Uitslag Driedaagse De Panne 2017: Etappe 2 Zottegem - Koksijde

Evenement Driedaagse De Panne 2017
Etappe 2 Wegwedstrijd Zottegem - Koksijde
Datum woensdag 29 maart 2017, 11:45
Afstand 192,9 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
Kristoffer Halvorsen Joker
1 Alexander Kristoff Team Katusha - Alpecin 4:37:29
2 Edward Theuns Trek - Segafredo z.t.
3 Marcel Kittel Quick-Step Floors z.t.
4 Pascal Ackermann BORA - hansgrohe z.t.
5 Andrea Guardini UAE Team Emirates z.t.
6 Maxime Vantomme WB - Veranclassic - Aquality Protect z.t.
7 Adrien Petit Direct Energie z.t.
8 Coen Vermeltfoort Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
9 Pierre-Luc Périchon Fortuneo - Oscaro z.t.
10 Conor Dunne Aqua Blue Sport z.t.
11 Jonas Rickaert Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
12 Philippe Gilbert Quick-Step Floors z.t.
13 Pim Ligthart Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
14 Sylvain Chavanel Direct Energie z.t.
15 Matthias Brändle Trek - Segafredo z.t.
16 Piet Allegaert Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
17 Mark McNally Wanty - Groupe Gobert z.t.
18 Brian van Goethem Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
19 Boy van Poppel Trek - Segafredo +5
20 Baptiste Planckaert Team Katusha - Alpecin +7
21 Fabio Sabatini Quick-Step Floors +7
22 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors +24
23 Guillaume Van Keirsbulck Wanty - Groupe Gobert +1:32
24 Andreas Schillinger BORA - hansgrohe +1:32
25 Jasper De Buyst Lotto - Soudal +1:32
26 Andrea Pasqualon Wanty - Groupe Gobert +1:32
27 Jens Debusschere Lotto - Soudal +1:32
28 Peter Koning Aqua Blue Sport +1:34
29 Eduard Michael Grosu Nippo - Vini Fantini +2:13
30 Igor Boev Gazprom - RusVelo +2:13
31 Rob Ruijgh Tarteletto +2:13
32 Michael Goolaerts Wanty - Groupe Gobert +2:39
33 Stijn Devolder Wanty - Groupe Gobert +2:39
34 David Boucher Pauwels Sauzen +2:39
35 Federico Zurlo UAE Team Emirates +2:39
36 André Looij Roompot - Nederlandse Loterij +2:39
37 Roy Jans WB - Veranclassic - Aquality Protect +2:39
38 Christophe Noppe Sport Vlaanderen - Baloise +2:39
39 Lawrence Naesen WB - Veranclassic - Aquality Protect +2:39
40 Joeri Stallaert Cibel +2:39
41 Michaël Cools Tarteletto +2:39
42 Mathias De Witte Cibel +2:39
43 Fumiyuki Beppu Trek - Segafredo +2:39
44 Elmar Reinders Roompot - Nederlandse Loterij +2:39
45 Nils Politt Team Katusha - Alpecin +2:39
46 Alex Turrin Wilier Triestina - Selle Italia +2:39
47 Rick Zabel Team Katusha - Alpecin +2:39
48 Anders Skaarseth Joker +2:39
49 Bjørn Tore Hoem Joker +2:39
50 Matteo Pelucchi BORA - hansgrohe +2:39
51 Matteo Draperi Wilier Triestina - Selle Italia +2:39
52 Mads Würtz Team Katusha - Alpecin +2:39
53 Alex Kirsch WB - Veranclassic - Aquality Protect +2:39
54 Benjamin Declercq Sport Vlaanderen - Baloise +2:39
55 Alexander Porsev Gazprom - RusVelo +2:39
56 Kevyn Ista WB - Veranclassic - Aquality Protect +2:39
57 Lukas Pöstlberger BORA - hansgrohe +2:39
58 Alexey Tsatevich Gazprom - RusVelo +2:39
59 Alexander Cools Cibel +2:39
60 Erik Baška BORA - hansgrohe +2:39
61 Alexandre Pichot Direct Energie +2:39
62 Arjen Livyns Pauwels Sauzen +2:39
63 Jimmy Duquennoy WB - Veranclassic - Aquality Protect +2:39
64 Christoph Pfingsten BORA - hansgrohe +2:39
65 Ivan Savitsky Gazprom - RusVelo +2:39
66 Olivier Pardini WB - Veranclassic - Aquality Protect +2:39
67 Simone Consonni UAE Team Emirates +2:39
68 Julien Stassen WB - Veranclassic - Aquality Protect +2:39
69 Julien Morice Direct Energie +2:39
70 Riccardo Stacchiotti Nippo - Vini Fantini +2:39
71 Aaron Gate Aqua Blue Sport +2:39
72 Hamish Schreurs Israel Cycling Academy +2:39
73 Tim Declercq Quick-Step Floors +2:39
74 Evgeniy Shalunov Gazprom - RusVelo +2:39
75 Gaetan Bille Wanty - Groupe Gobert +2:39
76 Brecht Dhaene Pauwels Sauzen +2:39
77 Marco Haller Team Katusha - Alpecin +2:39
78 Reto Hollenstein Team Katusha - Alpecin +2:39
