Uitslag Driedaagse De Panne 2017: Etappe 3a De Panne - De Panne

Evenement Driedaagse De Panne 2017
Etappe 3a Wegwedstrijd De Panne - De Panne
Datum donderdag 30 maart 2017, 09:30
Afstand 118,5 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Marcel Kittel Quick-Step Floors 2:37:29
2 Alexander Kristoff Team Katusha - Alpecin z.t.
3 Sacha Modolo UAE Team Emirates z.t.
4 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe z.t.
5 Edward Theuns Trek - Segafredo z.t.
6 Matteo Pelucchi BORA - hansgrohe z.t.
7 Jens Debusschere Lotto - Soudal z.t.
8 Luka Mezgec Orica - Scott z.t.
9 Jelle Mannaerts Tarteletto z.t.
10 Jonas Rickaert Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
11 Raymond Kreder Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
12 Kenny Dehaes Wanty - Groupe Gobert z.t.
13 Joeri Stallaert Cibel z.t.
14 Timothy Stevens Pauwels Sauzen z.t.
15 Christophe Noppe Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
16 Piet Allegaert Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
17 Eduard Michael Grosu Nippo - Vini Fantini z.t.
18 Nicolas Marini Nippo - Vini Fantini z.t.
19 Erwann Corbel Fortuneo - Oscaro z.t.
20 Kevyn Ista WB - Veranclassic - Aquality Protect z.t.
21 Paolo Simion Bardiani - CSF z.t.
22 Jasper De Buyst Lotto - Soudal z.t.
23 Rob Leemans Pauwels Sauzen +5
24 Nikolai Trussov Gazprom - RusVelo +5
25 Aaron Gate Aqua Blue Sport +5
26 Coen Vermeltfoort Roompot - Nederlandse Loterij +5
27 Liam Bertazzo Wilier Triestina - Selle Italia +5
28 Mirco Maestri Bardiani - CSF +5
29 Ole Forfang Joker +5
30 Brecht Dhaene Pauwels Sauzen +5
31 Andrew Fenn Aqua Blue Sport +5
32 Michaël Cools Tarteletto +5
33 Ivan Savitsky Gazprom - RusVelo +5
34 Hamish Schreurs Israel Cycling Academy +5
35 Philippe Gilbert Quick-Step Floors +5
36 Eugert Zhupa Wilier Triestina - Selle Italia +5
37 Sylvain Chavanel Direct Energie +5
38 Boy van Poppel Trek - Segafredo +5
39 Arnaud Gérard Fortuneo - Oscaro +5
40 Rafael Andriato Wilier Triestina - Selle Italia +5
41 Benjamin Declercq Sport Vlaanderen - Baloise +5
42 Maxime Vantomme WB - Veranclassic - Aquality Protect +5
43 Pim Ligthart Roompot - Nederlandse Loterij +5
44 Bjørn Tore Hoem Joker +5
45 Kristoffer Skjerping Joker +5
46 Igor Boev Gazprom - RusVelo +5
47 Gianni Marchand Cibel +5
48 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo +5
49 Guillaume Van Keirsbulck Wanty - Groupe Gobert +5
50 Danilo Napolitano Wanty - Groupe Gobert +5
51 Marco Canola Nippo - Vini Fantini +5
52 Simone Consonni UAE Team Emirates +5
53 Anders Skaarseth Joker +5
54 Alexey Tsatevich Gazprom - RusVelo +5
55 Rob Ruijgh Tarteletto +5
56 David Boucher Pauwels Sauzen +5
57 Christoph Pfingsten BORA - hansgrohe +5
58 Andrei Solomennikov Gazprom - RusVelo +5
59 Matthias Brändle Trek - Segafredo +5
60 Kevin Deltombe Sport Vlaanderen - Baloise +5
61 Pierre-Luc Périchon Fortuneo - Oscaro +5
62 Marco Marcato UAE Team Emirates +5
63 Evgeniy Shalunov Gazprom - RusVelo +5
64 Riccardo Stacchiotti Nippo - Vini Fantini +5
65 Matteo Draperi Wilier Triestina - Selle Italia +5
66 Brian van Goethem Roompot - Nederlandse Loterij +5
67 Barry Markus Pauwels Sauzen +5
68 Andrea Guardini UAE Team Emirates +5
69 Daniel Turek Israel Cycling Academy +5
70 Dieter Bouvry Pauwels Sauzen +5
71 Roger Kluge Orica - Scott +5
72 Marco Haller Team Katusha - Alpecin +5
