Uitslag Ronde van Oman 2017: Etappe 3 Seeb - Qurayyat

Evenement Ronde van Oman 2017
Etappe 3 Wegwedstrijd Seeb - Qurayyat
Datum donderdag 16 februari 2017, 08:10
Afstand 162 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Søren Kragh Team Sunweb 3:53:11
2 Rui Costa UAE Team Emirates z.t.
3 Ben Hermans BMC Racing Team z.t.
4 Laurens De Plus Quick-Step Floors z.t.
5 Jakob Fuglsang Astana Pro Team z.t.
6 David De La Cruz Quick-Step Floors z.t.
7 Romain Bardet AG2R La Mondiale z.t.
8 Merhawi Kudus Team Dimension Data z.t.
9 Fabio Aru Astana Pro Team +4
10 Lachlan Morton Team Dimension Data +4
11 Tsgabu Grmay Bahrain - Merida +4
12 Mathias Frank AG2R La Mondiale +4
13 Greg Van Avermaet BMC Racing Team +4
14 Jánier Acevedo UnitedHealthcare Professional Cycling Team +4
15 Mekseb Debesay Team Dimension Data +9
16 Preben Van Hecke Sport Vlaanderen - Baloise +10
17 Reto Hollenstein Team Katusha - Alpecin +10
18 Dimitri Peyskens WB - Veranclassic - Aquality Protect +10
19 Daniel Pearson Aqua Blue Sport +10
20 Giovanni Visconti Bahrain - Merida +10
21 Lachlan Norris UnitedHealthcare Professional Cycling Team +10
22 Rein Taaramäe Team Katusha - Alpecin +10
23 Andrey Zeits Astana Pro Team +10
24 Delio Fernández Delko - Marseille - Provence - KTM +16
25 John Rodríguez Delko - Marseille - Provence - KTM +18
26 Ivan Santaromita Nippo - Vini Fantini +18
27 Anass Ait el Abdia UAE Team Emirates +18
28 Nathan Haas Team Dimension Data +20
29 Alexey Lutsenko Astana Pro Team +20
30 Fabien Doubey Wanty - Groupe Gobert +25
31 Guillaume Martin Wanty - Groupe Gobert +25
32 Axel Domont AG2R La Mondiale +25
33 Stefan Denifl Aqua Blue Sport +25
34 Simone Ponzi CCC - Sprandi - Polkowice +25
35 Ilia Koshevoy Wilier Triestina - Selle Italia +25
36 Larry Warbasse Aqua Blue Sport +25
37 Eros Capecchi Quick-Step Floors +25
38 Daniel Oss BMC Racing Team +32
39 Jakub Kaczmarek CCC - Sprandi - Polkowice +37
40 Oliver Naesen AG2R La Mondiale +39
41 Tom Boonen Quick-Step Floors +41
42 Filippo Pozzato Wilier Triestina - Selle Italia +44
43 Bob Jungels Quick-Step Floors +44
44 Guillaume Levarlet Wanty - Groupe Gobert +58
45 Julián Arredondo Nippo - Vini Fantini +1:07
46 Patryk Stosz CCC - Sprandi - Polkowice +1:10
47 Thomas Deruette WB - Veranclassic - Aquality Protect +1:10
48 Hugo Houle AG2R La Mondiale +1:10
49 Lasse Hansen Aqua Blue Sport +1:12
50 Benjamin Declercq Sport Vlaanderen - Baloise +1:12
51 Stijn Steels Sport Vlaanderen - Baloise +1:12
52 Youcef Reguigui Team Dimension Data +1:17
53 Alexander Kristoff Team Katusha - Alpecin +1:17
54 Olivier Pardini WB - Veranclassic - Aquality Protect +1:17
55 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +1:23
56 Tanel Kangert Astana Pro Team +1:27
57 Dries Van Gestel Sport Vlaanderen - Baloise +1:29
58 Christophe Noppe Sport Vlaanderen - Baloise +1:29
59 Sonny Colbrelli Bahrain - Merida +1:29
60 Nils Politt Team Katusha - Alpecin +1:31
61 Eduard Michael Grosu Nippo - Vini Fantini +1:42
62 Nicola Bagioli Nippo - Vini Fantini +1:56
63 Branislav Samoilav CCC - Sprandi - Polkowice +2:19
64 Zico Waeytens Team Sunweb +2:28
65 Mike Teunissen Team Sunweb +2:28
66 Stefan Küng BMC Racing Team +2:28
67 Michael Schär BMC Racing Team +2:28
68 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin +2:33
69 Jenthe Biermans Team Katusha - Alpecin +2:33
70 Nikolay Mihaylov CCC - Sprandi - Polkowice +2:33
71 Adrian Kurek CCC - Sprandi - Polkowice +2:33
