Uitslag Ronde van Kroatië 2017: Etappe 1 Osijek - Koprivnica

Evenement Ronde van Kroatië 2017
Etappe 1 Wegwedstrijd Osijek - Koprivnica
Datum dinsdag 18 april 2017, 11:00
Afstand 227 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Sacha Modolo UAE Team Emirates 5:24:19
2 Eduard Michael Grosu Nippo z.t.
3 Nicolas Marini Nippo z.t.
4 Dylan Page Caja Rural z.t.
5 Giacomo Nizzolo Trek z.t.
6 Riccardo Minali Astana z.t.
7 Marco Canola Nippo z.t.
8 Ivan Savitsky Gazprom z.t.
9 Martijn Verschoor Novo Nordisk z.t.
10 Dušan Rajovic Adria Mobil z.t.
11 Jason Lowndes Israel Academy z.t.
12 Paolo Simion Bardiani Valvole z.t.
13 Nicola Ruffoni Bardiani Valvole z.t.
14 Ahmet Örken Torku Sekerspor z.t.
15 Lluís Mas Caja Rural z.t.
16 Ruslan Tleubayev Astana z.t.
17 Ramunas Navardauskas Bahrain z.t.
18 Lukas Jaun Roth z.t.
19 Daniel Auer Felbermayr z.t.
20 Vincenzo Nibali Bahrain z.t.
21 Gašper Katrašnik Adria Mobil z.t.
22 Boy van Poppel Trek z.t.
23 Antonino Parrinello GM Team z.t.
24 Kanstantsin Siutsou Bahrain z.t.
25 Alex Aranburu Caja Rural z.t.
26 Andrea Borso Adria Mobil z.t.
27 Diego Rubio Caja Rural z.t.
28 Bruno Maltar Meridiana z.t.
29 Sebastian Lander GM Team z.t.
30 Luca Chirico Torku Sekerspor z.t.
31 Felix Großschartner CCC z.t.
32 Enrico Barbin Bardiani Valvole z.t.
33 Roberto Ferrari UAE Team Emirates z.t.
34 Vincenzo Albanese Bardiani Valvole z.t.
35 Andrea Peron Novo Nordisk z.t.
36 Ivan Balykin Torku Sekerspor z.t.
37 Truls Korsæth Astana z.t.
38 Justin Oien Caja Rural z.t.
39 Colin Stüssi Roth z.t.
40 Gorazd Per Adria Mobil z.t.
41 Jan Hirt CCC z.t.
42 Nikolai Trussov Gazprom z.t.
43 Mykhailo Kononenko Kolss z.t.
44 Vitaliy Buts Kolss z.t.
45 Radoslav Rogina Adria Mobil z.t.
46 Jure Golcer Adria Mobil z.t.
47 Emanuel Kišerlovski Meridiana z.t.
48 Roland Thalmann Roth z.t.
49 Antonio Di Sante GM Team z.t.
50 Rafael Reis Caja Rural z.t.
51 Mustafa Sayar Torku Sekerspor z.t.
52 Sam Harrison Wiggins z.t.
53 Riccardo Stacchiotti Nippo z.t.
54 Charles Planet Novo Nordisk z.t.
55 Daniel Turek Israel Academy z.t.
56 Marco Coledan Trek z.t.
57 Jesper Hansen Astana z.t.
58 Lukasz Owsian CCC z.t.
59 Jan Polanc UAE Team Emirates z.t.
60 Guy Sagiv Israel Academy z.t.
61 Llibert Sendros Kolss z.t.
62 José Manuel Díaz Israel Academy z.t.
63 Juan Sebastián Tamayo Strongman z.t.
64 Leszek Plucinski CCC z.t.
65 Guillaume Boivin Israel Academy z.t.
66 Davide Mucelli Meridiana z.t.
67 Matija Kvasina Felbermayr z.t.
68 Jonathan Caicedo Strongman z.t.
69 Damian Lüscher Roth z.t.
70 Kiel Reijnen Trek z.t.
71 Franco Pellizotti Bahrain z.t.
72 Joonas Henttala Novo Nordisk z.t.
73 Mateo Frankovic Meridiana z.t.
74 Jonathan Fumeaux Roth z.t.
75 Stephan Rabitsch Felbermayr z.t.
76 Óscar Sánchez Strongman z.t.
