Aquality Protect z.t.
66 Gavin Mannion UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
67 Patryk Stosz CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
68 Federico Zurlo UAE Team Emirates z.t.
69 Jakub Kaczmarek CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
70 Stefan Küng BMC Racing Team z.t.
71 Valerio Agnoli Bahrain - Merida z.t.
72 Grégory Habeaux WB - Veranclassic - Aquality Protect z.t.
73 Dimitri Peyskens WB - Veranclassic - Aquality Protect z.t.
74 Mike Teunissen Team Sunweb z.t.
75 Fabien Doubey Veranda's Willems - Crelan z.t.
76 Tsgabu Grmay Bahrain - Merida z.t.
77 Lachlan Norris UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
78 Guillaume Martin Veranda's Willems - Crelan z.t.
79 Gediminas Bagdonas AG2R La Mondiale z.t.
80 Michael Schär BMC Racing Team z.t.
81 Julien Stassen WB - Veranclassic - Aquality Protect z.t.
82 Daniel Pearson Aqua Blue Sport z.t.
83 Kilian Frankiny BMC Racing Team z.t.
84 Ilia Koshevoy Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
85 Thomas Deruette WB - Veranclassic - Aquality Protect z.t.
86 John Rodríguez Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
87 Filippo Pozzato Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
88 Jacopo Mosca Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
89 Jonathon Clarke UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
90 Reto Hollenstein Team Katusha - Alpecin z.t.
91 Lachlan Morton Team Dimension Data z.t.
92 Robin Sténuit Veranda's Willems - Crelan z.t.
93 Giuseppe Fonzi Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
94 Nikita Stalnov Astana Pro Team z.t.
95 Daniil Fominykh Astana Pro Team z.t.
96 Alexis Gougeard AG2R La Mondiale z.t.
97 Andrew Fenn Aqua Blue Sport z.t.
98 Søren Kragh Team Sunweb z.t.
99 Marco Marcato UAE Team Emirates z.t.
100 Martin Elmiger BMC Racing Team z.t.
101 Jempy Drücker BMC Racing Team z.t.
102 Mark Christian Aqua Blue Sport z.t.
103 Bakhtiyar Kozhatayev Astana Pro Team z.t.
104 Wang Meiyin Bahrain - Merida z.t.
105 Kazushige Kuboki Nippo - Vini Fantini z.t.
106 Tyler Farrar Team Dimension Data z.t.
107 František Sisr CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
108 Christophe Noppe Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
109 Daniel Oss BMC Racing Team z.t.
110 Sondre Enger AG2R La Mondiale z.t.
111 Marco Haller Team Katusha - Alpecin z.t.
112 Daniel Díaz Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
113 Matt Brammeier Aqua Blue Sport z.t.
114 Marco Canola Nippo - Vini Fantini z.t.
115 Tom Stamsnijder Team Sunweb z.t.
116 Thierry Hupond Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
117 Wesley Kreder Veranda's Willems - Crelan z.t.
118 Roy Curvers Team Sunweb z.t.
119 Kenny Dehaes Veranda's Willems - Crelan z.t.
120 Nicola Bagioli Nippo - Vini Fantini z.t.
121 Alan Marangoni Nippo - Vini Fantini z.t.
122 Jenthe Biermans Team Katusha - Alpecin z.t.
123 Alberto Cecchin Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
124 Bert De Backer Team Sunweb z.t.
125 Roberto Ferrari UAE Team Emirates z.t.
126 Kohei Uchima Nippo - Vini Fantini +54
127 Ivan Santaromita Nippo - Vini Fantini +56
128 Simone Ponzi CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
129 Zico Waeytens Team Sunweb +1:09
130 Nils Politt Team Katusha - Alpecin +1:09
131 Borut Božic Bahrain - Merida +1:23
132 Tom Boonen Quick-Step Floors z.t.
133 Iljo Keisse Quick-Step Floors z.t.
134 Eros Capecchi Quick-Step Floors z.t.
135 Grega Bole Bahrain - Merida +1:39
136 Simone Antonini Veranda's Willems - Crelan +1:58
137 Stefan Denifl Aqua Blue Sport +2:27
138 Michal Paluta CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
139 Christophe Masson WB - Veranclassic - Aquality Protect +3:14
140 Benjamin Declercq Sport Vlaanderen - Baloise +3:26
141 Feng Chun Kai Bahrain - Merida +4:01
142 Hugo Houle AG2R La Mondiale +4:03
143 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin +8:45