Uitslag Ronde van de Alpen 2017: Etappe 2 Vipiteno - Innervillgraten

Evenement Ronde van de Alpen 2017
Etappe 2 Wegwedstrijd Vipiteno - Innervillgraten
Datum dinsdag 18 april 2017, 12:00
Afstand 140,5 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Rohan Dennis BMC Racing 3:20:13
2 Thibaut Pinot FDJ z.t.
3 Davide Ballerini Androni Giocattoli z.t.
4 Nicholas Schultz Caja Rural z.t.
5 Geraint Thomas Team Sky z.t.
6 Eduard Prades Caja Rural z.t.
7 Luis León Sánchez Astana z.t.
8 Mattia Cattaneo Androni Giocattoli z.t.
9 Kenny Elissonde Team Sky z.t.
10 Matteo Busato Wilier Triestina z.t.
11 Davide Villella Cannondale z.t.
12 Simone Andreetta Bardiani Valvole z.t.
13 Matteo Montaguti AG2R z.t.
14 Egan Bernal Androni Giocattoli z.t.
15 Pierre Rolland Cannondale z.t.
16 Iuri Filosi Nippo z.t.
17 Dario Cataldo Astana z.t.
18 Domenico Pozzovivo AG2R z.t.
19 Danilo Celano Italië z.t.
20 Paolo Totò Sangemini z.t.
21 Brent Bookwalter BMC Racing z.t.
22 Ben Gastauer AG2R z.t.
23 Tom Bohli BMC Racing z.t.
24 Larry Warbasse Aqua Blue z.t.
25 Sebastian Schönberger Tirol z.t.
26 Ivan Santaromita Nippo z.t.
27 Jan Bárta BORA z.t.
28 Emanuel Buchmann BORA z.t.
29 Michele Scarponi Astana z.t.
30 Nicola Bagioli Nippo z.t.
31 Yonder Godoy Wilier Triestina z.t.
32 Hubert Dupont AG2R z.t.
33 Fausto Masnada Androni Giocattoli z.t.
34 José Mendes BORA z.t.
35 Leigh Howard Aqua Blue z.t.
36 Cristián Rodríguez Wilier Triestina z.t.
37 Damiano Cunego Nippo z.t.
38 Julen Amezqueta Wilier Triestina z.t.
39 Fabricio Ferrari Caja Rural z.t.
40 Silvio Herklotz BORA z.t.
41 Maximilian Kuen Tirol z.t.
42 Clément Chevrier AG2R z.t.
43 Michele Gazzara Sangemini z.t.
44 Davide Formolo Cannondale z.t.
45 Sergey Firsanov Gazprom z.t.
46 Antonio Zullo Italië z.t.
47 Damiano Caruso BMC Racing z.t.
48 Ivan Rovnyi Gazprom z.t.
49 Rodolfo Torres Androni Giocattoli z.t.
50 François Bidard AG2R z.t.
51 Simone Sterbini Bardiani Valvole z.t.
52 Daniel Martínez Wilier Triestina z.t.
53 Sergio Pardilla Caja Rural z.t.
54 Hugh Carthy Cannondale z.t.
55 Mikel Landa Team Sky z.t.
56 Kilian Frankiny BMC Racing z.t.
57 Philip Deignan Team Sky z.t.
58 Francesco Bongiorno Sangemini z.t.
59 Antonio Molina Caja Rural z.t.
60 Edoardo Zardini Bardiani Valvole z.t.
61 Ilia Koshevoy Wilier Triestina z.t.
62 Nathan Brown Cannondale z.t.
63 Ian Boswell Team Sky z.t.
64 Alberto Amici Italië z.t.
65 Julien Bérard AG2R z.t.
66 Jérémy Roy FDJ z.t.
67 Marco Frapporti Androni Giocattoli z.t.
68 Jérémy Maison FDJ +19
69 Joey Rosskopf BMC Racing +24
70 Luca Raggio Italië +30
71 Tobias Ludvigsson FDJ +32
72 Steve Morabito FDJ +37
73 Joe Dombrowski Cannondale +37
74 Stefano Pirazzi Bardiani Valvole +1:10
75 Manuel Senni BMC Racing +1:30
76 Alexander Foliforov Gazprom +1:41
77 Davide Orrico Sangemini +2:35
78 Suleiman Kangangi Bike Aid +3:19
79 Niko Holler Bike Aid +3:19
80 Raffaello Bonusi Androni Giocattoli +4:26
81 Luca Wackermann Bardiani Valvole +4:39
82 Awet Habtom Bike Aid +5:21
83 Salim Kipkemboi Bike Aid +5:22
84 Paolo Tiralongo Astana +5:22
85 Andrey Zeits Astana +5:22
86 Matteo Natali Italië +5:22
87 Sergey Chernetsky Astana +5:22
88 Johan Le Bon FDJ +5:22
89 Ildar Arslanov Gazprom +5:22
90 Peter Kennaugh Team Sky +5:29
91 Stefan Denifl Aqua Blue +11:10
92 Filippo Pozzato Wilier Triestina +12:10
93 Eugert Zhupa Wilier Triestina +12:10
94 Simone Bernardini Sangemini +12:10
95 Nicola Gaffurini Sangemini +12:10
96 Alessandro Tonelli Bardiani Valvole +12:10
97 Francesco Gavazzi Androni Giocattoli +12:10
98 Lucas Schwarz Tirol +12:10
99 Leonardo Basso Italië +12:10
100 Giacomo Berlato Nippo +12:10
101 Enrico Salvador Tirol +12:10
102 Simone Velasco Bardiani Valvole +12:10
103 Alessandro Bisolti Nippo +12:10
104 Rinaldo Nocentini Italië +12:10
105 Pierpaolo De Negri Nippo +12:10
106 Andrea Garosio Italië +12:10
107 Matthias Krizek Tirol +12:10
108 Filippo Fortin Tirol +12:10
109 Héctor Sáez Caja Rural +12:10
110 William Bonnet FDJ +12:10
111 David Arroyo Caja Rural +12:10
112 Miles Scotson BMC Racing +12:10
113 Josu Zabala Caja Rural +12:10
114 Adne van Engelen Bike Aid +12:10
115 Peter Koning Aqua Blue +12:10
116 Valens Ndayisenga Tirol +12:10
117 Sergey Nikolaev Gazprom +12:10
118 Masakazu Ito Nippo +12:10
119 Martyn Irvine Aqua Blue +12:10
120 Pavel Brutt Gazprom +12:10
121 Andrew Fenn Aqua Blue +12:10
122 Zhandos Bizhigitov Astana +12:10
123 Dmitry Kozonchuk Gazprom +12:10
124 Moreno Moser Astana +16:32
125 Matteo Pelucchi BORA +16:32
126 Rüdiger Selig BORA +16:32
127 Andreas Schillinger BORA +16:32
128 Daniel Bichlmann Bike Aid +16:32
129 Niccolò Salvietti Sangemini +16:32
130 Paolo Prandini Sangemini +16:32
131 Calvin Watson Aqua Blue +16:36
132 Igor Boev Gazprom +16:37
133 Timo Schäfer Bike Aid +16:37
134 William Clarke Cannondale +16:37
135 Patrick Gamper Tirol +16:37
136 Pascal Ackermann BORA +16:37
137 Timothy Rugg Bike Aid +16:37
Alexandre Geniez AG2R Niet gefinished