Uitslag Ronde van de Alpen 2017: Etappe 1 Kufstein - Innsbruck

Evenement Ronde van de Alpen 2017
Etappe 1 Wegwedstrijd Kufstein - Innsbruck
Datum maandag 17 april 2017, 12:00
Afstand 145,1 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Michele Scarponi Astana 3:32:15
2 Geraint Thomas Team Sky z.t.
3 Thibaut Pinot FDJ z.t.
4 Davide Formolo Cannondale z.t.
5 Domenico Pozzovivo AG2R z.t.
6 Dario Cataldo Astana z.t.
7 Mattia Cattaneo Androni Giocattoli +4
8 Hugh Carthy Cannondale +8
9 Rohan Dennis BMC Racing +11
10 Damiano Caruso BMC Racing +11
11 José Mendes BORA +13
12 Danilo Celano Italië +17
13 Pierre Rolland Cannondale +17
14 Egan Bernal Androni Giocattoli +17
15 Emanuel Buchmann BORA +17
16 Davide Villella Cannondale +22
17 Rodolfo Torres Androni Giocattoli +22
18 Brent Bookwalter BMC Racing +22
19 Luis León Sánchez Astana +22
20 Hubert Dupont AG2R +26
21 Mikel Landa Team Sky +26
22 Damiano Cunego Nippo +26
23 François Bidard AG2R +26
24 Fausto Masnada Androni Giocattoli +26
25 Ivan Santaromita Nippo +26
26 Sergey Firsanov Gazprom +35
27 Sergio Pardilla Caja Rural +35
28 Matteo Busato Wilier Triestina +42
29 Ivan Rovnyi Gazprom +48
30 Nicholas Schultz Caja Rural +56
31 Julen Amezqueta Wilier Triestina +56
32 Cristián Rodríguez Wilier Triestina +56
33 Matteo Montaguti AG2R +56
34 Nathan Brown Cannondale +1:05
35 Tobias Ludvigsson FDJ +1:20
36 Yonder Godoy Wilier Triestina +1:20
37 Ilia Koshevoy Wilier Triestina +1:20
38 Simone Andreetta Bardiani Valvole +1:27
39 Sebastian Schönberger Tirol +1:30
40 Ian Boswell Team Sky +1:41
41 Stefan Denifl Aqua Blue +1:50
42 Kenny Elissonde Team Sky +2:05
43 Clément Chevrier AG2R +2:05
44 Joey Rosskopf BMC Racing +2:47
45 Iuri Filosi Nippo +2:47
46 Jérémy Roy FDJ +2:47
47 Kilian Frankiny BMC Racing +2:47
48 Fabricio Ferrari Caja Rural +2:47
49 Steve Morabito FDJ +2:47
50 Larry Warbasse Aqua Blue +2:47
51 Ben Gastauer AG2R +2:47
52 Alexander Foliforov Gazprom +2:47
53 Sergey Chernetsky Astana +2:47
54 Nicola Bagioli Nippo +2:47
55 Antonio Zullo Italië +2:47
56 Marco Frapporti Androni Giocattoli +2:47
57 Manuel Senni BMC Racing +3:10
58 Matthias Krizek Tirol +3:40
59 Michele Gazzara Sangemini +4:38
60 Paolo Totò Sangemini +4:57
61 Francesco Gavazzi Androni Giocattoli +5:27
62 Peter Kennaugh Team Sky +5:27
63 Philip Deignan Team Sky +5:44
64 Simone Sterbini Bardiani Valvole +5:51
65 Silvio Herklotz BORA +5:51
66 Antonio Molina Caja Rural +6:23
67 Raffaello Bonusi Androni Giocattoli +9:07
68 Francesco Bongiorno Sangemini +9:07
69 Andrea Garosio Italië +9:07
70 Alessandro Bisolti Nippo +9:07
71 Josu Zabala Caja Rural +9:07
72 Alberto Amici Italië +9:07
73 Jérémy Maison FDJ +9:07
74 Joe Dombrowski Cannondale +9:07
75 Edoardo Zardini Bardiani Valvole +10:04
76 Filippo Pozzato Wilier Triestina +10:04
77 Davide Orrico Sangemini +10:04
78 Andreas Schillinger BORA +10:04
79 Tom Bohli BMC Racing +10:04
80 Simone Velasco Bardiani Valvole +10:04
81 Eduard Prades Caja Rural +10:04
82 Rinaldo Nocentini Italië +10:04
83 Paolo Tiralongo Astana +10:04
84 Niko Holler Bike Aid +10:04
85 Nicola Gaffurini Sangemini +10:04
86 Julien Bérard AG2R +10:04
87 Jan Bárta BORA +10:04
88 Daniel Martínez Wilier Triestina +10:04
89 Andrey Zeits Astana +10:04
90 Maximilian Kuen Tirol +10:04
91 Alessandro Tonelli Bardiani Valvole +10:04
92 Zhandos Bizhigitov Astana +10:04
93 Pierpaolo De Negri Nippo +10:04
94 Matteo Natali Italië +10:04
95 Filippo Fortin Tirol +10:04
96 Luca Raggio Italië +10:04
97 Leonardo Basso Italië +10:04
98 Masakazu Ito Nippo +10:04
99 Davide Ballerini Androni Giocattoli +10:04
100 Leigh Howard Aqua Blue +11:38
101 Patrick Gamper Tirol +11:38
102 William Bonnet FDJ +11:47
103 Stefano Pirazzi Bardiani Valvole +11:47
104 Moreno Moser Astana +11:47
105 Eugert Zhupa Wilier Triestina +11:47
106 Suleiman Kangangi Bike Aid +11:47
107 Lucas Schwarz Tirol +11:51
108 David Arroyo Caja Rural +11:54
109 Héctor Sáez Caja Rural +11:54
110 Johan Le Bon FDJ +12:00
111 Salim Kipkemboi Bike Aid +13:32
112 Pavel Brutt Gazprom +14:39
113 Enrico Salvador Tirol +14:39
114 Dmitry Kozonchuk Gazprom +14:39
115 Awet Habtom Bike Aid +19:12
116 Ildar Arslanov Gazprom +19:12
117 Luca Wackermann Bardiani Valvole +19:54
118 Adne van Engelen Bike Aid +21:06
119 Pascal Ackermann BORA +21:06
120 Peter Koning Aqua Blue +21:06
121 Daniel Bichlmann Bike Aid +21:06
122 Niccolò Salvietti Sangemini +21:06
123 Miles Scotson BMC Racing +21:06
124 Martyn Irvine Aqua Blue +21:06
125 Giacomo Berlato Nippo +21:06
126 Paolo Prandini Sangemini +21:06
127 Simone Bernardini Sangemini +21:06
128 Igor Boev Gazprom +21:06
129 Andrew Fenn Aqua Blue +21:06
130 Valens Ndayisenga Tirol +21:06
131 Calvin Watson Aqua Blue +21:06
132 Matteo Pelucchi BORA +21:06
133 Rüdiger Selig BORA +21:06
134 William Clarke Cannondale +21:06
135 Sergey Nikolaev Gazprom +21:06
136 Timo Schäfer Bike Aid +21:06
137 Alexandre Geniez AG2R +21:15
138 Timothy Rugg Bike Aid +21:15
Matt Brammeier Aqua Blue Niet gefinished