Uitslag Ronde van Kroatië 2017: Etappe 2 Trogir - Biokovo

Evenement Ronde van Kroatië 2017
Etappe 2 Wegwedstrijd Trogir - Biokovo
Datum woensdag 19 april 2017, 11:00
Afstand 107 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Kristijan Ðurasek UAE Team Emirates 2:43:38
2 Jaime Rosón Caja Rural - Seguros RGA z.t.
3 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida +3
4 Jan Hirt CCC - Sprandi - Polkowice +3
5 Felix Großschartner CCC - Sprandi - Polkowice +9
6 Kanstantsin Siutsou Bahrain - Merida +14
7 Przemyslaw Niemiec UAE Team Emirates +21
8 Jan Polanc UAE Team Emirates +21
9 Branislav Samoilav CCC - Sprandi - Polkowice +26
10 James Knox Wiggins +26
11 Michal Schlegel CCC - Sprandi - Polkowice +26
12 Carlos Becerra Strongman +26
13 Óscar Sánchez Strongman +26
14 Julien Bernard Trek - Segafredo +31
15 Jonathan Lastra Caja Rural - Seguros RGA +34
16 Matteo Rabottini Meridiana +34
17 Artem Nych Gazprom - RusVelo +37
18 Aleksey Rybalkin Gazprom - RusVelo +37
19 Riccardo Zoidl Felbermayr +37
20 Radoslav Rogina Adria Mobil +37
21 Jesper Hansen Astana Pro Team +44
22 Valentin Baillifard Roth +48
23 Bakhtiyar Kozhatayev Astana Pro Team +1:01
24 Jonathan Caicedo Strongman +1:01
25 Giulio Ciccone Bardiani - CSF +1:01
26 Marco Canola Nippo - Vini Fantini +1:01
27 Roland Thalmann Roth +1:01
28 Javier Megías Team Novo Nordisk +1:01
29 Lukasz Owsian CCC - Sprandi - Polkowice +1:01
30 Matija Kvasina Felbermayr +1:01
31 Lluís Mas Caja Rural - Seguros RGA +1:19
32 Jonathan Fumeaux Roth +1:31
33 José Manuel Díaz Israel Cycling Academy +1:39
34 Jure Golcer Adria Mobil +1:39
35 Leszek Plucinski CCC - Sprandi - Polkowice +1:41
36 Marco Tizza GM Team +1:46
37 Laurent Didier Trek - Segafredo +1:49
38 Alex Aranburu Caja Rural - Seguros RGA +1:49
39 Emanuel Kišerlovski Meridiana +2:06
40 Davide Pacchiardo GM Team +2:06
41 Markus Eibegger Felbermayr +2:06
42 Daniel Rozo Strongman +2:10
43 Andriy Vasylyuk Kolss +2:10
44 Colin Stüssi Roth +2:10
45 Daniil Fominykh Astana Pro Team +2:25
46 Evgeniy Shalunov Gazprom - RusVelo +2:49
47 Nikolay Mihaylov CCC - Sprandi - Polkowice +2:53
48 Daniel Turek Israel Cycling Academy +2:56
49 Aristóbulo Cala Strongman +3:03
50 Antonio Di Sante GM Team +3:08
51 Llibert Sendros Kolss +3:08
52 Stephan Rabitsch Felbermayr +3:10
53 Vitaliy Buts Kolss +3:23
54 Mustafa Sayar Torku Sekerspor +3:34
55 Franco Pellizotti Bahrain - Merida +4:05
56 Luca Chirico Torku Sekerspor +4:05
57 Javier Moreno Bahrain - Merida +4:05
58 Damian Lüscher Roth +4:05
59 Oleksandr Prevar Kolss +4:05
60 Michael O'Loughlin Wiggins +4:05
61 Nikolai Trussov Gazprom - RusVelo +4:05
62 Ahmet Örken Torku Sekerspor +4:12
63 Luis Enrique Lemus Israel Cycling Academy +4:27
64 David Lozano Team Novo Nordisk +5:38
65 Leonardo Canepa GM Team +5:38
66 Andriy Bratashchuk Kolss +5:38
67 Edward Ravasi UAE Team Emirates +5:41
68 Mateo Frankovic Meridiana +6:01
69 Yuma Koishi Nippo - Vini Fantini +6:09
70 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +6:11
71 Mykhailo Kononenko Kolss +6:11
72 Žiga Grošelj Adria Mobil +6:14
73 Enrico Barbin Bardiani - CSF +6:23
74 Lorenzo Rota Bardiani - CSF +6:23
75 Kiel Reijnen Trek - Segafredo +7:10