73 Alexander Edmondson Orica - Scott +5
74 Rémy Mertz Lotto - Soudal +5
75 Marcel Sieberg Lotto - Soudal +5
76 Nils Politt Team Katusha - Alpecin +5
77 Reto Hollenstein Team Katusha - Alpecin +5
78 Olivier Pardini WB - Veranclassic - Aquality Protect +5
79 Alex Turrin Wilier Triestina - Selle Italia +5
80 Rick Zabel Team Katusha - Alpecin +5
81 Benjamin Perry Israel Cycling Academy +5
82 Boris Vallée Fortuneo - Oscaro +5
83 Nicola Bagioli Nippo - Vini Fantini +5
84 Federico Zurlo UAE Team Emirates +5
85 Alexandre Pichot Direct Energie +5
86 Luke Durbridge Orica - Scott +5
87 Alex Kirsch WB - Veranclassic - Aquality Protect +5
88 Andrea Pasqualon Wanty - Groupe Gobert +5
89 Filippo Pozzato Wilier Triestina - Selle Italia +5
90 Dries Devenyns Quick-Step Floors +5
91 Michael Goolaerts Wanty - Groupe Gobert +5
92 Alexander Maes Cibel +5
93 Vegard Breen Joker +5
94 Franck Bonnamour Fortuneo - Oscaro +5
95 Lawrence Naesen WB - Veranclassic - Aquality Protect +5
96 Stijn Devolder Wanty - Groupe Gobert +5
97 Elmar Reinders Roompot - Nederlandse Loterij +5
98 Vincenzo Albanese Bardiani - CSF +5
99 Lorenzo Blomme Tarteletto +5
100 Erik Baška BORA - hansgrohe +5
101 Iuri Filosi Nippo - Vini Fantini +5
102 Kevin Verwaest Tarteletto +5
103 André Looij Roompot - Nederlandse Loterij +5
104 Markus Hoelgård Joker +5
105 Yuma Koishi Nippo - Vini Fantini +5
106 Niels De Rooze Tarteletto +5
107 Yohann Gène Direct Energie +20
108 Marko Kump UAE Team Emirates +20
109 Peter Koning Aqua Blue Sport +20
110 Ruben Pols Sport Vlaanderen - Baloise +20
111 Alexander Cools Cibel +20
112 Seppe Verschuere Cibel +20
113 Gaetan Bille Wanty - Groupe Gobert +20
114 Krists Neilands Israel Cycling Academy +20
115 Kiel Reijnen Trek - Segafredo +20
116 Matt Brammeier Aqua Blue Sport +20
117 Pascal Ackermann BORA - hansgrohe +20
118 Alessandro Tonelli Bardiani - CSF +20
119 Romain Cardis Direct Energie +20
120 Mark Christian Aqua Blue Sport +27
121 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors +27
122 Fabio Sabatini Quick-Step Floors +31
123 Jack Bauer Quick-Step Floors +31
124 Frederik Frison Lotto - Soudal +35
125 Arjen Livyns Pauwels Sauzen +35
126 Jimmy Duquennoy WB - Veranclassic - Aquality Protect +35
127 Robby Cobbaert Cibel +35
128 Adrien Petit Direct Energie +35
129 Laurent Didier Trek - Segafredo +38
130 Enrico Barbin Bardiani - CSF +38
131 Jonathan Breyne Tarteletto +38
132 Moreno Hofland Lotto - Soudal +42
133 Tony Hurel Direct Energie +48
134 Zakkari Dempster Israel Cycling Academy +58
135 Julien Stassen WB - Veranclassic - Aquality Protect +58
136 Adam Blythe Aqua Blue Sport +1:01
137 Baptiste Planckaert Team Katusha - Alpecin +1:20
138 Elias Van Breussegem Wanty - Groupe Gobert +1:20
139 Tim Declercq Quick-Step Floors +2:23
140 Mathias De Witte Cibel +5
141 Davide Martinelli Quick-Step Floors +4:17
142 Kenny De Ketele Sport Vlaanderen - Baloise +4:48
143 Pierpaolo De Negri Nippo - Vini Fantini +4:48
144 Julien Morice Direct Energie +4:59
145 Oliviero Troia UAE Team Emirates +5:51
146 Andreas Schillinger BORA - hansgrohe +5:51
147 Brice Feillu Fortuneo - Oscaro +6:18
148 Gerry Druyts Pauwels Sauzen +6:18
149 Mads Würtz Team Katusha - Alpecin +9:16
150 Conor Dunne Aqua Blue Sport +11:07
151 Adrian Aas Stien Joker +11:07
Fumiyuki Beppu Trek - Segafredo Niet gefinished