Uitslag Ronde van de Alpen 2017: Etappe 4 Bolzano - Cles

Evenement Ronde van de Alpen 2017
Etappe 4 Wegwedstrijd Bolzano - Cles
Datum donderdag 20 april 2017, 11:20
Afstand 172,1 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Matteo Montaguti AG2R La Mondiale 4:56:38
2 Thibaut Pinot FDJ z.t.
3 Rohan Dennis BMC Racing Team z.t.
4 Luis León Sánchez Astana Pro Team z.t.
5 José Mendes BORA - hansgrohe z.t.
6 Damiano Caruso BMC Racing Team z.t.
7 Larry Warbasse Aqua Blue Sport z.t.
8 Iuri Filosi Nippo - Vini Fantini z.t.
9 Matteo Busato Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
10 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
11 Brent Bookwalter BMC Racing Team z.t.
12 Geraint Thomas Team Sky z.t.
13 Eduard Prades Caja Rural - Seguros RGA z.t.
14 Sergey Firsanov Gazprom - RusVelo z.t.
15 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
16 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe z.t.
17 Sergey Chernetsky Astana Pro Team z.t.
18 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale z.t.
19 Yonder Godoy Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
20 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
21 Egan Bernal Androni - Sidermec - Bottecchia z.t.
22 Ivan Santaromita Nippo - Vini Fantini z.t.
23 Fabricio Ferrari Caja Rural - Seguros RGA z.t.
24 Jan Bárta BORA - hansgrohe z.t.
25 Michele Scarponi Astana Pro Team z.t.
26 Clément Chevrier AG2R La Mondiale z.t.
27 Francesco Bongiorno Sangemini z.t.
28 Cristián Rodríguez Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
29 Fausto Masnada Androni - Sidermec - Bottecchia z.t.
30 Jérémy Maison FDJ z.t.
31 Danilo Celano Italië z.t.
32 Paolo Tiralongo Astana Pro Team z.t.
33 Dario Cataldo Astana Pro Team z.t.
34 Julen Amezqueta Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
35 Joey Rosskopf BMC Racing Team z.t.
36 François Bidard AG2R La Mondiale z.t.
37 Rodolfo Torres Androni - Sidermec - Bottecchia z.t.
38 Steve Morabito FDJ z.t.
39 Mikel Landa Team Sky z.t.
40 Kilian Frankiny BMC Racing Team z.t.
41 Tobias Ludvigsson FDJ z.t.
42 Hubert Dupont AG2R La Mondiale z.t.
43 Damiano Cunego Nippo - Vini Fantini z.t.
44 Sergio Pardilla Caja Rural - Seguros RGA z.t.
45 Alexander Foliforov Gazprom - RusVelo z.t.
46 Mattia Cattaneo Androni - Sidermec - Bottecchia z.t.
47 Hugh Carthy Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
48 Ben Gastauer AG2R La Mondiale z.t.
49 Davide Ballerini Androni - Sidermec - Bottecchia +45
50 Davide Orrico Sangemini +1:01
51 Nathan Brown Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:14
52 Stefano Pirazzi Bardiani - CSF +1:23
53 Antonio Zullo Italië +2:06
54 Jérémy Roy FDJ +2:34
55 Daniel Martínez Wilier Triestina - Selle Italia +2:34
56 Ilia Koshevoy Wilier Triestina - Selle Italia +2:34
57 Marco Frapporti Androni - Sidermec - Bottecchia +2:34
58 Andrey Zeits Astana Pro Team +3:44
59 Andrea Garosio Italië +3:44
60 Awet Habtom Bike Aid +5:07
61 Kenny Elissonde Team Sky +6:02
62 Philip Deignan Team Sky +7:09
