Uitslag Ronde van Kroatië 2017: Etappe 3 Imotski - Zadar

Evenement Ronde van Kroatië 2017
Etappe 3 Wegwedstrijd Imotski - Zadar
Datum donderdag 20 april 2017, 11:00
Afstand 237 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Nicola Ruffoni Bardiani - CSF 5:55:27
2 Giacomo Nizzolo Trek - Segafredo z.t.
3 Riccardo Minali Astana Pro Team z.t.
4 Ahmet Örken Torku Sekerspor z.t.
5 Eduard Michael Grosu Nippo - Vini Fantini z.t.
6 Roberto Ferrari UAE Team Emirates z.t.
7 Marco Canola Nippo - Vini Fantini z.t.
8 Daniel Auer Felbermayr z.t.
9 Ivan Savitsky Gazprom - RusVelo z.t.
10 Nicolas Marini Nippo - Vini Fantini z.t.
11 Guillaume Boivin Israel Cycling Academy z.t.
12 Martijn Verschoor Team Novo Nordisk z.t.
13 Dylan Page Caja Rural - Seguros RGA z.t.
14 Lluís Mas Caja Rural - Seguros RGA z.t.
15 Jason Lowndes Israel Cycling Academy z.t.
16 Davide Mucelli Meridiana z.t.
17 Colin Stüssi Roth z.t.
18 Gašper Katrašnik Adria Mobil z.t.
19 Jan Polanc UAE Team Emirates z.t.
20 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida z.t.
21 Boy van Poppel Trek - Segafredo z.t.
22 Paolo Simion Bardiani - CSF z.t.
23 Dušan Rajovic Adria Mobil z.t.
24 Matija Kvasina Felbermayr z.t.
25 Radoslav Rogina Adria Mobil z.t.
26 Felix Großschartner CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
27 Jan Hirt CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
28 Antonino Parrinello GM Team z.t.
29 Andrea Peron Team Novo Nordisk z.t.
30 Antonio Di Sante GM Team z.t.
31 José Manuel Díaz Israel Cycling Academy z.t.
32 Jesper Hansen Astana Pro Team z.t.
33 Diego Rubio Caja Rural - Seguros RGA z.t.
34 Lukas Jaun Roth z.t.
35 Charles Planet Team Novo Nordisk z.t.
36 Daniel Turek Israel Cycling Academy z.t.
37 Marco Coledan Trek - Segafredo z.t.
38 Luca Chirico Torku Sekerspor z.t.
39 Truls Korsæth Astana Pro Team z.t.
40 Ruslan Tleubayev Astana Pro Team z.t.
41 Michael Thompson Wiggins z.t.
42 James Knox Wiggins z.t.
43 Mykhailo Kononenko Kolss z.t.
44 Jonathan Caicedo Strongman z.t.
45 Kanstantsin Siutsou Bahrain - Merida z.t.
46 Emanuel Kišerlovski Meridiana z.t.
47 Roy Goldstein Israel Cycling Academy z.t.
48 Lukasz Owsian CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
49 Giulio Ciccone Bardiani - CSF z.t.
50 Vitaliy Buts Kolss z.t.
51 Manuele Boaro Bahrain - Merida z.t.
52 Llibert Sendros Kolss z.t.
53 Joonas Henttala Team Novo Nordisk z.t.
54 Bakhtiyar Kozhatayev Astana Pro Team z.t.
55 Nicola Boem Bardiani - CSF z.t.
56 Artem Nych Gazprom - RusVelo z.t.
57 David Lozano Team Novo Nordisk z.t.
58 Leszek Plucinski CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
59 Nathan Draper Wiggins z.t.
60 Michael O'Loughlin Wiggins z.t.
61 Ivan Balykin Torku Sekerspor z.t.
62 Mateo Frankovic Meridiana z.t.
63 Jure Golcer Adria Mobil z.t.
64 Aleksey Rybalkin Gazprom - RusVelo z.t.
65 Óscar Sánchez Strongman z.t.
