Uitslag Ruta del Sol 2017: Etappe 3 Lucena - Lucena

Evenement Ruta del Sol 2017
Etappe 3 Individuele tijdrit Lucena - Lucena
Datum vrijdag 17 februari 2017, 16:30
Afstand 11,9 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Victor Campenaerts LottoNL 14:55
2 Alejandro Valverde Movistar +1
3 Alberto Contador Trek +7
4 Thibaut Pinot FDJ +9
5 Fabio Felline Trek +9
6 Wout Poels Team Sky +16
7 Tim Wellens Lotto +20
8 Vasil Kiryienka Team Sky +21
9 Tobias Ludvigsson FDJ +25
10 Matthias Brändle Trek +28
11 Chad Haga Sunweb +32
12 Sébastien Reichenbach FDJ +32
13 Martijn Keizer LottoNL +35
14 Víctor De la Parte Movistar +37
15 Ondrej Cink Bahrain +39
16 Johan Le Bon FDJ +39
17 Javier Moreno Bahrain +41
18 Stef Clement LottoNL +42
19 Marc Soler Movistar +42
20 Mikel Landa Team Sky +42
21 Georg Preidler Sunweb +43
22 Jasper De Buyst Lotto +43
23 Felix Großschartner CCC +44
24 Diego Rosa Team Sky +44
25 Rigoberto Urán Cannondale +46
26 Gorka Izagirre Movistar +46
27 Sam Oomen Sunweb +48
28 Marcin Bialoblocki CCC +49
29 Tomasz Marczynski Lotto +50
30 Anton Vorobyev Gazprom +50
31 Kristijan Koren Cannondale +51
32 Pieter Weening Roompot +55
33 Steve Morabito FDJ +56
34 Berden de Vries Roompot +56
35 Romain Sicard Direct Energie +56
36 Jelle Vanendert Lotto +57
37 Simon Clarke Cannondale +57
38 Haimar Zubeldia Trek +58
39 Bart De Clercq Lotto +58
40 David López Team Sky +59
41 Rory Sutherland Movistar +59
42 Michal Schlegel CCC +1:01
43 Oscar Riesebeek Roompot +1:01
44 Florian Sénéchal Cofidis +1:01
45 Pim Ligthart Roompot +1:01
46 Jurgen Van den Broeck LottoNL +1:02
47 Warren Barguil Sunweb +1:02
48 Igor Merino Burgos +1:03
49 Hugh Carthy Cannondale +1:04
50 Angelo Tulik Direct Energie +1:10
51 Laurens ten Dam Sunweb +1:12
52 Bryan Coquard Direct Energie +1:12
53 Nick van der Lijke Roompot +1:12
54 Iván García Bahrain +1:14
55 William Bonnet FDJ +1:14
56 Sergey Firsanov Gazprom +1:14
57 Jérôme Cousin Cofidis +1:15
58 Bram Tankink LottoNL +1:15
59 Stéphane Rossetto Cofidis +1:15
60 Eliot Lietaer Sport Vlaanderen +1:17
61 Mikel Nieve Team Sky +1:18
62 Maciej Paterski CCC +1:18
63 Cyril Lemoine Cofidis +1:18
64 Nathan Brown Cannondale +1:20
65 Julien Morice Direct Energie +1:20
66 Stijn Devolder Wanty +1:21
67 Mikel Bizkarra Euskadi +1:23
68 Héctor Sáez Caja Rural +1:24
69 Jorge Arcas Movistar +1:24
70 Martijn Budding Roompot +1:24
71 David Belda Burgos +1:25
72 Floris De Tier LottoNL +1:26
73 Moreno Hofland Lotto +1:26
74 Lukasz Owsian CCC +1:26
75 Aitor González Euskadi +1:26
76 Antwan Tolhoek LottoNL +1:27
77 Sindre Lunke Sunweb +1:28
78 Krists Neilands Israel Academy +1:28
79 Kevin Deltombe Sport Vlaanderen +1:29
80 Christian Knees Team Sky +1:30
81 Domen Novak Bahrain +1:31
82 Aydar Zakarin Gazprom +1:32
83 Alex Aranburu Caja Rural +1:32
84 Daniel Hoelgård FDJ +1:33
85 Kirill Sveshnikov Gazprom +1:33
86 Adrien Petit Direct Energie +1:36
87 Daniel Turek Israel Academy +1:36
88 Xandro Meurisse Wanty +1:36
89 Huub Duyn Wanty +1:37
90 Yukiya Arashiro Bahrain +1:37
91 Jens Wallays Sport Vlaanderen +1:41
92 Jan Hirt CCC +1:41
93 Thomas Boudat Direct Energie +1:42
94 Diego Rubio Caja Rural +1:43
95 Garikoitz Bravo Euskadi +1:43
96 Johannes Fröhlinger Sunweb +1:43
97 Dennis van Winden Israel Academy +1:44
98 Tosh Van der Sande Lotto +1:45
99 Ibai Salas Burgos +1:46
100 Pierre Rolland Cannondale +1:46
101 Leszek Plucinski CCC +1:46
102 Kevin Van Melsen Wanty +1:48
103 Eduard Prades Caja Rural +1:49
104 Sander Cordeel Wanty +1:51
105 Andrei Solomennikov Gazprom +1:52
106 Markel Irizar Trek +1:52
107 André Cardoso Trek +1:53
108 Elias Van Breussegem Wanty +1:54
109 Yohann Gène Direct Energie +1:58
110 Edward Planckaert Sport Vlaanderen +1:59
111 Marco Minnaard Wanty +2:00
112 Winner Anacona Movistar +2:01
113 Ruben Pols Sport Vlaanderen +2:01
114 Jesús Hernández Trek +2:02
115 Dmitry Kozonchuk Gazprom +2:04
116 Jorge Cubero Burgos +2:05
117 Otto Vergaerde Wanty +2:05
118 Roman Maykin Gazprom +2:06
119 Daniel López Burgos +2:07
120 Raymond Kreder Roompot +2:09
121 Jon Irisarri Caja Rural +2:09
122 Guillaume Bonnafond Cofidis +2:10
123 Beñat Txoperena Euskadi +2:15
124 Luis Enrique Lemus Israel Academy +2:26
125 Álvaro Robredo Burgos +2:27
126 Adrián González Euskadi +2:27
127 Peio Olaberría Euskadi +2:31
128 Aidis Kruopis Wanty +2:31
129 Maxime Farazijn Sport Vlaanderen +2:32
130 Antonio Nibali Bahrain +2:33
131 Mihkel Räim Israel Academy +2:33
132 Hugo Hofstetter Cofidis +2:34
133 Antonio Molina Caja Rural +2:37
134 Mark McNally Wanty +2:37
135 Jérôme Baugnies Wanty +2:46
136 Gotzon Udondo Euskadi +2:48
137 Guy Sagiv Israel Academy +3:02
138 José Manuel Díaz Israel Academy +3:20