Uitslag Driedaagse De Panne 2017: Etappe 1 De Panne - Zottegem

Evenement Driedaagse De Panne 2017
Etappe 1 Wegwedstrijd De Panne - Zottegem
Datum dinsdag 28 maart 2017, 12:00
Afstand 205,5 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Philippe Gilbert Quick-Step Floors 4:36:18
2 Luke Durbridge Orica - Scott +17
3 Simone Consonni UAE Team Emirates +34
4 Jasper De Buyst Lotto - Soudal +34
5 Matthias Brändle Trek - Segafredo +34
6 Frederik Backaert Wanty - Groupe Gobert +53
7 Alexander Kristoff Team Katusha - Alpecin +58
8 Edward Theuns Trek - Segafredo +58
9 Marco Canola Nippo - Vini Fantini +58
10 Sacha Modolo UAE Team Emirates +58
11 Guillaume Van Keirsbulck Wanty - Groupe Gobert +58
12 Maxime Vantomme WB - Veranclassic - Aquality Protect +58
13 Ole Forfang Joker +58
14 Boy van Poppel Trek - Segafredo +58
15 Jens Keukeleire Orica - Scott +58
16 Pierre-Luc Périchon Fortuneo - Oscaro +58
17 Filippo Pozzato Wilier Triestina - Selle Italia +58
18 Pim Ligthart Roompot - Nederlandse Loterij +58
19 Rob Ruijgh Tarteletto +58
20 Sylvain Chavanel Direct Energie +58
21 Marco Haller Team Katusha - Alpecin +1:02
22 Alexandre Pichot Direct Energie +1:02
23 Marco Marcato UAE Team Emirates +1:02
24 Iuri Filosi Nippo - Vini Fantini +1:50
25 Christoph Pfingsten BORA - hansgrohe +2:52
26 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe +3:24
27 Adam Blythe Aqua Blue Sport +3:24
28 Reto Hollenstein Team Katusha - Alpecin +3:24
29 Nils Politt Team Katusha - Alpecin +3:24
30 Sam Bennett BORA - hansgrohe +3:45
31 Joeri Stallaert Cibel +3:45
32 Gaetan Bille Wanty - Groupe Gobert +3:45
33 Krists Neilands Israel Cycling Academy +3:45
34 Mathias De Witte Cibel +3:45
35 Jens Debusschere Lotto - Soudal +3:45
36 Alexander Edmondson Orica - Scott +3:45
37 Andrea Pasqualon Wanty - Groupe Gobert +3:45
38 Enrico Barbin Bardiani - CSF +7:42
39 Marko Kump UAE Team Emirates +7:42
40 Marcel Kittel Quick-Step Floors +7:42
41 Dries Devenyns Quick-Step Floors +8:13
42 Alexander Porsev Gazprom - RusVelo +9:31
43 Alexey Tsatevich Gazprom - RusVelo +9:31
44 Stijn Devolder Wanty - Groupe Gobert +9:31
45 Elmar Reinders Roompot - Nederlandse Loterij +9:31
46 David Boucher Pauwels Sauzen +9:31
47 Arjen Livyns Pauwels Sauzen +9:31
48 Lawrence Naesen WB - Veranclassic - Aquality Protect +9:31
49 Brecht Dhaene Pauwels Sauzen +9:31
50 Nikolai Trussov Gazprom - RusVelo +9:31
51 Gianni Marchand Cibel +9:31
52 Jelle Mannaerts Tarteletto +9:31
53 Vincenzo Albanese Bardiani - CSF +9:31
54 Wim Reynaerts Cibel +9:31
55 Matteo Draperi Wilier Triestina - Selle Italia +9:31
56 Brian van Goethem Roompot - Nederlandse Loterij +9:31
57 Timothy Stevens Pauwels Sauzen +9:31
58 Ivan Savitsky Gazprom - RusVelo +9:31
59 Seppe Verschuere Cibel +9:31
