Uitslag Ronde van Oman 2017: Etappe 4 As Sifah - Seeb

Evenement Ronde van Oman 2017
Etappe 4 Wegwedstrijd As Sifah - Seeb
Datum vrijdag 17 februari 2017, 09:10
Afstand 118 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Alexander Kristoff Team Katusha - Alpecin 2:50:29
2 Sonny Colbrelli Bahrain - Merida z.t.
3 Greg Van Avermaet BMC Racing Team z.t.
4 Nathan Haas Team Dimension Data z.t.
5 Marko Kump UAE Team Emirates z.t.
6 Kristian Sbaragli Team Dimension Data z.t.
7 Benjamin Declercq Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
8 Oliver Naesen AG2R La Mondiale z.t.
9 Yves Lampaert Quick-Step Floors z.t.
10 Marco Canola Nippo - Vini Fantini z.t.
11 Simone Ponzi CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
12 Daniel Oss BMC Racing Team z.t.
13 Søren Kragh Team Sunweb z.t.
14 Romain Bardet AG2R La Mondiale z.t.
15 Mekseb Debesay Team Dimension Data z.t.
16 Niki Terpstra Quick-Step Floors z.t.
17 Alexey Lutsenko Astana Pro Team z.t.
18 Preben Van Hecke Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
19 Fabio Aru Astana Pro Team z.t.
20 Larry Warbasse Aqua Blue Sport z.t.
21 Christopher Jones UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
22 Laurens De Plus Quick-Step Floors z.t.
23 Tanel Kangert Astana Pro Team z.t.
24 Reto Hollenstein Team Katusha - Alpecin z.t.
25 Merhawi Kudus Team Dimension Data z.t.
26 Delio Fernández Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
27 Axel Domont AG2R La Mondiale z.t.
28 Giovanni Visconti Bahrain - Merida z.t.
29 Ben Hermans BMC Racing Team z.t.
30 Rui Costa UAE Team Emirates z.t.
31 Dimitri Peyskens WB - Veranclassic - Aquality Protect z.t.
32 Jakob Fuglsang Astana Pro Team z.t.
33 Mathias Frank AG2R La Mondiale z.t.
34 David De La Cruz Quick-Step Floors z.t.
35 Ivan Santaromita Nippo - Vini Fantini z.t.
36 Guillaume Martin Wanty - Groupe Gobert z.t.
37 Lachlan Norris UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
38 Daniel Pearson Aqua Blue Sport z.t.
39 Tsgabu Grmay Bahrain - Merida z.t.
40 Lachlan Morton Team Dimension Data z.t.
41 Eros Capecchi Quick-Step Floors z.t.
42 Ilia Koshevoy Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
43 Jánier Acevedo UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
44 Stefan Küng BMC Racing Team z.t.
45 Rein Taaramäe Team Katusha - Alpecin z.t.
46 Michael Schär BMC Racing Team +12
47 Tom Stamsnijder Team Sunweb +12
48 Marco Marcato UAE Team Emirates +25
49 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +27
50 Branislav Samoilav CCC - Sprandi - Polkowice +57
51 Nikolay Mihaylov CCC - Sprandi - Polkowice +57
52 Grega Bole Bahrain - Merida +58
53 Marco Haller Team Katusha - Alpecin +1:15
54 Anass Ait el Abdia UAE Team Emirates +1:35
55 Andrey Zeits Astana Pro Team +1:35
56 Stefan Denifl Aqua Blue Sport +1:40
57 John Rodríguez Delko - Marseille - Provence - KTM +2:18
58 Olivier Pardini WB - Veranclassic - Aquality Protect +2:49
59 Jakub Kaczmarek CCC - Sprandi - Polkowice +2:49
60 Simone Antonini Wanty - Groupe Gobert +4:29
61 Christophe Noppe Sport Vlaanderen - Baloise +4:29
62 Patryk Stosz CCC - Sprandi - Polkowice +4:29
63 Guillaume Levarlet Wanty - Groupe Gobert +4:29
64 Nikita Stalnov Astana Pro Team +4:29
65 Alex Cataford UnitedHealthcare Professional Cycling Team +4:29
66 Jacopo Mosca Wilier Triestina - Selle Italia +4:29
67 Lasse Hansen Aqua Blue Sport +5:26
68 Tom Boonen Quick-Step Floors +5:26
69 Thierry Hupond Delko - Marseille - Provence - KTM +5:26
70 Asbjørn Kragh Delko - Marseille - Provence - KTM +5:26
