Uitslag Ronde van de Alpen 2017: Etappe 4 Bolzano - Cles

Evenement Ronde van de Alpen 2017
Etappe 4 Wegwedstrijd Bolzano - Cles
Datum donderdag 20 april 2017, 11:20
Afstand 172,1 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Matteo Montaguti AG2R 4:56:38
2 Thibaut Pinot FDJ z.t.
3 Rohan Dennis BMC Racing z.t.
4 Luis León Sánchez Astana z.t.
5 José Mendes BORA z.t.
6 Damiano Caruso BMC Racing z.t.
7 Larry Warbasse Aqua Blue z.t.
8 Iuri Filosi Nippo z.t.
9 Matteo Busato Wilier Triestina z.t.
10 Davide Villella Cannondale z.t.
11 Brent Bookwalter BMC Racing z.t.
12 Geraint Thomas Team Sky z.t.
13 Eduard Prades Caja Rural z.t.
14 Sergey Firsanov Gazprom z.t.
15 Pierre Rolland Cannondale z.t.
16 Emanuel Buchmann BORA z.t.
17 Sergey Chernetsky Astana z.t.
18 Domenico Pozzovivo AG2R z.t.
19 Yonder Godoy Wilier Triestina z.t.
20 Davide Formolo Cannondale z.t.
21 Egan Bernal Androni Giocattoli z.t.
22 Ivan Santaromita Nippo z.t.
23 Fabricio Ferrari Caja Rural z.t.
24 Jan Bárta BORA z.t.
25 Michele Scarponi Astana z.t.
26 Clément Chevrier AG2R z.t.
27 Francesco Bongiorno Sangemini z.t.
28 Cristián Rodríguez Wilier Triestina z.t.
29 Fausto Masnada Androni Giocattoli z.t.
30 Jérémy Maison FDJ z.t.
31 Danilo Celano Italië z.t.
32 Paolo Tiralongo Astana z.t.
33 Dario Cataldo Astana z.t.
34 Julen Amezqueta Wilier Triestina z.t.
35 Joey Rosskopf BMC Racing z.t.
36 François Bidard AG2R z.t.
37 Rodolfo Torres Androni Giocattoli z.t.
38 Steve Morabito FDJ z.t.
39 Mikel Landa Team Sky z.t.
40 Kilian Frankiny BMC Racing z.t.
41 Tobias Ludvigsson FDJ z.t.
42 Hubert Dupont AG2R z.t.
43 Damiano Cunego Nippo z.t.
44 Sergio Pardilla Caja Rural z.t.
45 Alexander Foliforov Gazprom z.t.
46 Mattia Cattaneo Androni Giocattoli z.t.
47 Hugh Carthy Cannondale z.t.
48 Ben Gastauer AG2R z.t.
49 Davide Ballerini Androni Giocattoli +45
50 Davide Orrico Sangemini +1:01
51 Nathan Brown Cannondale +1:14
52 Stefano Pirazzi Bardiani Valvole +1:23
53 Antonio Zullo Italië +2:06
54 Jérémy Roy FDJ +2:34
55 Daniel Martínez Wilier Triestina +2:34
56 Ilia Koshevoy Wilier Triestina +2:34
57 Marco Frapporti Androni Giocattoli +2:34
58 Andrey Zeits Astana +3:44
59 Andrea Garosio Italië +3:44
60 Awet Habtom Bike Aid +5:07
61 Kenny Elissonde Team Sky +6:02
62 Philip Deignan Team Sky +7:09
63 Edoardo Zardini Bardiani Valvole +7:49
64 Sebastian Schönberger Tirol +7:49
65 Simone Velasco Bardiani Valvole +7:49
66 Paolo Totò Sangemini +7:49
67 Silvio Herklotz BORA +7:49
68 Alberto Amici Italië +7:49
69 Josu Zabala Caja Rural +7:49
70 Matteo Natali Italië +7:49
71 Luca Raggio Italië +7:49
72 Ildar Arslanov Gazprom +7:49
73 Manuel Senni BMC Racing +7:49
74 Maximilian Kuen Tirol +7:49
75 Simone Andreetta Bardiani Valvole +7:49
76 Simone Sterbini Bardiani Valvole +7:49
77 Alessandro Bisolti Nippo +7:49
78 Niko Holler Bike Aid +10:14
79 Suleiman Kangangi Bike Aid +14:43
80 Filippo Pozzato Wilier Triestina +15:58
81 Francesco Gavazzi Androni Giocattoli +15:58
82 Raffaello Bonusi Androni Giocattoli +15:58
83 Nicola Gaffurini Sangemini +15:58
84 Matthias Krizek Tirol +15:58
85 Nicola Bagioli Nippo +15:58
86 Enrico Salvador Tirol +15:58
87 Joe Dombrowski Cannondale +15:58
88 Peter Koning Aqua Blue +15:58
89 Michele Gazzara Sangemini +15:58
90 Stefan Denifl Aqua Blue +15:58
91 Filippo Fortin Tirol +15:58
92 Rinaldo Nocentini Italië +15:58
93 Julien Bérard AG2R +15:58
94 Tom Bohli BMC Racing +15:58
95 Pavel Brutt Gazprom +15:58
96 Salim Kipkemboi Bike Aid +15:58
97 Andrew Fenn Aqua Blue +15:58
98 Luca Wackermann Bardiani Valvole +15:58
99 Dmitry Kozonchuk Gazprom +15:58
100 Nicholas Schultz Caja Rural +15:58
101 Ian Boswell Team Sky +18:41
102 Johan Le Bon FDJ +18:41
103 Simone Bernardini Sangemini +18:41
104 Eugert Zhupa Wilier Triestina +18:41
105 Timothy Rugg Bike Aid +18:41
106 Calvin Watson Aqua Blue +18:41
107 Patrick Gamper Tirol +18:41
108 Matteo Pelucchi BORA +18:41
109 Adne van Engelen Bike Aid +18:41
110 Giacomo Berlato Nippo +18:41
111 Paolo Prandini Sangemini +18:41
112 Niccolò Salvietti Sangemini +18:41
113 Leonardo Basso Italië +18:41
114 Moreno Moser Astana +18:41
115 Alessandro Tonelli Bardiani Valvole +18:41
116 Pierpaolo De Negri Nippo +18:41
117 Igor Boev Gazprom +18:41
118 Valens Ndayisenga Tirol +18:41
119 Leigh Howard Aqua Blue +18:41
120 David Arroyo Caja Rural +18:41
121 William Bonnet FDJ +18:41
122 Ivan Rovnyi Gazprom +18:41
123 Martyn Irvine Aqua Blue +18:41
124 Sergey Nikolaev Gazprom +18:41
125 Peter Kennaugh Team Sky +18:41
126 Zhandos Bizhigitov Astana +18:41
127 Rüdiger Selig BORA +18:41
128 Andreas Schillinger BORA +18:41
129 Daniel Bichlmann Bike Aid +18:41
130 Lucas Schwarz Tirol +18:41
131 Timo Schäfer Bike Aid +18:41
132 Masakazu Ito Nippo +18:41
133 Pascal Ackermann BORA +18:41
134 William Clarke Cannondale +18:41
Miles Scotson BMC Racing