Uitslag Ruta del Sol 2017: Etappe 3 Lucena - Lucena

Evenement Ruta del Sol 2017
Etappe 3 Individuele tijdrit Lucena - Lucena
Datum vrijdag 17 februari 2017, 16:30
Afstand 11,9 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Victor Campenaerts Team LottoNL - Jumbo 14:55
2 Alejandro Valverde Movistar Team +1
3 Alberto Contador Leopard +7
4 Thibaut Pinot FDJ +9
5 Fabio Felline Leopard +9
6 Wout Poels Team Sky +16
7 Tim Wellens Lotto - Soudal +20
8 Vasil Kiryienka Team Sky +21
9 Tobias Ludvigsson FDJ +25
10 Matthias Brändle Leopard +28
11 Chad Haga Team Sunweb +32
12 Sébastien Reichenbach FDJ +32
13 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +35
14 Víctor De la Parte Movistar Team +37
15 Ondrej Cink Bahrain - Merida +39
16 Johan Le Bon FDJ +39
17 Javier Moreno Bahrain - Merida +41
18 Stef Clement Team LottoNL - Jumbo +42
19 Marc Soler Movistar Team +42
20 Mikel Landa Team Sky +42
21 Georg Preidler Team Sunweb +43
22 Jasper De Buyst Lotto - Soudal +43
23 Felix Großschartner CCC - Sprandi - Polkowice +44
24 Diego Rosa Team Sky +44
25 Rigoberto Urán Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +46
26 Gorka Izagirre Movistar Team +46
27 Sam Oomen Team Sunweb +48
28 Marcin Bialoblocki CCC - Sprandi - Polkowice +49
29 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal +50
30 Anton Vorobyev Gazprom - RusVelo +50
31 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +51
32 Pieter Weening Roompot - Nederlandse Loterij +55
33 Steve Morabito FDJ +56
34 Berden de Vries Roompot - Nederlandse Loterij +56
35 Romain Sicard Direct Energie +56
36 Jelle Vanendert Lotto - Soudal +57
37 Simon Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +57
38 Haimar Zubeldia Leopard +58
39 Bart De Clercq Lotto - Soudal +58
40 David López Team Sky +59
41 Rory Sutherland Movistar Team +59
42 Michal Schlegel CCC - Sprandi - Polkowice +1:01
43 Oscar Riesebeek Roompot - Nederlandse Loterij +1:01
44 Florian Sénéchal Cofidis, Solutions Crédits +1:01
45 Pim Ligthart Roompot - Nederlandse Loterij +1:01
46 Jurgen Van den Broeck Team LottoNL - Jumbo +1:02
47 Warren Barguil Team Sunweb +1:02
48 Igor Merino Burgos +1:03
49 Hugh Carthy Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:04
50 Angelo Tulik Direct Energie +1:10
51 Laurens ten Dam Team Sunweb +1:12
52 Bryan Coquard Direct Energie +1:12
53 Nick van der Lijke Roompot - Nederlandse Loterij +1:12
54 Iván García Bahrain - Merida +1:14
55 William Bonnet FDJ +1:14
56 Sergey Firsanov Gazprom - RusVelo +1:14
57 Jérôme Cousin Cofidis, Solutions Crédits +1:15
58 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo +1:15
59 Stéphane Rossetto Cofidis, Solutions Crédits +1:15
60 Eliot Lietaer Sport Vlaanderen - Baloise +1:17
61 Mikel Nieve Team Sky +1:18
62 Maciej Paterski CCC - Sprandi - Polkowice +1:18
63 Cyril Lemoine Cofidis, Solutions Crédits +1:18
64 Nathan Brown Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:20
65 Julien Morice Direct Energie +1:20
66 Stijn Devolder Veranda's Willems - Crelan +1:21
67 Mikel Bizkarra Euskadi +1:23
68 Héctor Sáez Caja Rural - Seguros RGA +1:24