63 Edoardo Zardini Bardiani - CSF +7:49
64 Sebastian Schönberger Tirol +7:49
65 Simone Velasco Bardiani - CSF +7:49
66 Paolo Totò Sangemini +7:49
67 Silvio Herklotz BORA - hansgrohe +7:49
68 Alberto Amici Italië +7:49
69 Josu Zabala Caja Rural - Seguros RGA +7:49
70 Matteo Natali Italië +7:49
71 Luca Raggio Italië +7:49
72 Ildar Arslanov Gazprom - RusVelo +7:49
73 Manuel Senni BMC Racing Team +7:49
74 Maximilian Kuen Tirol +7:49
75 Simone Andreetta Bardiani - CSF +7:49
76 Simone Sterbini Bardiani - CSF +7:49
77 Alessandro Bisolti Nippo - Vini Fantini +7:49
78 Niko Holler Bike Aid +10:14
79 Suleiman Kangangi Bike Aid +14:43
80 Filippo Pozzato Wilier Triestina - Selle Italia +15:58
81 Francesco Gavazzi Androni - Sidermec - Bottecchia +15:58
82 Raffaello Bonusi Androni - Sidermec - Bottecchia +15:58
83 Nicola Gaffurini Sangemini +15:58
84 Matthias Krizek Tirol +15:58
85 Nicola Bagioli Nippo - Vini Fantini +15:58
86 Enrico Salvador Tirol +15:58
87 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +15:58
88 Peter Koning Aqua Blue Sport +15:58
89 Michele Gazzara Sangemini +15:58
90 Stefan Denifl Aqua Blue Sport +15:58
91 Filippo Fortin Tirol +15:58
92 Rinaldo Nocentini Italië +15:58
93 Julien Bérard AG2R La Mondiale +15:58
94 Tom Bohli BMC Racing Team +15:58
95 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo +15:58
96 Salim Kipkemboi Bike Aid +15:58
97 Andrew Fenn Aqua Blue Sport +15:58
98 Luca Wackermann Bardiani - CSF +15:58
99 Dmitry Kozonchuk Gazprom - RusVelo +15:58
100 Nicholas Schultz Caja Rural - Seguros RGA +15:58
101 Ian Boswell Team Sky +18:41
102 Johan Le Bon FDJ +18:41
103 Simone Bernardini Sangemini +18:41
104 Eugert Zhupa Wilier Triestina - Selle Italia +18:41
105 Timothy Rugg Bike Aid +18:41
106 Calvin Watson Aqua Blue Sport +18:41
107 Patrick Gamper Tirol +18:41
108 Matteo Pelucchi BORA - hansgrohe +18:41
109 Adne van Engelen Bike Aid +18:41
110 Giacomo Berlato Nippo - Vini Fantini +18:41
111 Paolo Prandini Sangemini +18:41
112 Niccolò Salvietti Sangemini +18:41
113 Leonardo Basso Italië +18:41
114 Moreno Moser Astana Pro Team +18:41
115 Alessandro Tonelli Bardiani - CSF +18:41
116 Pierpaolo De Negri Nippo - Vini Fantini +18:41
117 Igor Boev Gazprom - RusVelo +18:41
118 Valens Ndayisenga Tirol +18:41
119 Leigh Howard Aqua Blue Sport +18:41
120 David Arroyo Caja Rural - Seguros RGA +18:41
121 William Bonnet FDJ +18:41
122 Ivan Rovnyi Gazprom - RusVelo +18:41
123 Martyn Irvine Aqua Blue Sport +18:41
124 Sergey Nikolaev Gazprom - RusVelo +18:41
125 Peter Kennaugh Team Sky +18:41
126 Zhandos Bizhigitov Astana Pro Team +18:41
127 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe +18:41
128 Andreas Schillinger BORA - hansgrohe +18:41
129 Daniel Bichlmann Bike Aid +18:41
130 Lucas Schwarz Tirol +18:41
131 Timo Schäfer Bike Aid +18:41
132 Masakazu Ito Nippo - Vini Fantini +18:41
133 Pascal Ackermann BORA - hansgrohe +18:41
134 William Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +18:41
Miles Scotson BMC Racing Team