Uitslag Ronde van de Alpen 2017: Etappe 5 Smarano - Trento

Evenement Ronde van de Alpen 2017
Etappe 5 Wegwedstrijd Smarano - Trento
Datum vrijdag 21 april 2017, 10:40
Afstand 192,5 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Thibaut Pinot FDJ 5:13:01
2 Brent Bookwalter BMC Racing Team z.t.
3 Geraint Thomas Team Sky z.t.
4 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale z.t.
5 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +2
6 Michele Scarponi Astana Pro Team +2
7 Egan Bernal Androni - Sidermec - Bottecchia +2
8 Danilo Celano Italië +2
9 Mikel Landa Team Sky +2
10 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe +2
11 Sergio Pardilla Caja Rural - Seguros RGA +2
12 Rodolfo Torres Androni - Sidermec - Bottecchia +7
13 Rohan Dennis BMC Racing Team +14
14 Hubert Dupont AG2R La Mondiale +57
15 Damiano Cunego Nippo - Vini Fantini +1:30
16 Julen Amezqueta Wilier Triestina - Selle Italia +1:55
17 Manuel Senni BMC Racing Team +1:55
18 Cristián Rodríguez Wilier Triestina - Selle Italia +1:55
19 Luis León Sánchez Astana Pro Team +1:55
20 Hugh Carthy Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:55
21 Paolo Totò Sangemini +3:02
22 Joey Rosskopf BMC Racing Team +3:28
23 Davide Orrico Sangemini +4:29
24 Ivan Santaromita Nippo - Vini Fantini +4:35
25 Matteo Busato Wilier Triestina - Selle Italia +4:35
26 Fausto Masnada Androni - Sidermec - Bottecchia +4:35
27 Yonder Godoy Wilier Triestina - Selle Italia +4:35
28 Daniel Martínez Wilier Triestina - Selle Italia +4:41
29 Steve Morabito FDJ +4:41
30 Tobias Ludvigsson FDJ +4:43
31 Ben Gastauer AG2R La Mondiale +4:43
32 François Bidard AG2R La Mondiale +4:43
33 Philip Deignan Team Sky +6:30
34 Alexander Foliforov Gazprom - RusVelo +6:30
35 Sergey Chernetsky Astana Pro Team +7:42
36 Nicholas Schultz Caja Rural - Seguros RGA +10:24
37 Awet Habtom Bike Aid +10:24
38 Clément Chevrier AG2R La Mondiale +10:24
39 Dario Cataldo Astana Pro Team +10:24
40 Matteo Montaguti AG2R La Mondiale +10:24
41 Nicola Gaffurini Sangemini +10:24
42 Francesco Bongiorno Sangemini +10:24
43 Jérémy Roy FDJ +10:24
44 Mattia Cattaneo Androni - Sidermec - Bottecchia +10:24
45 Kenny Elissonde Team Sky +10:29
46 Eduard Prades Caja Rural - Seguros RGA +13:10
47 Iuri Filosi Nippo - Vini Fantini +13:10
48 Fabricio Ferrari Caja Rural - Seguros RGA +14:18
49 David Arroyo Caja Rural - Seguros RGA +14:18
50 Simone Velasco Bardiani - CSF +15:29
51 Kilian Frankiny BMC Racing Team +15:29
52 Alessandro Bisolti Nippo - Vini Fantini +15:34
53 Nicola Bagioli Nippo - Vini Fantini +15:34
54 Jérémy Maison FDJ +15:38
55 Adne van Engelen Bike Aid +17:17
56 Marco Frapporti Androni - Sidermec - Bottecchia +17:17
57 Edoardo Zardini Bardiani - CSF +17:17
58 Michele Gazzara Sangemini +17:17
59 Andrea Garosio Italië +17:17
60 Antonio Zullo Italië +17:17
61 Paolo Tiralongo Astana Pro Team +17:17
62 Silvio Herklotz BORA - hansgrohe +17:17
63 Jan Bárta BORA - hansgrohe +17:17
64 Ilia Koshevoy Wilier Triestina - Selle Italia +17:21
65 Ildar Arslanov Gazprom - RusVelo +17:21
66 Stefano Pirazzi Bardiani - CSF +17:24
67 Leigh Howard Aqua Blue Sport +23:35
68 Giacomo Berlato Nippo - Vini Fantini +23:35
69 Alessandro Tonelli Bardiani - CSF +23:35
70 Sebastian Schönberger Tirol +23:35
71 Simone Andreetta Bardiani - CSF +23:35
72 Pierpaolo De Negri Nippo - Vini Fantini +23:35
73 Andrey Zeits Astana Pro Team +23:35
74 Paolo Prandini Sangemini +23:35
75 Sergey Firsanov Gazprom - RusVelo +23:35
76 Igor Boev Gazprom - RusVelo +23:35
77 Simone Bernardini Sangemini +23:35
78 Matthias Krizek Tirol +23:35
79 Julien Bérard AG2R La Mondiale +23:35
80 Filippo Fortin Tirol +23:35
81 Maximilian Kuen Tirol +23:35
82 Suleiman Kangangi Bike Aid +23:35
83 Leonardo Basso Italië +23:35
84 Ivan Rovnyi Gazprom - RusVelo +23:35
85 Alberto Amici Italië +23:35
86 Lucas Schwarz Tirol +23:35
87 Francesco Gavazzi Androni - Sidermec - Bottecchia +23:35
88 Raffaello Bonusi Androni - Sidermec - Bottecchia +23:35
89 Eugert Zhupa Wilier Triestina - Selle Italia +23:35
90 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo +23:35
91 Niccolò Salvietti Sangemini +23:35
92 Matteo Natali Italië +23:35
93 Luca Raggio Italië +23:35
94 William Bonnet FDJ +23:35
95 Tom Bohli BMC Racing Team +23:35
96 Josu Zabala Caja Rural - Seguros RGA +23:35
97 Zhandos Bizhigitov Astana Pro Team +23:35
98 Johan Le Bon FDJ +23:35
99 Valens Ndayisenga Tirol +23:35
100 Pascal Ackermann BORA - hansgrohe +23:35
101 Andrew Fenn Aqua Blue Sport +23:35
102 Peter Koning Aqua Blue Sport +23:35
103 Sergey Nikolaev Gazprom - RusVelo +23:35
104 Nathan Brown Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +23:35
105 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +23:35
106 Daniel Bichlmann Bike Aid +23:35
107 Simone Sterbini Bardiani - CSF +23:35
108 Dmitry Kozonchuk Gazprom - RusVelo +23:35
109 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe +23:47
110 Andreas Schillinger BORA - hansgrohe +23:47
Filippo Pozzato Wilier Triestina - Selle Italia Niet gefinished