79 Marco Marcato UAE Team Emirates +2:39
80 Moreno Hofland Lotto - Soudal +2:39
81 Daniel McLay Fortuneo - Oscaro +2:39
82 Marko Kump UAE Team Emirates +2:39
83 Kiel Reijnen Trek - Segafredo +2:39
84 Rob Leemans Pauwels Sauzen +2:39
85 Oliviero Troia UAE Team Emirates +2:39
86 Jakub Mareczko Wilier Triestina - Selle Italia +2:39
87 Sacha Modolo UAE Team Emirates +2:39
88 Aidis Kruopis Wanty - Groupe Gobert +2:39
89 Yohann Gène Direct Energie +2:39
90 Dries Devenyns Quick-Step Floors +2:39
91 Alexander Edmondson Orica - Scott +2:39
92 Luka Mezgec Orica - Scott +2:39
93 Liam Bertazzo Wilier Triestina - Selle Italia +2:39
94 Luke Durbridge Orica - Scott +2:39
95 Dieter Bouvry Pauwels Sauzen +2:39
96 Adam Blythe Aqua Blue Sport +2:39
97 Matt Brammeier Aqua Blue Sport +2:39
98 Raymond Kreder Roompot - Nederlandse Loterij +2:39
99 Laurent Didier Trek - Segafredo +2:39
100 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe +3:10
101 Marcel Sieberg Lotto - Soudal +3:10
102 Roger Kluge Orica - Scott +3:18
103 Timothy Stevens Pauwels Sauzen +6:46
104 Ole Forfang Joker +6:48
105 Kristoffer Skjerping Joker +6:48
106 Vegard Breen Joker +6:48
107 Seppe Verschuere Cibel +6:48
108 Gianni Marchand Cibel +6:48
109 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo +6:48
110 Ryan Anderson Direct Energie +6:48
111 Andrei Solomennikov Gazprom - RusVelo +6:48
112 Tony Gallopin Lotto - Soudal +6:48
113 Dennis van Winden Israel Cycling Academy +6:48
114 Arnaud Gérard Fortuneo - Oscaro +6:48
115 Mark Christian Aqua Blue Sport +6:48
116 Krists Neilands Israel Cycling Academy +6:48
117 Benjamin Perry Israel Cycling Academy +6:48
118 Erwann Corbel Fortuneo - Oscaro +6:48
119 Stef Van Zummeren Wanty - Groupe Gobert +6:48
120 Adrian Aas Stien Joker +6:48
121 Daniel Turek Israel Cycling Academy +6:48
122 Rémy Mertz Lotto - Soudal +6:48
123 Romain Cardis Direct Energie +6:48
124 Tony Hurel Direct Energie +6:48
125 Markus Hoelgård Joker +6:48
126 Robin Sténuit Wanty - Groupe Gobert +6:48
127 Frederik Backaert Wanty - Groupe Gobert +6:48
128 Franck Bonnamour Fortuneo - Oscaro +6:48
129 Vincenzo Albanese Bardiani - CSF +6:48
130 Nikolai Trussov Gazprom - RusVelo +6:48
131 Eugert Zhupa Wilier Triestina - Selle Italia +6:48
132 Filippo Pozzato Wilier Triestina - Selle Italia +6:48
133 Davide Martinelli Quick-Step Floors +6:48
134 Mirco Maestri Bardiani - CSF +6:48
135 Iuri Filosi Nippo - Vini Fantini +6:48
136 Lasse Hansen Aqua Blue Sport +6:48
137 Jack Bauer Quick-Step Floors +6:48
138 Guy Sagiv Israel Cycling Academy +6:48
139 Brice Feillu Fortuneo - Oscaro +6:48
140 Enrico Barbin Bardiani - CSF +6:48
141 Alessandro Tonelli Bardiani - CSF +6:48
142 Frederik Frison Lotto - Soudal +6:48
143 Nicola Bagioli Nippo - Vini Fantini +6:48
144 Pierpaolo De Negri Nippo - Vini Fantini +6:48
145 Marco Canola Nippo - Vini Fantini +6:48
146 Kevin Deltombe Sport Vlaanderen - Baloise +6:48
147 Yuma Koishi Nippo - Vini Fantini +6:48
148 Nicolas Marini Nippo - Vini Fantini +6:48
149 Jelle Mannaerts Tarteletto +6:48
150 Lars Bak Lotto - Soudal +6:48
151 Jérôme Baugnies Wanty - Groupe Gobert +6:48
152 Rafael Andriato Wilier Triestina - Selle Italia +6:48
153 Gerry Druyts Pauwels Sauzen +6:48
154 Zakkari Dempster Israel Cycling Academy +6:48
155 Niels De Rooze Tarteletto +6:48
156 Danilo Napolitano Wanty - Groupe Gobert +6:48
157 Kenny De Ketele Sport Vlaanderen - Baloise +11:52
158 Jonathan Breyne Tarteletto +11:52
159 Elias Van Breussegem Wanty - Groupe Gobert +11:52
160 Kevin Verwaest Tarteletto +11:52
161 Robby Cobbaert Cibel +11:52
162 Kenny Dehaes Wanty - Groupe Gobert +11:52
163 Andrew Fenn Aqua Blue Sport +11:52
164 Ruben Pols Sport Vlaanderen - Baloise +11:52
165 Paolo Simion Bardiani - CSF +11:52
166 Alexander Maes Cibel +11:52
167 Barry Markus Pauwels Sauzen +11:52
168 Boris Vallée Fortuneo - Oscaro +11:52
169 Lorenzo Blomme Tarteletto +13:29
Sam Bennett BORA - hansgrohe Niet gefinished