Uitslag Ronde van de Alpen 2017: Etappe 2 Vipiteno - Innervillgraten

Evenement Ronde van de Alpen 2017
Etappe 2 Wegwedstrijd Vipiteno - Innervillgraten
Datum dinsdag 18 april 2017, 12:00
Afstand 140,5 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Rohan Dennis BMC Racing Team 3:20:13
2 Thibaut Pinot FDJ z.t.
3 Davide Ballerini Androni - Sidermec - Bottecchia z.t.
4 Nicholas Schultz Caja Rural - Seguros RGA z.t.
5 Geraint Thomas Team Sky z.t.
6 Eduard Prades Caja Rural - Seguros RGA z.t.
7 Luis León Sánchez Astana Pro Team z.t.
8 Mattia Cattaneo Androni - Sidermec - Bottecchia z.t.
9 Kenny Elissonde Team Sky z.t.
10 Matteo Busato Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
11 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
12 Simone Andreetta Bardiani - CSF z.t.
13 Matteo Montaguti AG2R La Mondiale z.t.
14 Egan Bernal Androni - Sidermec - Bottecchia z.t.
15 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
16 Iuri Filosi Nippo - Vini Fantini z.t.
17 Dario Cataldo Astana Pro Team z.t.
18 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale z.t.
19 Danilo Celano Italië z.t.
20 Paolo Totò Sangemini z.t.
21 Brent Bookwalter BMC Racing Team z.t.
22 Ben Gastauer AG2R La Mondiale z.t.
23 Tom Bohli BMC Racing Team z.t.
24 Larry Warbasse Aqua Blue Sport z.t.
25 Sebastian Schönberger Tirol z.t.
26 Ivan Santaromita Nippo - Vini Fantini z.t.
27 Jan Bárta BORA - hansgrohe z.t.
28 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe z.t.