66 Damian Lüscher Roth z.t.
67 Daniel Rozo Strongman z.t.
68 Carlos Becerra Strongman z.t.
69 Fabio Calabria Team Novo Nordisk z.t.
70 Guy Sagiv Israel Cycling Academy z.t.
71 Gorazd Per Adria Mobil z.t.
72 Jonathan Fumeaux Roth z.t.
73 Javier Megías Team Novo Nordisk z.t.
74 Branislav Samoilav CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
75 Nikolai Trussov Gazprom - RusVelo z.t.
76 Andriy Vasylyuk Kolss z.t.
77 Johannes Schinnagel Felbermayr z.t.
78 Sergiy Lagkuti Kolss z.t.
79 Riccardo Stacchiotti Nippo - Vini Fantini z.t.
80 Dmitriy Gruzdev Astana Pro Team z.t.
81 Dennis van Winden Israel Cycling Academy z.t.
82 Valerio Agnoli Bahrain - Merida z.t.
83 Laurent Didier Trek - Segafredo z.t.
84 Franco Pellizotti Bahrain - Merida z.t.
85 Jonathan Lastra Caja Rural - Seguros RGA z.t.
86 Vincenzo Albanese Bardiani - CSF z.t.
87 Enrico Barbin Bardiani - CSF z.t.
88 Arman Kamyshev Astana Pro Team z.t.
89 Grégory Rast Trek - Segafredo z.t.
90 Javier Moreno Bahrain - Merida z.t.
91 Domen Novak Bahrain - Merida z.t.
92 Andriy Bratashchuk Kolss z.t.
93 Matthias Reutimann Roth z.t.
94 Luis Enrique Lemus Israel Cycling Academy z.t.
95 Kiel Reijnen Trek - Segafredo z.t.
96 Stephan Rabitsch Felbermayr z.t.
97 Jaime Rosón Caja Rural - Seguros RGA z.t.
98 Rafael Reis Caja Rural - Seguros RGA z.t.
99 Evgeniy Shalunov Gazprom - RusVelo z.t.
100 Mirco Maestri Bardiani - CSF z.t.
101 Michal Schlegel CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
102 Alan Marangoni Nippo - Vini Fantini +2:21
103 Mustafa Sayar Torku Sekerspor +2:32
104 David Jabuka Meridiana +2:32
105 Christopher Williams Team Novo Nordisk +2:32
106 Julien Bernard Trek - Segafredo +2:32
107 Uroš Repše Meridiana +2:32
108 Aristóbulo Cala Strongman +2:32
109 Andrea Guardini UAE Team Emirates +2:32
110 Gregor Gazvoda Adria Mobil +2:32
111 Oleksandr Polyvoda Kolss +2:32
112 Kristijan Ðurasek UAE Team Emirates +2:32
113 Ashley Dennis Wiggins +2:32
114 Matteo Rabottini Meridiana +2:32
115 Gianfranco Visconti Meridiana +2:32
116 Valentin Baillifard Roth +2:32
117 Ahmet Akdilek Torku Sekerspor +2:32
118 Etienne Georgi Wiggins +2:32
119 Sam Harrison Wiggins +2:32
120 Francesco Canepa GM Team +2:32
121 Yuma Koishi Nippo - Vini Fantini +2:32
122 Daniil Fominykh Astana Pro Team +2:32
123 Pirmin Lang Roth +2:32
124 Riccardo Zoidl Felbermayr +2:32
125 Artur Ershov Gazprom - RusVelo +2:32
126 Edward Ravasi UAE Team Emirates +2:32
127 Marcin Bialoblocki CCC - Sprandi - Polkowice +2:32
128 Leonardo Canepa GM Team +2:32
129 Anton Vorobyev Gazprom - RusVelo +2:32
130 Sergey Lagutin Gazprom - RusVelo +2:32
131 Kazushige Kuboki Nippo - Vini Fantini +2:32
132 Oleksandr Prevar Kolss +2:32
133 Žiga Grošelj Adria Mobil +2:42
134 Roland Thalmann Roth +3:09
135 Markus Eibegger Felbermayr +3:09
136 Juan Sebastián Tamayo Strongman +3:15
137 Alex Aranburu Caja Rural - Seguros RGA +3:32
138 Justin Oien Caja Rural - Seguros RGA +3:32
139 Adriano Brogi GM Team +4:11
140 Marco Tizza GM Team +4:11
141 Lorenzo Rota Bardiani - CSF +4:11
142 Sacha Modolo UAE Team Emirates +4:25
143 Davide Pacchiardo GM Team +6:44
144 Andrea Borso Adria Mobil +8:29
145 Feritcan Samli Torku Sekerspor +8:29
Jannik Steimle Felbermayr Niet gefinished