Uitslag Ronde van Kroatië 2017: Etappe 3 Imotski - Zadar

Evenement Ronde van Kroatië 2017
Etappe 3 Wegwedstrijd Imotski - Zadar
Datum donderdag 20 april 2017, 11:00
Afstand 237 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Nicola Ruffoni Bardiani Valvole 5:55:27
2 Giacomo Nizzolo Trek z.t.
3 Riccardo Minali Astana z.t.
4 Ahmet Örken Torku Sekerspor z.t.
5 Eduard Michael Grosu Nippo z.t.
6 Roberto Ferrari UAE Team Emirates z.t.
7 Marco Canola Nippo z.t.
8 Daniel Auer Felbermayr z.t.
9 Ivan Savitsky Gazprom z.t.
10 Nicolas Marini Nippo z.t.
11 Guillaume Boivin Israel Academy z.t.
12 Martijn Verschoor Novo Nordisk z.t.
13 Dylan Page Caja Rural z.t.
14 Lluís Mas Caja Rural z.t.
15 Jason Lowndes Israel Academy z.t.
16 Davide Mucelli Meridiana z.t.
17 Colin Stüssi Roth z.t.
18 Gašper Katrašnik Adria Mobil z.t.
19 Jan Polanc UAE Team Emirates z.t.
20 Vincenzo Nibali Bahrain z.t.
21 Boy van Poppel Trek z.t.
22 Paolo Simion Bardiani Valvole z.t.
23 Dušan Rajovic Adria Mobil z.t.
24 Matija Kvasina Felbermayr z.t.
25 Radoslav Rogina Adria Mobil z.t.
26 Felix Großschartner CCC z.t.
27 Jan Hirt CCC z.t.
28 Antonino Parrinello GM Team z.t.
29 Andrea Peron Novo Nordisk z.t.
30 Antonio Di Sante GM Team z.t.
31 José Manuel Díaz Israel Academy z.t.
32 Jesper Hansen Astana z.t.
33 Diego Rubio Caja Rural z.t.
34 Lukas Jaun Roth z.t.
35 Charles Planet Novo Nordisk z.t.
36 Daniel Turek Israel Academy z.t.
37 Marco Coledan Trek z.t.
38 Luca Chirico Torku Sekerspor z.t.
39 Truls Korsæth Astana z.t.
40 Ruslan Tleubayev Astana z.t.
41 Michael Thompson Wiggins z.t.
42 James Knox Wiggins z.t.
43 Mykhailo Kononenko Kolss z.t.
44 Jonathan Caicedo Strongman z.t.
45 Kanstantsin Siutsou Bahrain z.t.
46 Emanuel Kišerlovski Meridiana z.t.
47 Roy Goldstein Israel Academy z.t.
48 Lukasz Owsian CCC z.t.
49 Giulio Ciccone Bardiani Valvole z.t.
50 Vitaliy Buts Kolss z.t.
51 Manuele Boaro Bahrain z.t.
52 Llibert Sendros Kolss z.t.
53 Joonas Henttala Novo Nordisk z.t.
54 Bakhtiyar Kozhatayev Astana z.t.
55 Nicola Boem Bardiani Valvole z.t.
56 Artem Nych Gazprom z.t.
57 David Lozano Novo Nordisk z.t.
58 Leszek Plucinski CCC z.t.
59 Nathan Draper Wiggins z.t.
60 Michael O'Loughlin Wiggins z.t.
61 Ivan Balykin Torku Sekerspor z.t.
62 Mateo Frankovic Meridiana z.t.
63 Jure Golcer Adria Mobil z.t.
64 Aleksey Rybalkin Gazprom z.t.
65 Óscar Sánchez Strongman z.t.
