Uitslag Ronde van de Alpen 2017: Etappe 3 Villabassa - Funes

Evenement Ronde van de Alpen 2017
Etappe 3 Wegwedstrijd Villabassa - Funes
Datum woensdag 19 april 2017, 10:40
Afstand 137,5 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Geraint Thomas Team Sky 3:47:50
2 Mikel Landa Team Sky z.t.
3 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale +4
4 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +13
5 Thibaut Pinot FDJ +13
6 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe +15
7 Danilo Celano Italië +15
8 Damiano Caruso BMC Racing Team +15
9 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +15
10 Hugh Carthy Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +15
11 Michele Scarponi Astana Pro Team +15
12 Hubert Dupont AG2R La Mondiale +20
13 Egan Bernal Androni - Sidermec - Bottecchia +23
14 Rodolfo Torres Androni - Sidermec - Bottecchia +27
15 Dario Cataldo Astana Pro Team +54
16 Brent Bookwalter BMC Racing Team +1:13
17 François Bidard AG2R La Mondiale +1:13
18 Matteo Busato Wilier Triestina - Selle Italia +1:16
19 Damiano Cunego Nippo - Vini Fantini +1:19
20 Manuel Senni BMC Racing Team +1:19
21 José Mendes BORA - hansgrohe +1:19
22 Cristián Rodríguez Wilier Triestina - Selle Italia +1:21
23 Fausto Masnada Androni - Sidermec - Bottecchia +1:21
24 Sergio Pardilla Caja Rural - Seguros RGA +1:21
25 Luis León Sánchez Astana Pro Team +1:21
26 Ivan Santaromita Nippo - Vini Fantini +1:21
27 Julen Amezqueta Wilier Triestina - Selle Italia +1:31
28 Kenny Elissonde Team Sky +1:42
29 Matteo Montaguti AG2R La Mondiale +1:42
30 Yonder Godoy Wilier Triestina - Selle Italia +2:18
31 Nathan Brown Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +2:31
32 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +3:10
33 Sergey Firsanov Gazprom - RusVelo +3:18
34 Larry Warbasse Aqua Blue Sport +3:22
35 Fabricio Ferrari Caja Rural - Seguros RGA +3:22
36 Daniel Martínez Wilier Triestina - Selle Italia +3:26
37 Clément Chevrier AG2R La Mondiale +3:31
38 Ilia Koshevoy Wilier Triestina - Selle Italia +3:31
39 Mattia Cattaneo Androni - Sidermec - Bottecchia +3:31
40 Steve Morabito FDJ +3:44
41 Rohan Dennis BMC Racing Team +4:15
42 Jérémy Roy FDJ +5:45
43 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +6:46
44 Alexander Foliforov Gazprom - RusVelo +6:46
45 Ben Gastauer AG2R La Mondiale +7:48
46 Simone Andreetta Bardiani - CSF +7:53
47 Marco Frapporti Androni - Sidermec - Bottecchia +7:53
48 Tobias Ludvigsson FDJ +7:53
49 Kilian Frankiny BMC Racing Team +7:53
50 Francesco Bongiorno Sangemini +7:53
51 Davide Orrico Sangemini +7:53
52 Joey Rosskopf BMC Racing Team +7:53
53 Philip Deignan Team Sky +7:57
54 Sebastian Schönberger Tirol +8:47
55 Paolo Totò Sangemini +8:54
56 Andrea Garosio Italië +8:54
57 Michele Gazzara Sangemini +8:54
58 Stefano Pirazzi Bardiani - CSF +8:56
59 Julien Bérard AG2R La Mondiale +8:56
60 Antonio Zullo Italië +8:56
61 Alberto Amici Italië +8:56
62 Edoardo Zardini Bardiani - CSF +9:11
63 Leigh Howard Aqua Blue Sport +10:03
64 Ian Boswell Team Sky +10:03