76 Davide Mucelli Meridiana +7:40
77 Uroš Repše Meridiana +7:40
78 Andrea Borso Adria Mobil +8:20
79 Joonas Henttala Team Novo Nordisk +8:41
80 Roy Goldstein Israel Cycling Academy +9:43
81 Johannes Schinnagel Felbermayr +9:43
82 David Jabuka Meridiana +9:43
83 Giacomo Nizzolo Trek - Segafredo +9:43
84 Ruslan Tleubayev Astana Pro Team +9:43
85 Fabio Calabria Team Novo Nordisk +9:43
86 Dennis van Winden Israel Cycling Academy +9:43
87 Sacha Modolo UAE Team Emirates +9:43
88 Adriano Brogi GM Team +9:43
89 Grégory Rast Trek - Segafredo +9:43
90 Andrea Peron Team Novo Nordisk +9:43
91 Eugenio Alafaci Trek - Segafredo +9:43
92 Marcin Bialoblocki CCC - Sprandi - Polkowice +9:43
93 Francesco Canepa GM Team +9:43
94 Charles Planet Team Novo Nordisk +9:43
95 Mirco Maestri Bardiani - CSF +9:43
96 Arman Kamyshev Astana Pro Team +9:43
97 Dmitriy Gruzdev Astana Pro Team +9:43
98 Michael Thompson Wiggins +9:43
99 Camilo Gómez Strongman +9:43
100 Artur Ershov Gazprom - RusVelo +9:43
101 Diego Rubio Caja Rural - Seguros RGA +9:43
102 Etienne Georgi Wiggins +9:43
103 Sergey Lagutin Gazprom - RusVelo +9:43
104 Ivan Savitsky Gazprom - RusVelo +9:43
105 Ashley Dennis Wiggins +9:43
106 Antonino Parrinello GM Team +9:43
107 Marco Coledan Trek - Segafredo +13:00
108 Manuele Boaro Bahrain - Merida +13:00
109 Gregor Gazvoda Adria Mobil +13:00
110 Nathan Draper Wiggins +13:00
111 Domen Novak Bahrain - Merida +13:00
112 Gašper Katrašnik Adria Mobil +13:00
113 Oleksandr Polyvoda Kolss +13:00
114 Sergiy Lagkuti Kolss +13:00
115 Guy Sagiv Israel Cycling Academy +13:00
116 Gianfranco Visconti Meridiana +13:00
117 Lukas Jaun Roth +13:00
118 Sam Harrison Wiggins +13:00
119 Matthias Reutimann Roth +13:00
120 Nicola Boem Bardiani - CSF +13:00
121 Ahmet Akdilek Torku Sekerspor +13:00
122 Bruno Maltar Meridiana +13:00
123 Paolo Simion Bardiani - CSF +14:36
124 Riccardo Minali Astana Pro Team +14:36
125 Andrea Guardini UAE Team Emirates +14:36
126 Vincenzo Albanese Bardiani - CSF +14:36
127 Gorazd Per Adria Mobil +14:36
128 Jonathan Millán Strongman +14:36
129 Juan Sebastián Tamayo Strongman +14:36
130 Nicolas Marini Nippo - Vini Fantini +14:36
131 Alan Marangoni Nippo - Vini Fantini +14:36
132 Feritcan Samli Torku Sekerspor +14:36
133 Roberto Ferrari UAE Team Emirates +14:36
134 Riccardo Stacchiotti Nippo - Vini Fantini +14:36
135 Justin Oien Caja Rural - Seguros RGA +14:36
136 Eduard Michael Grosu Nippo - Vini Fantini +14:36
137 Dušan Rajovic Adria Mobil +14:36
138 Kazushige Kuboki Nippo - Vini Fantini +14:36
139 Nicola Ruffoni Bardiani - CSF +14:36
140 Guillaume Boivin Israel Cycling Academy +14:36
141 Ivan Balykin Torku Sekerspor +14:36
142 Rafael Reis Caja Rural - Seguros RGA +14:36
143 Dylan Page Caja Rural - Seguros RGA +14:36
144 Jason Lowndes Israel Cycling Academy +14:36
145 Anton Vorobyev Gazprom - RusVelo +14:36
146 Pirmin Lang Roth +14:36
147 Sebastian Lander GM Team +14:36
148 Truls Korsæth Astana Pro Team +14:36
149 Boy van Poppel Trek - Segafredo +14:36
150 Christopher Williams Team Novo Nordisk +14:36
151 Martijn Verschoor Team Novo Nordisk +14:36
152 Daniel Auer Felbermayr +14:36
153 Jannik Steimle Felbermayr +19:08
Ramunas Navardauskas Bahrain - Merida