66 Damian Lüscher Roth z.t.
67 Daniel Rozo Strongman z.t.
68 Carlos Becerra Strongman z.t.
69 Fabio Calabria Novo Nordisk z.t.
70 Guy Sagiv Israel Academy z.t.
71 Gorazd Per Adria Mobil z.t.
72 Jonathan Fumeaux Roth z.t.
73 Javier Megías Novo Nordisk z.t.
74 Branislav Samoilav CCC z.t.
75 Nikolai Trussov Gazprom z.t.
76 Andriy Vasylyuk Kolss z.t.
77 Johannes Schinnagel Felbermayr z.t.
78 Sergiy Lagkuti Kolss z.t.
79 Riccardo Stacchiotti Nippo z.t.
80 Dmitriy Gruzdev Astana z.t.
81 Dennis van Winden Israel Academy z.t.
82 Valerio Agnoli Bahrain z.t.
83 Laurent Didier Trek z.t.
84 Franco Pellizotti Bahrain z.t.
85 Jonathan Lastra Caja Rural z.t.
86 Vincenzo Albanese Bardiani Valvole z.t.
87 Enrico Barbin Bardiani Valvole z.t.
88 Arman Kamyshev Astana z.t.
89 Grégory Rast Trek z.t.
90 Javier Moreno Bahrain z.t.
91 Domen Novak Bahrain z.t.
92 Andriy Bratashchuk Kolss z.t.
93 Matthias Reutimann Roth z.t.
94 Luis Enrique Lemus Israel Academy z.t.
95 Kiel Reijnen Trek z.t.
96 Stephan Rabitsch Felbermayr z.t.
97 Jaime Rosón Caja Rural z.t.
98 Rafael Reis Caja Rural z.t.
99 Evgeniy Shalunov Gazprom z.t.
100 Mirco Maestri Bardiani Valvole z.t.
101 Michal Schlegel CCC z.t.
102 Alan Marangoni Nippo +2:21
103 Mustafa Sayar Torku Sekerspor +2:32
104 David Jabuka Meridiana +2:32
105 Christopher Williams Novo Nordisk +2:32
106 Julien Bernard Trek +2:32
107 Uroš Repše Meridiana +2:32
108 Aristóbulo Cala Strongman +2:32
109 Andrea Guardini UAE Team Emirates +2:32
110 Gregor Gazvoda Adria Mobil +2:32
111 Oleksandr Polyvoda Kolss +2:32
112 Kristijan Ðurasek UAE Team Emirates +2:32
113 Ashley Dennis Wiggins +2:32
114 Matteo Rabottini Meridiana +2:32
115 Gianfranco Visconti Meridiana +2:32
116 Valentin Baillifard Roth +2:32
117 Ahmet Akdilek Torku Sekerspor +2:32
118 Etienne Georgi Wiggins +2:32
119 Sam Harrison Wiggins +2:32
120 Francesco Canepa GM Team +2:32
121 Yuma Koishi Nippo +2:32
122 Daniil Fominykh Astana +2:32
123 Pirmin Lang Roth +2:32
124 Riccardo Zoidl Felbermayr +2:32
125 Artur Ershov Gazprom +2:32
126 Edward Ravasi UAE Team Emirates +2:32
127 Marcin Bialoblocki CCC +2:32
128 Leonardo Canepa GM Team +2:32
129 Anton Vorobyev Gazprom +2:32
130 Sergey Lagutin Gazprom +2:32
131 Kazushige Kuboki Nippo +2:32
132 Oleksandr Prevar Kolss +2:32
133 Žiga Grošelj Adria Mobil +2:42
134 Roland Thalmann Roth +3:09
135 Markus Eibegger Felbermayr +3:09
136 Juan Sebastián Tamayo Strongman +3:15
137 Alex Aranburu Caja Rural +3:32
138 Justin Oien Caja Rural +3:32
139 Adriano Brogi GM Team +4:11
140 Marco Tizza GM Team +4:11
141 Lorenzo Rota Bardiani Valvole +4:11
142 Sacha Modolo UAE Team Emirates +4:25
143 Davide Pacchiardo GM Team +6:44
144 Andrea Borso Adria Mobil +8:29
145 Feritcan Samli Torku Sekerspor +8:29
Jannik Steimle Felbermayr Niet gefinished