65 Andrey Zeits Astana Pro Team +14:01
66 Alessandro Bisolti Nippo - Vini Fantini +14:01
67 Silvio Herklotz BORA - hansgrohe +14:01
68 Stefan Denifl Aqua Blue Sport +14:01
69 Francesco Gavazzi Androni - Sidermec - Bottecchia +15:52
70 Raffaello Bonusi Androni - Sidermec - Bottecchia +15:52
71 Filippo Fortin Tirol +15:52
72 Rinaldo Nocentini Italië +19:17
73 Filippo Pozzato Wilier Triestina - Selle Italia +19:17
74 Niko Holler Bike Aid +19:17
75 Luca Raggio Italië +19:17
76 Nicola Bagioli Nippo - Vini Fantini +19:17
77 Matteo Natali Italië +19:17
78 Tom Bohli BMC Racing Team +19:17
79 Suleiman Kangangi Bike Aid +19:17
80 Paolo Tiralongo Astana Pro Team +19:17
81 Adne van Engelen Bike Aid +19:17
82 Iuri Filosi Nippo - Vini Fantini +19:17
83 Enrico Salvador Tirol +19:17
84 Matthias Krizek Tirol +19:17
85 Maximilian Kuen Tirol +19:17
86 Jérémy Maison FDJ +19:17
87 Jan Bárta BORA - hansgrohe +19:17
88 Eduard Prades Caja Rural - Seguros RGA +19:17
89 Josu Zabala Caja Rural - Seguros RGA +19:17
90 Masakazu Ito Nippo - Vini Fantini +19:17
91 David Arroyo Caja Rural - Seguros RGA +19:17
92 Ivan Rovnyi Gazprom - RusVelo +19:17
93 Sergey Chernetsky Astana Pro Team +19:17
94 Dmitry Kozonchuk Gazprom - RusVelo +19:17
95 Andreas Schillinger BORA - hansgrohe +19:17
96 Nicholas Schultz Caja Rural - Seguros RGA +19:17
97 Peter Kennaugh Team Sky +19:17
98 Davide Ballerini Androni - Sidermec - Bottecchia +19:17
99 Simone Sterbini Bardiani - CSF +19:17
100 Zhandos Bizhigitov Astana Pro Team +19:28
101 Alessandro Tonelli Bardiani - CSF +20:19
102 Luca Wackermann Bardiani - CSF +20:23
103 Eugert Zhupa Wilier Triestina - Selle Italia +23:07
104 Pierpaolo De Negri Nippo - Vini Fantini +23:07
105 Giacomo Berlato Nippo - Vini Fantini +23:07
106 Simone Velasco Bardiani - CSF +23:07
107 Niccolò Salvietti Sangemini +23:07
108 Simone Bernardini Sangemini +23:07
109 Lucas Schwarz Tirol +23:07
110 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo +23:07
111 Salim Kipkemboi Bike Aid +23:07
112 Ildar Arslanov Gazprom - RusVelo +23:07
113 William Bonnet FDJ +23:07
114 Sergey Nikolaev Gazprom - RusVelo +23:07
115 Johan Le Bon FDJ +23:07
116 Andrew Fenn Aqua Blue Sport +23:07
117 Peter Koning Aqua Blue Sport +23:07
118 Martyn Irvine Aqua Blue Sport +23:07
119 Daniel Bichlmann Bike Aid +23:07
120 Calvin Watson Aqua Blue Sport +23:07
121 Leonardo Basso Italië +23:07
122 Igor Boev Gazprom - RusVelo +23:07
123 Miles Scotson BMC Racing Team +23:15
124 Timo Schäfer Bike Aid +23:15
125 Timothy Rugg Bike Aid +23:15
126 Moreno Moser Astana Pro Team +24:22
127 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe +28:22
128 Pascal Ackermann BORA - hansgrohe +28:22
129 Awet Habtom Bike Aid +28:22
130 Valens Ndayisenga Tirol +28:22
131 Patrick Gamper Tirol +28:22
132 William Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +28:22
133 Paolo Prandini Sangemini +31:59
134 Nicola Gaffurini Sangemini +31:59
135 Matteo Pelucchi BORA - hansgrohe +31:59
Antonio Molina Caja Rural - Seguros RGA Niet gefinished