69 Jorge Arcas Movistar Team +1:24
70 Martijn Budding Roompot - Nederlandse Loterij +1:24
71 David Belda Burgos +1:25
72 Floris De Tier Team LottoNL - Jumbo +1:26
73 Moreno Hofland Lotto - Soudal +1:26
74 Lukasz Owsian CCC - Sprandi - Polkowice +1:26
75 Aitor González Euskadi +1:26
76 Antwan Tolhoek Team LottoNL - Jumbo +1:27
77 Sindre Lunke Team Sunweb +1:28
78 Krists Neilands Israel Cycling Academy +1:28
79 Kevin Deltombe Sport Vlaanderen - Baloise +1:29
80 Christian Knees Team Sky +1:30
81 Domen Novak Bahrain - Merida +1:31
82 Aydar Zakarin Gazprom - RusVelo +1:32
83 Alex Aranburu Caja Rural - Seguros RGA +1:32
84 Daniel Hoelgård FDJ +1:33
85 Kirill Sveshnikov Gazprom - RusVelo +1:33
86 Adrien Petit Direct Energie +1:36
87 Daniel Turek Israel Cycling Academy +1:36
88 Xandro Meurisse Veranda's Willems - Crelan +1:36
89 Huub Duyn Veranda's Willems - Crelan +1:37
90 Yukiya Arashiro Bahrain - Merida +1:37
91 Jens Wallays Sport Vlaanderen - Baloise +1:41
92 Jan Hirt CCC - Sprandi - Polkowice +1:41
93 Thomas Boudat Direct Energie +1:42
94 Diego Rubio Caja Rural - Seguros RGA +1:43
95 Garikoitz Bravo Euskadi +1:43
96 Johannes Fröhlinger Team Sunweb +1:43
97 Dennis van Winden Israel Cycling Academy +1:44
98 Tosh Van der Sande Lotto - Soudal +1:45
99 Ibai Salas Burgos +1:46
100 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:46
101 Leszek Plucinski CCC - Sprandi - Polkowice +1:46
102 Kevin Van Melsen Veranda's Willems - Crelan +1:48
103 Eduard Prades Caja Rural - Seguros RGA +1:49
104 Sander Cordeel Veranda's Willems - Crelan +1:51
105 Andrei Solomennikov Gazprom - RusVelo +1:52
106 Markel Irizar Leopard +1:52
107 André Cardoso Leopard +1:53
108 Elias Van Breussegem Veranda's Willems - Crelan +1:54
109 Yohann Gène Direct Energie +1:58
110 Edward Planckaert Sport Vlaanderen - Baloise +1:59
111 Marco Minnaard Veranda's Willems - Crelan +2:00
112 Winner Anacona Movistar Team +2:01
113 Ruben Pols Sport Vlaanderen - Baloise +2:01
114 Jesús Hernández Leopard +2:02
115 Dmitry Kozonchuk Gazprom - RusVelo +2:04
116 Jorge Cubero Burgos +2:05
117 Otto Vergaerde Veranda's Willems - Crelan +2:05
118 Roman Maykin Gazprom - RusVelo +2:06
119 Daniel López Burgos +2:07
120 Raymond Kreder Roompot - Nederlandse Loterij +2:09
121 Jon Irisarri Caja Rural - Seguros RGA +2:09
122 Guillaume Bonnafond Cofidis, Solutions Crédits +2:10
123 Beñat Txoperena Euskadi +2:15
124 Luis Enrique Lemus Israel Cycling Academy +2:26
125 Álvaro Robredo Burgos +2:27
126 Adrián González Euskadi +2:27
127 Peio Olaberría Euskadi +2:31
128 Aidis Kruopis Veranda's Willems - Crelan +2:31
129 Maxime Farazijn Sport Vlaanderen - Baloise +2:32
130 Antonio Nibali Bahrain - Merida +2:33
131 Mihkel Räim Israel Cycling Academy +2:33
132 Hugo Hofstetter Cofidis, Solutions Crédits +2:34
133 Antonio Molina Caja Rural - Seguros RGA +2:37
134 Mark McNally Veranda's Willems - Crelan +2:37
135 Jérôme Baugnies Veranda's Willems - Crelan +2:46
136 Gotzon Udondo Euskadi +2:48
137 Guy Sagiv Israel Cycling Academy +3:02
138 José Manuel Díaz Israel Cycling Academy +3:20
Ion Izagirre Bahrain - Merida Niet gefinished