29 Michele Scarponi Astana Pro Team z.t.
30 Nicola Bagioli Nippo - Vini Fantini z.t.
31 Yonder Godoy Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
32 Hubert Dupont AG2R La Mondiale z.t.
33 Fausto Masnada Androni - Sidermec - Bottecchia z.t.
34 José Mendes BORA - hansgrohe z.t.
35 Leigh Howard Aqua Blue Sport z.t.
36 Cristián Rodríguez Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
37 Damiano Cunego Nippo - Vini Fantini z.t.
38 Julen Amezqueta Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
39 Fabricio Ferrari Caja Rural - Seguros RGA z.t.
40 Silvio Herklotz BORA - hansgrohe z.t.
41 Maximilian Kuen Tirol z.t.
42 Clément Chevrier AG2R La Mondiale z.t.
43 Michele Gazzara Sangemini z.t.
44 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
45 Sergey Firsanov Gazprom - RusVelo z.t.
46 Antonio Zullo Italië z.t.
47 Damiano Caruso BMC Racing Team z.t.
48 Ivan Rovnyi Gazprom - RusVelo z.t.
49 Rodolfo Torres Androni - Sidermec - Bottecchia z.t.
50 François Bidard AG2R La Mondiale z.t.
51 Simone Sterbini Bardiani - CSF z.t.
52 Daniel Martínez Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
53 Sergio Pardilla Caja Rural - Seguros RGA z.t.
54 Hugh Carthy Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
55 Mikel Landa Team Sky z.t.
56 Kilian Frankiny BMC Racing Team z.t.
57 Philip Deignan Team Sky z.t.
58 Francesco Bongiorno Sangemini z.t.
59 Antonio Molina Caja Rural - Seguros RGA z.t.
60 Edoardo Zardini Bardiani - CSF z.t.
61 Ilia Koshevoy Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
62 Nathan Brown Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
63 Ian Boswell Team Sky z.t.
64 Alberto Amici Italië z.t.
65 Julien Bérard AG2R La Mondiale z.t.
66 Jérémy Roy FDJ z.t.
67 Marco Frapporti Androni - Sidermec - Bottecchia z.t.
68 Jérémy Maison FDJ +19
69 Joey Rosskopf BMC Racing Team +24
70 Luca Raggio Italië +30
71 Tobias Ludvigsson FDJ +32
72 Steve Morabito FDJ +37
73 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +37
74 Stefano Pirazzi Bardiani - CSF +1:10
75 Manuel Senni BMC Racing Team +1:30
76 Alexander Foliforov Gazprom - RusVelo +1:41
77 Davide Orrico Sangemini +2:35
78 Suleiman Kangangi Bike Aid +3:19
79 Niko Holler Bike Aid +3:19
80 Raffaello Bonusi Androni - Sidermec - Bottecchia +4:26
81 Luca Wackermann Bardiani - CSF +4:39
82 Awet Habtom Bike Aid +5:21
83 Salim Kipkemboi Bike Aid +5:22
84 Paolo Tiralongo Astana Pro Team +5:22
85 Andrey Zeits Astana Pro Team +5:22
86 Matteo Natali Italië +5:22
87 Sergey Chernetsky Astana Pro Team +5:22
88 Johan Le Bon FDJ +5:22
89 Ildar Arslanov Gazprom - RusVelo +5:22
90 Peter Kennaugh Team Sky +5:29
91 Stefan Denifl Aqua Blue Sport +11:10
92 Filippo Pozzato Wilier Triestina - Selle Italia +12:10
93 Eugert Zhupa Wilier Triestina - Selle Italia +12:10
94 Simone Bernardini Sangemini +12:10
95 Nicola Gaffurini Sangemini +12:10
96 Alessandro Tonelli Bardiani - CSF +12:10
97 Francesco Gavazzi Androni - Sidermec - Bottecchia +12:10
98 Lucas Schwarz Tirol +12:10
99 Leonardo Basso Italië +12:10
100 Giacomo Berlato Nippo - Vini Fantini +12:10
101 Enrico Salvador Tirol +12:10
102 Simone Velasco Bardiani - CSF +12:10
103 Alessandro Bisolti Nippo - Vini Fantini +12:10
104 Rinaldo Nocentini Italië +12:10
105 Pierpaolo De Negri Nippo - Vini Fantini +12:10
106 Andrea Garosio Italië +12:10
107 Matthias Krizek Tirol +12:10
108 Filippo Fortin Tirol +12:10
109 Héctor Sáez Caja Rural - Seguros RGA +12:10
110 William Bonnet FDJ +12:10
111 David Arroyo Caja Rural - Seguros RGA +12:10
112 Miles Scotson BMC Racing Team +12:10
113 Josu Zabala Caja Rural - Seguros RGA +12:10
114 Adne van Engelen Bike Aid +12:10
115 Peter Koning Aqua Blue Sport +12:10
116 Valens Ndayisenga Tirol +12:10
117 Sergey Nikolaev Gazprom - RusVelo +12:10
118 Masakazu Ito Nippo - Vini Fantini +12:10
119 Martyn Irvine Aqua Blue Sport +12:10
120 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo +12:10
121 Andrew Fenn Aqua Blue Sport +12:10
122 Zhandos Bizhigitov Astana Pro Team +12:10
123 Dmitry Kozonchuk Gazprom - RusVelo +12:10
124 Moreno Moser Astana Pro Team +16:32
125 Matteo Pelucchi BORA - hansgrohe +16:32
126 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe +16:32
127 Andreas Schillinger BORA - hansgrohe +16:32
128 Daniel Bichlmann Bike Aid +16:32
129 Niccolò Salvietti Sangemini +16:32
130 Paolo Prandini Sangemini +16:32
131 Calvin Watson Aqua Blue Sport +16:36
132 Igor Boev Gazprom - RusVelo +16:37
133 Timo Schäfer Bike Aid +16:37
134 William Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +16:37
135 Patrick Gamper Tirol +16:37
136 Pascal Ackermann BORA - hansgrohe +16:37
137 Timothy Rugg Bike Aid +16:37
Alexandre Geniez AG2R La Mondiale Niet gefinished