77 Jonathan Lastra Caja Rural z.t.
78 Edward Ravasi UAE Team Emirates z.t.
79 Marco Tizza GM Team z.t.
80 Jonathan Millán Strongman z.t.
81 Jaime Rosón Caja Rural z.t.
82 Matthias Reutimann Roth z.t.
83 Nathan Draper Wiggins z.t.
84 Valentin Baillifard Roth z.t.
85 Laurent Didier Trek z.t.
86 Christopher Williams Novo Nordisk z.t.
87 Kristijan Ðurasek UAE Team Emirates z.t.
88 Artur Ershov Gazprom z.t.
89 Pirmin Lang Roth z.t.
90 Manuele Boaro Bahrain z.t.
91 Aristóbulo Cala Strongman z.t.
92 Roy Goldstein Israel Academy z.t.
93 Michal Schlegel CCC z.t.
94 Artem Nych Gazprom z.t.
95 Nikolay Mihaylov CCC z.t.
96 Daniel Rozo Strongman z.t.
97 Evgeniy Shalunov Gazprom z.t.
98 Leonardo Canepa GM Team z.t.
99 Markus Eibegger Felbermayr z.t.
100 Camilo Gómez Strongman z.t.
101 Michael Thompson Wiggins z.t.
102 David Jabuka Meridiana z.t.
103 Branislav Samoilav CCC z.t.
104 Žiga Grošelj Adria Mobil z.t.
105 David Lozano Novo Nordisk z.t.
106 Julien Bernard Trek z.t.
107 Dennis van Winden Israel Academy z.t.
108 Jannik Steimle Felbermayr z.t.
109 Riccardo Zoidl Felbermayr z.t.
110 Grégory Rast Trek z.t.
111 Przemyslaw Niemiec UAE Team Emirates z.t.
112 James Knox Wiggins z.t.
113 Fabio Calabria Novo Nordisk z.t.
114 Dmitriy Gruzdev Astana z.t.
115 Adriano Brogi GM Team z.t.
116 Uroš Repše Meridiana z.t.
117 Giulio Ciccone Bardiani Valvole z.t.
118 Johannes Schinnagel Felbermayr z.t.
119 Carlos Becerra Strongman z.t.
120 Matteo Rabottini Meridiana z.t.
121 Javier Moreno Bahrain z.t.
122 Javier Megías Novo Nordisk z.t.
123 Aleksey Rybalkin Gazprom z.t.
124 Anton Vorobyev Gazprom z.t.
125 Yuma Koishi Nippo z.t.
126 Mirco Maestri Bardiani Valvole z.t.
127 Arman Kamyshev Astana z.t.
128 Oleksandr Prevar Kolss z.t.
129 Francesco Canepa GM Team z.t.
130 Domen Novak Bahrain z.t.
131 Oleksandr Polyvoda Kolss z.t.
132 Andrea Guardini UAE Team Emirates z.t.
133 Daniil Fominykh Astana z.t.
134 Marcin Bialoblocki CCC z.t.
135 Andriy Vasylyuk Kolss z.t.
136 Andriy Bratashchuk Kolss z.t.
137 Bakhtiyar Kozhatayev Astana z.t.
138 Lorenzo Rota Bardiani Valvole z.t.
139 Ashley Dennis Wiggins z.t.
140 Sergiy Lagkuti Kolss z.t.
141 Davide Pacchiardo GM Team z.t.
142 Valerio Agnoli Bahrain z.t.
143 Alan Marangoni Nippo z.t.
144 Kazushige Kuboki Nippo z.t.
145 Etienne Georgi Wiggins z.t.
146 Sergey Lagutin Gazprom z.t.
147 Gregor Gazvoda Adria Mobil z.t.
148 Michael O'Loughlin Wiggins z.t.
149 Gianfranco Visconti Meridiana z.t.
150 Luis Enrique Lemus Israel Academy z.t.
151 Feritcan Samli Torku Sekerspor z.t.
152 Eugenio Alafaci Trek +41
153 Nicola Boem Bardiani Valvole +1:13
154 Ahmet Akdilek Torku Sekerspor +2:06
Georg Zimmerman Felbermayr Niet gefinished