72 Michal Paluta CCC - Sprandi - Polkowice +2:33
73 Marko Kump UAE Team Emirates +2:33
74 Yousif Mirza UAE Team Emirates +2:33
75 Nikita Stalnov Astana Pro Team +2:46
76 Daniil Fominykh Astana Pro Team +2:46
77 Christophe Masson WB - Veranclassic - Aquality Protect +3:23
78 Martin Elmiger BMC Racing Team +3:23
79 Lukas Spengler WB - Veranclassic - Aquality Protect +3:23
80 Roy Curvers Team Sunweb +3:23
81 Kilian Frankiny BMC Racing Team +3:23
82 Gediminas Bagdonas AG2R La Mondiale +3:23
83 Daniel Díaz Delko - Marseille - Provence - KTM +3:23
84 Marco Canola Nippo - Vini Fantini +3:33
85 Wang Meiyin Bahrain - Merida +3:33
86 Jacopo Mosca Wilier Triestina - Selle Italia +3:33
87 Iljo Keisse Quick-Step Floors +3:33
88 Kristian Sbaragli Team Dimension Data +3:34
89 Jay Thomson Team Dimension Data +3:37
90 Niki Terpstra Quick-Step Floors +3:39
91 Asbjørn Kragh Delko - Marseille - Provence - KTM +3:39
92 Piet Allegaert Sport Vlaanderen - Baloise +3:39
93 Alexis Gougeard AG2R La Mondiale +3:47
94 Manuel Belletti Wilier Triestina - Selle Italia +3:53
95 Alan Marangoni Nippo - Vini Fantini +3:53
96 Kohei Uchima Nippo - Vini Fantini +3:53
97 Rafael Andriato Wilier Triestina - Selle Italia +3:53
98 Thierry Hupond Delko - Marseille - Provence - KTM +3:53
99 Ramon Sinkeldam Team Sunweb +3:54
100 Benjamin Giraud Delko - Marseille - Provence - KTM +3:54
101 Tom Stamsnijder Team Sunweb +3:54
102 Mark Christian Aqua Blue Sport +4:20
103 Adam Blythe Aqua Blue Sport +4:20
104 Simone Antonini Wanty - Groupe Gobert +4:20
105 Grégory Habeaux WB - Veranclassic - Aquality Protect +4:34
106 Alberto Cecchin Wilier Triestina - Selle Italia +4:48
107 Roy Jans WB - Veranclassic - Aquality Protect +4:52
108 Yves Lampaert Quick-Step Floors +4:52
109 Bert Van Lerberghe Sport Vlaanderen - Baloise +4:52
110 Robin Sténuit Wanty - Groupe Gobert +4:52
111 Bert De Backer Team Sunweb +4:52
112 Aimé De Gendt Sport Vlaanderen - Baloise +4:52
113 Tyler Farrar Team Dimension Data +4:52
114 Federico Zurlo UAE Team Emirates +4:52
115 Giuseppe Fonzi Wilier Triestina - Selle Italia +6:07
116 Jakub Mareczko Wilier Triestina - Selle Italia +6:07
117 Christopher Jones UnitedHealthcare Professional Cycling Team +6:07
118 Gavin Mannion UnitedHealthcare Professional Cycling Team +6:07
119 Alex Cataford UnitedHealthcare Professional Cycling Team +6:07
120 Julien Stassen WB - Veranclassic - Aquality Protect +6:17
121 Martin Laas Delko - Marseille - Provence - KTM +6:19
122 Feng Chun Kai Bahrain - Merida +6:19
123 Bakhtiyar Kozhatayev Astana Pro Team +6:24
124 Daniel Eaton UnitedHealthcare Professional Cycling Team +6:50
125 Sebastián Haedo UnitedHealthcare Professional Cycling Team +6:50
126 Jonathon Clarke UnitedHealthcare Professional Cycling Team +6:50
127 Michael Mørkøv Team Katusha - Alpecin +7:05
128 Marco Haller Team Katusha - Alpecin +7:05
129 Kazushige Kuboki Nippo - Vini Fantini +7:05
130 Andrew Fenn Aqua Blue Sport +7:05
131 František Sisr CCC - Sprandi - Polkowice +7:05
132 Wesley Kreder Wanty - Groupe Gobert +7:05
133 Kenny Dehaes Wanty - Groupe Gobert +7:05
134 Marco Marcato UAE Team Emirates +7:05
135 Borut Božic Bahrain - Merida +7:05
136 Grega Bole Bahrain - Merida +7:05
137 Danilo Napolitano Wanty - Groupe Gobert +7:05
138 Sacha Modolo UAE Team Emirates +7:11
139 Roberto Ferrari UAE Team Emirates +7:11
140 Jempy Drücker BMC Racing Team +7:35
141 Matt Brammeier Aqua Blue Sport +8:02
Max Walscheid Team Sunweb