60 Robby Cobbaert Cibel +9:31
61 Kiel Reijnen Trek - Segafredo +9:31
62 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo +9:31
63 Dennis van Winden Israel Cycling Academy +9:31
64 Anders Skaarseth Joker +9:31
65 Benjamin Perry Israel Cycling Academy +9:31
66 Kevin Deltombe Sport Vlaanderen - Baloise +9:31
67 Andrea Guardini UAE Team Emirates +9:31
68 Mads Pedersen Trek - Segafredo +9:31
69 Fumiyuki Beppu Trek - Segafredo +9:31
70 Guy Sagiv Israel Cycling Academy +9:31
71 Adrian Aas Stien Joker +9:31
72 Riccardo Stacchiotti Nippo - Vini Fantini +9:31
73 Roy Jans WB - Veranclassic - Aquality Protect +9:31
74 Benjamin Declercq Sport Vlaanderen - Baloise +9:31
75 Peter Koning Aqua Blue Sport +9:31
76 Bjørn Tore Hoem Joker +9:31
77 Marcel Sieberg Lotto - Soudal +9:31
78 Eugert Zhupa Wilier Triestina - Selle Italia +9:31
79 Aaron Gate Aqua Blue Sport +9:31
80 Moreno Hofland Lotto - Soudal +9:31
81 Jonas Rickaert Sport Vlaanderen - Baloise +9:31
82 Igor Boev Gazprom - RusVelo +9:31
83 Gregory Daniel Trek - Segafredo +9:31
84 Andrew Fenn Aqua Blue Sport +9:31
85 Eduard Michael Grosu Nippo - Vini Fantini +9:31
86 Brice Feillu Fortuneo - Oscaro +9:31
87 Franck Bonnamour Fortuneo - Oscaro +9:31
88 Julien Morice Direct Energie +9:31
89 Mirco Maestri Bardiani - CSF +9:31
90 Frederik Frison Lotto - Soudal +9:31
91 Ryan Anderson Direct Energie +9:31
92 Rafael Andriato Wilier Triestina - Selle Italia +9:31
93 Nicola Bagioli Nippo - Vini Fantini +9:31
94 Pierpaolo De Negri Nippo - Vini Fantini +9:31
95 Erik Baška BORA - hansgrohe +9:31
96 Davide Martinelli Quick-Step Floors +9:31
97 Raymond Kreder Roompot - Nederlandse Loterij +9:31
98 Arnaud Gérard Fortuneo - Oscaro +9:31
99 Pascal Ackermann BORA - hansgrohe +9:31
100 Romain Cardis Direct Energie +9:31
101 Erwann Corbel Fortuneo - Oscaro +9:31
102 Lars Bak Lotto - Soudal +9:31
103 Alex Turrin Wilier Triestina - Selle Italia +9:31
104 Rick Zabel Team Katusha - Alpecin +9:31
105 Andreas Schillinger BORA - hansgrohe +9:31
106 Mads Würtz Team Katusha - Alpecin +9:31
107 Adrien Petit Direct Energie +9:31
108 Julien Stassen WB - Veranclassic - Aquality Protect +9:31
109 Laurent Didier Trek - Segafredo +9:31
110 Fabio Sabatini Quick-Step Floors +9:31
111 Alessandro Tonelli Bardiani - CSF +9:31
112 Olivier Pardini WB - Veranclassic - Aquality Protect +9:31
113 Tim Declercq Quick-Step Floors +9:31
114 Liam Bertazzo Wilier Triestina - Selle Italia +9:31
115 Jacopo Mosca Wilier Triestina - Selle Italia +9:31
116 Zakkari Dempster Israel Cycling Academy +9:31
117 Rémy Mertz Lotto - Soudal +9:31
118 Berden de Vries Roompot - Nederlandse Loterij +9:31
119 Lukas Pöstlberger BORA - hansgrohe +9:31
120 Luka Mezgec Orica - Scott +9:31
121 Jakub Mareczko Wilier Triestina - Selle Italia +9:31
