Uitslag Driedaagse De Panne 2017: Etappe 3b De Panne - De Panne

Evenement Driedaagse De Panne 2017
Etappe 3b Individuele tijdrit De Panne - De Panne
Datum donderdag 30 maart 2017, 14:30
Afstand 14,2 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Luke Durbridge Orica - Scott 17:38
2 Sylvain Chavanel Direct Energie z.t.
3 Alexander Kristoff Team Katusha - Alpecin +2
4 Marcel Kittel Quick-Step Floors +3
5 Matthias Brändle Trek - Segafredo +5
6 Alexander Edmondson Orica - Scott +9
7 Philippe Gilbert Quick-Step Floors +17
8 Nils Politt Team Katusha - Alpecin +31
9 Peter Koning Aqua Blue Sport +36
10 Olivier Pardini WB - Veranclassic - Aquality Protect +39
11 Pierre-Luc Périchon Fortuneo - Oscaro +39
12 Jasper De Buyst Lotto - Soudal +43
13 Reto Hollenstein Team Katusha - Alpecin +46
14 Maxime Vantomme WB - Veranclassic - Aquality Protect +50
15 Kevyn Ista WB - Veranclassic - Aquality Protect +52
16 Gaetan Bille Wanty - Groupe Gobert +54
17 David Boucher Pauwels Sauzen +55
18 Alex Kirsch WB - Veranclassic - Aquality Protect +59
19 Guillaume Van Keirsbulck Wanty - Groupe Gobert +1:00
20 Aaron Gate Aqua Blue Sport +1:01
21 Frederik Frison Lotto - Soudal +1:03
22 Simone Consonni UAE Team Emirates +1:04
23 Edward Theuns Trek - Segafredo +1:05
24 Jack Bauer Quick-Step Floors +1:05
25 Marco Canola Nippo - Vini Fantini +1:05
26 Arnaud Gérard Fortuneo - Oscaro +1:06
27 Brian van Goethem Roompot - Nederlandse Loterij +1:06
28 Jonas Rickaert Sport Vlaanderen - Baloise +1:10
29 Pim Ligthart Roompot - Nederlandse Loterij +1:12
30 Bjørn Tore Hoem Joker +1:12
31 Rémy Mertz Lotto - Soudal +1:14
32 Marco Marcato UAE Team Emirates +1:14
33 Stijn Devolder Wanty - Groupe Gobert +1:16
34 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo +1:16
35 Eugert Zhupa Wilier Triestina - Selle Italia +1:19
36 Sacha Modolo UAE Team Emirates +1:19
37 Boy van Poppel Trek - Segafredo +1:19
38 Gianni Marchand Cibel +1:19
39 Elmar Reinders Roompot - Nederlandse Loterij +1:22
40 Federico Zurlo UAE Team Emirates +1:23
41 Christoph Pfingsten BORA - hansgrohe +1:25
42 Tony Hurel Direct Energie +1:26
43 Liam Bertazzo Wilier Triestina - Selle Italia +1:27
44 Alexandre Pichot Direct Energie +1:27
45 Anders Skaarseth Joker +1:27
46 Evgeniy Shalunov Gazprom - RusVelo +1:30
47 Coen Vermeltfoort Roompot - Nederlandse Loterij +1:32
48 Brecht Dhaene Pauwels Sauzen +1:32
49 Rob Leemans Pauwels Sauzen +1:34
50 Jens Debusschere Lotto - Soudal +1:36
51 Moreno Hofland Lotto - Soudal +1:37
52 Dries Devenyns Quick-Step Floors +1:37
53 Lawrence Naesen WB - Veranclassic - Aquality Protect +1:44
54 Laurent Didier Trek - Segafredo +1:45
55 Jelle Mannaerts Tarteletto +1:46
56 Timothy Stevens Pauwels Sauzen +1:47
57 Brice Feillu Fortuneo - Oscaro +1:48
58 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe +1:48
59 Benjamin Declercq Sport Vlaanderen - Baloise +1:49
60 Ivan Savitsky Gazprom - RusVelo +1:50
61 Andrea Pasqualon Wanty - Groupe Gobert +1:50
62 Rob Ruijgh Tarteletto +1:50
63 Fabio Sabatini Quick-Step Floors +1:50
64 Nikolai Trussov Gazprom - RusVelo +1:54
65 Mirco Maestri Bardiani - CSF +1:54
66 Joeri Stallaert Cibel +1:54
67 Romain Cardis Direct Energie +1:55
68 Christophe Noppe Sport Vlaanderen - Baloise +1:58
69 Mathias De Witte Cibel +1:59
70 Kiel Reijnen Trek - Segafredo +2:01
71 Igor Boev Gazprom - RusVelo +2:01
72 Markus Hoelgård Joker +2:01
73 Yohann Gène Direct Energie +2:02
74 Adam Blythe Aqua Blue Sport +2:05
75 Seppe Verschuere Cibel +2:06
76 Tim Declercq Quick-Step Floors +2:07
77 Alex Turrin Wilier Triestina - Selle Italia +2:08
78 Kevin Deltombe Sport Vlaanderen - Baloise +2:10
79 Erwann Corbel Fortuneo - Oscaro +2:10
80 Piet Allegaert Sport Vlaanderen - Baloise +2:11
81 Adrien Petit Direct Energie +2:11
82 Nicola Bagioli Nippo - Vini Fantini +2:11
83 Riccardo Stacchiotti Nippo - Vini Fantini +2:12
84 Nicolas Marini Nippo - Vini Fantini +2:13
85 Franck Bonnamour Fortuneo - Oscaro +2:14
86 Pascal Ackermann BORA - hansgrohe +2:14
87 Matteo Draperi Wilier Triestina - Selle Italia +2:16
88 Alessandro Tonelli Bardiani - CSF +2:17
89 Julien Stassen WB - Veranclassic - Aquality Protect +2:18
90 Jimmy Duquennoy WB - Veranclassic - Aquality Protect +2:26
91 Andreas Schillinger BORA - hansgrohe +2:29
92 Vincenzo Albanese Bardiani - CSF +2:30
93 Arjen Livyns Pauwels Sauzen +2:31
94 Alexey Tsatevich Gazprom - RusVelo +2:31
95 Andrei Solomennikov Gazprom - RusVelo +2:38
96 Michael Goolaerts Wanty - Groupe Gobert +2:39
97 Erik Baška BORA - hansgrohe +2:40
98 Alexander Cools Cibel +2:47
99 Danilo Napolitano Wanty - Groupe Gobert +2:47
100 Dieter Bouvry Pauwels Sauzen +2:52
101 Yuma Koishi Nippo - Vini Fantini +2:57
102 Marcel Sieberg Lotto - Soudal +3:08
103 Krists Neilands Israel Cycling Academy +3:09
104 Benjamin Perry Israel Cycling Academy +3:09
105 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors +3:20
106 Enrico Barbin Bardiani - CSF +3:25
107 Iuri Filosi Nippo - Vini Fantini +3:28
108 Eduard Michael Grosu Nippo - Vini Fantini +3:40
109 Rafael Andriato Wilier Triestina - Selle Italia +4:00
Ole Forfang Joker +5:14