Uitslag Route du Sud 2017: Etappe 2 Espace Loisirs Sor et Agout - Saramon

Evenement Route du Sud 2017
Etappe 2 Wegwedstrijd Espace Loisirs Sor et Agout - Saramon
Datum vrijdag 16 juni 2017, 12:01
Afstand 173,8 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Elia Viviani Team Sky 4:15:08
2 Carlos Barbero Movistar Team z.t.
3 Lorrenzo Manzin FDJ z.t.
4 Jempy Drücker BMC Racing Team z.t.
5 Bryan Coquard Direct Energie z.t.
6 Clément Venturini Cofidis, Solutions Crédits z.t.
7 Tom Van Asbroeck Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
8 Nicolas Vereecken Roubaix z.t.
9 Anthony Maldonado HP BTP z.t.
10 Wouter Wippert Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
11 Andriy Grivko Astana Pro Team z.t.
12 Steven Tronet Armée de Terre z.t.
13 Floris Gerts BMC Racing Team z.t.
14 Quentin Jauregui AG2R La Mondiale z.t.
15 Emiel Vermeulen Roubaix z.t.
16 Jonathan Lastra Caja Rural - Seguros RGA z.t.
17 Marc Fournier FDJ z.t.
18 Daniel McLay Fortuneo - Oscaro z.t.
19 Yannick Martinez Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
20 Romain Cardis Direct Energie z.t.
21 José Joaquín Rojas Movistar Team z.t.
22 David Arroyo Caja Rural - Seguros RGA z.t.
23 Pierre Gouault HP BTP z.t.
24 Andrey Zeits Astana Pro Team z.t.
25 Jérémy Bescond HP BTP z.t.
26 José Herrada Movistar Team z.t.
27 Matthieu Ladagnous FDJ z.t.
28 Stéphane Poulhiès Armée de Terre z.t.
29 Kévin Ledanois Fortuneo - Oscaro z.t.
30 Elie Gesbert Fortuneo - Oscaro z.t.
31 Michael Valgren Astana Pro Team z.t.
32 Brice Feillu Fortuneo - Oscaro z.t.
33 Quentin Pacher Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
34 Kenny Elissonde Team Sky z.t.
35 Damien Touzé HP BTP z.t.
36 Garikoitz Bravo Euskadi z.t.
37 Jimmy Raibaud Armée de Terre z.t.
38 Julien Loubet Armée de Terre z.t.
39 Aritz Bagües Euskadi z.t.
40 Romain Guillemois Direct Energie z.t.
41 Silvan Dillier BMC Racing Team z.t.
42 Bakhtiyar Kozhatayev Astana Pro Team z.t.
43 Jérémy Roy FDJ z.t.
44 Gianni Moscon Team Sky z.t.
45 Fabien Canal Armée de Terre z.t.
46 Manuel Senni BMC Racing Team z.t.
47 Luis Ángel Maté Cofidis, Solutions Crédits z.t.
48 Daniel Moreno Movistar Team z.t.
49 Richard Carapaz Movistar Team z.t.
50 Jorge Arcas Movistar Team z.t.
51 Romain Feillu HP BTP z.t.
52 François Bidard AG2R La Mondiale z.t.
53 Fabricio Ferrari Caja Rural - Seguros RGA z.t.
54 Mauro Finetto Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
55 Clément Chevrier AG2R La Mondiale z.t.
56 Josu Zabala Caja Rural - Seguros RGA z.t.
57 Jérémy Leveau Roubaix z.t.
58 Léo Vincent FDJ z.t.
59 Romain Combaud Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
60 Truls Korsæth Astana Pro Team z.t.
61 Julien El Farès Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
62 Alexandre Pichot Direct Energie z.t.
63 Antonio Molina Caja Rural - Seguros RGA z.t.
64 Sergio Henao Team Sky z.t.
65 Sergey Chernetsky Astana Pro Team z.t.
66 Aitor González Euskadi z.t.
67 Mikel Iturria Euskadi z.t.
68 Nicolas Edet Cofidis, Solutions Crédits z.t.
69 Eduardo Sepúlveda Fortuneo - Oscaro z.t.
70 Gatis Smukulis Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
71 Chris Butler Caja Rural - Seguros RGA z.t.
72 Christophe Riblon AG2R La Mondiale z.t.
73 Samuel Sánchez BMC Racing Team z.t.
74 Stéphane Rossetto Cofidis, Solutions Crédits z.t.
75 Nicolas Baldo HP BTP z.t.
76 Mathias Le Turnier Cofidis, Solutions Crédits z.t.
77 Hubert Dupont AG2R La Mondiale z.t.
78 Óscar Rodríguez Euskadi z.t.
79 Sergio Pardilla Caja Rural - Seguros RGA z.t.
80 Kevin Lebreton Armée de Terre z.t.
81 Julien Antomarchi Roubaix z.t.
82 Lander Seynaeve Roubaix z.t.
83 Anthony Perez Cofidis, Solutions Crédits z.t.
84 Rigoberto Urán Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
85 Rémy Di Gregorio Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
86 Nans Peters AG2R La Mondiale z.t.
87 Beñat Txoperena Euskadi z.t.
88 Yoann Bagot Cofidis, Solutions Crédits z.t.
89 Thomas Voeckler Direct Energie z.t.
90 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
91 Geraint Thomas Team Sky z.t.
92 Jérôme Mainard Armée de Terre z.t.
93 Paul Ourselin Direct Energie z.t.
94 Julien Bérard AG2R La Mondiale z.t.
95 Mikel Bizkarra Euskadi z.t.
96 David Menut HP BTP z.t.
97 Wout Poels Team Sky z.t.
98 Benjamin Thomas Armée de Terre +17
99 Yohann Gène Direct Energie +21
100 Loïc Vliegen BMC Racing Team +24
101 Ian Stannard Team Sky +24
102 Flavien Dassonville HP BTP +35
103 Joeri Calleeuw Roubaix +35
104 Michal Golas Team Sky +35
105 Daniele Bennati Movistar Team +35
106 Evaldas Šiškevicius Delko - Marseille - Provence - KTM +55
107 Félix Pouilly Roubaix +1:32
108 Fabrice Jeandesboz Direct Energie +1:34
109 Miguel Ángel Benito Caja Rural - Seguros RGA +1:34
110 Miles Scotson BMC Racing Team +1:39
111 Héctor Carretero Movistar Team +1:57
112 William Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +2:04
113 Benoît Jarrier Fortuneo - Oscaro +2:06
114 Johan Le Bon FDJ +2:06
115 Laurent Pichon Fortuneo - Oscaro +2:06
116 Benoît Vaugrenard FDJ +2:06
117 Tom Scully Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +2:24
118 Nikita Stalnov Astana Pro Team +3:23
119 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +3:23
120 Peio Olaberría Euskadi +5:36