71 Mike Teunissen Team Sunweb +5:26
72 Mark Christian Aqua Blue Sport +5:26
73 Filippo Pozzato Wilier Triestina - Selle Italia +5:26
74 Kilian Frankiny BMC Racing Team +5:26
75 Youcef Reguigui Team Dimension Data +5:26
76 Daniel Díaz Delko - Marseille - Provence - KTM +5:26
77 Nicola Bagioli Nippo - Vini Fantini +5:26
78 Ramon Sinkeldam Team Sunweb +5:26
79 Nils Politt Team Katusha - Alpecin +5:26
80 Gavin Mannion UnitedHealthcare Professional Cycling Team +5:26
81 Danilo Napolitano Wanty - Groupe Gobert +8:10
82 Jonathon Clarke UnitedHealthcare Professional Cycling Team +8:10
83 Hugo Houle AG2R La Mondiale +8:10
84 Michael Mørkøv Team Katusha - Alpecin +8:10
85 Fabien Doubey Wanty - Groupe Gobert +8:10
86 Daniel Eaton UnitedHealthcare Professional Cycling Team +8:10
87 Aimé De Gendt Sport Vlaanderen - Baloise +8:10
88 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin +8:10
89 Roy Jans WB - Veranclassic - Aquality Protect +8:17
90 Bert Van Lerberghe Sport Vlaanderen - Baloise +8:17
91 Stijn Steels Sport Vlaanderen - Baloise +8:17
92 Rafael Andriato Wilier Triestina - Selle Italia +8:17
93 Lukas Spengler WB - Veranclassic - Aquality Protect +8:17
94 Piet Allegaert Sport Vlaanderen - Baloise +8:17
95 Wesley Kreder Wanty - Groupe Gobert +8:17
96 Dries Van Gestel Sport Vlaanderen - Baloise +8:17
97 Adrian Kurek CCC - Sprandi - Polkowice +8:17
98 František Sisr CCC - Sprandi - Polkowice +8:17
99 Alberto Cecchin Wilier Triestina - Selle Italia +8:17
100 Bert De Backer Team Sunweb +8:17
101 Borut Božic Bahrain - Merida +8:17
102 Roy Curvers Team Sunweb +8:17
103 Kohei Uchima Nippo - Vini Fantini +8:17
104 Manuel Belletti Wilier Triestina - Selle Italia +8:17
105 Alan Marangoni Nippo - Vini Fantini +8:17
106 Federico Zurlo UAE Team Emirates +8:17
107 Yousif Mirza UAE Team Emirates +8:17
108 Alexis Gougeard AG2R La Mondiale +8:17
109 Adam Blythe Aqua Blue Sport +8:17
110 Jenthe Biermans Team Katusha - Alpecin +8:17
111 Iljo Keisse Quick-Step Floors +8:17
112 Wang Meiyin Bahrain - Merida +8:17
113 Michal Paluta CCC - Sprandi - Polkowice +8:17
114 Daniil Fominykh Astana Pro Team +8:17
115 Sebastián Haedo UnitedHealthcare Professional Cycling Team +8:17
116 Bakhtiyar Kozhatayev Astana Pro Team +8:27
117 Jay Thomson Team Dimension Data +10:04
118 Bob Jungels Quick-Step Floors +10:04
119 Martin Elmiger BMC Racing Team +10:04
120 Roberto Ferrari UAE Team Emirates +10:04
121 Gediminas Bagdonas AG2R La Mondiale +10:04
122 Feng Chun Kai Bahrain - Merida +10:04
123 Tyler Farrar Team Dimension Data +10:04
124 Zico Waeytens Team Sunweb +10:04
125 Benjamin Giraud Delko - Marseille - Provence - KTM +10:04
126 Giuseppe Fonzi Wilier Triestina - Selle Italia +10:04
127 Matt Brammeier Aqua Blue Sport +10:04
128 Sacha Modolo UAE Team Emirates +10:04
129 Julien Stassen WB - Veranclassic - Aquality Protect +10:04
130 Thomas Deruette WB - Veranclassic - Aquality Protect +10:04
131 Andrew Fenn Aqua Blue Sport +11:32
132 Christophe Masson WB - Veranclassic - Aquality Protect +11:32
133 Martin Laas Delko - Marseille - Provence - KTM +11:32
134 Jempy Drücker BMC Racing Team +12:52
135 Julián Arredondo Nippo - Vini Fantini +12:52
136 Robin Sténuit Wanty - Groupe Gobert +12:52
137 Grégory Habeaux WB - Veranclassic - Aquality Protect +12:52
138 Eduard Michael Grosu Nippo - Vini Fantini +12:52
139 Kazushige Kuboki Nippo - Vini Fantini +12:52
140 Kenny Dehaes Wanty - Groupe Gobert +12:52
Jakub Mareczko Wilier Triestina - Selle Italia Niet gefinished