122 Kenny Dehaes Wanty - Groupe Gobert +9:31
123 Piet Allegaert Sport Vlaanderen - Baloise +9:31
124 Alex Kirsch WB - Veranclassic - Aquality Protect +9:31
125 Stef Van Zummeren Wanty - Groupe Gobert +9:31
126 Federico Zurlo UAE Team Emirates +9:31
127 Elias Van Breussegem Wanty - Groupe Gobert +9:31
128 Gerry Druyts Pauwels Sauzen +9:31
129 Kenny De Ketele Sport Vlaanderen - Baloise +9:31
130 Mark Christian Aqua Blue Sport +9:31
131 Vegard Laengen UAE Team Emirates +9:31
132 Mark McNally Wanty - Groupe Gobert +9:31
133 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors +9:31
134 Michael Goolaerts Wanty - Groupe Gobert +9:31
135 Markus Hoelgård Joker +9:31
136 Aidis Kruopis Wanty - Groupe Gobert +9:31
137 Yuma Koishi Nippo - Vini Fantini +9:31
138 Oliviero Troia UAE Team Emirates +9:31
139 Andrei Solomennikov Gazprom - RusVelo +9:31
140 Evgeniy Shalunov Gazprom - RusVelo +9:31
141 Lasse Hansen Aqua Blue Sport +9:31
142 Sjoerd van Ginneken Roompot - Nederlandse Loterij +9:31
143 Yohann Gène Direct Energie +9:31
144 Rob Leemans Pauwels Sauzen +9:31
145 Jack Bauer Quick-Step Floors +9:31
146 Daniel McLay Fortuneo - Oscaro +9:31
147 Matt Brammeier Aqua Blue Sport +9:31
148 Baptiste Planckaert Team Katusha - Alpecin +9:31
149 Dieter Bouvry Pauwels Sauzen +9:31
150 Kevyn Ista WB - Veranclassic - Aquality Protect +9:31
151 Jimmy Duquennoy WB - Veranclassic - Aquality Protect +9:31
152 Jérôme Baugnies Wanty - Groupe Gobert +9:31
153 Nicolas Marini Nippo - Vini Fantini +9:31
154 Tony Hurel Direct Energie +9:31
155 Christophe Noppe Sport Vlaanderen - Baloise +9:31
156 Danilo Napolitano Wanty - Groupe Gobert +9:31
157 Roger Kluge Orica - Scott +9:31
158 Robin Sténuit Wanty - Groupe Gobert +10:58
159 Coen Vermeltfoort Roompot - Nederlandse Loterij +11:12
160 Tony Gallopin Lotto - Soudal +11:47
161 Alexander Cools Cibel +13:05
162 Boris Vallée Fortuneo - Oscaro +17:38
163 Alexander Maes Cibel +17:38
164 Michaël Cools Tarteletto +17:38
165 Niels De Rooze Tarteletto +17:38
166 Conor Dunne Aqua Blue Sport +17:38
167 Vegard Breen Joker +17:38
168 Kristoffer Skjerping Joker +23:50
169 Kevin Verwaest Tarteletto +23:50
170 Marco Maronese Bardiani - CSF +23:50
171 Matteo Pelucchi BORA - hansgrohe +23:50
172 Lorenzo Blomme Tarteletto +23:50
173 Barry Markus Pauwels Sauzen +23:50
174 André Looij Roompot - Nederlandse Loterij +23:50
175 Daniel Turek Israel Cycling Academy +23:50
176 Jonathan Breyne Tarteletto +23:50
177 Hamish Schreurs Israel Cycling Academy +23:50
178 Paolo Simion Bardiani - CSF +23:50
179 Aviv Yechezkel Israel Cycling Academy +23:50
180 Ruben Pols Sport Vlaanderen - Baloise +23:50
181 Aimé De Gendt Sport Vlaanderen - Baloise +23:50
Matthias Vandewalle Tarteletto Niet gefinished