Uitslag Route du Sud 2017: Etappe 3 Saint-Gaudens - Gavarnie Gèdre

Evenement Route du Sud 2017
Etappe 3 Wegwedstrijd Saint-Gaudens - Gavarnie Gèdre
Datum zaterdag 17 juni 2017, 11:00
Afstand 167 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team 4:56:06
2 Gianni Moscon Team Sky +42
3 Richard Carapaz Movistar Team +42
4 Rigoberto Urán Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +42
5 Silvan Dillier BMC Racing Team +55
6 Hubert Dupont AG2R La Mondiale +1:23
7 Eduardo Sepúlveda Fortuneo - Oscaro +1:41
8 Bakhtiyar Kozhatayev Astana Pro Team +1:49
9 Sergio Henao Team Sky +2:15
10 Kenny Elissonde Team Sky +2:15
11 Daniel Moreno Movistar Team +2:41
12 Brice Feillu Fortuneo - Oscaro +3:11
13 Andrey Zeits Astana Pro Team +3:27
14 Sergio Pardilla Caja Rural - Seguros RGA +4:38
15 David Arroyo Caja Rural - Seguros RGA +4:38
16 Julien Loubet Armée de Terre +5:49
17 Thomas Voeckler Direct Energie +5:57
18 Romain Combaud Delko - Marseille - Provence - KTM +6:24
19 Mauro Finetto Delko - Marseille - Provence - KTM +6:26
20 Manuel Senni BMC Racing Team +7:06
21 Geraint Thomas Team Sky +7:19
22 Christophe Riblon AG2R La Mondiale +8:37
23 Nicolas Edet Cofidis, Solutions Crédits +9:29
24 Stéphane Rossetto Cofidis, Solutions Crédits +9:29
25 François Bidard AG2R La Mondiale +9:29
26 Jérémy Roy FDJ +9:41
27 Luis Ángel Maté Cofidis, Solutions Crédits +10:30
28 Samuel Sánchez BMC Racing Team +10:30
29 Rémy Di Gregorio Delko - Marseille - Provence - KTM +10:52
30 Mikel Bizkarra Euskadi +11:24
31 Garikoitz Bravo Euskadi +11:24
32 Beñat Txoperena Euskadi +11:24
33 Michael Valgren Astana Pro Team +12:03
34 Anthony Perez Cofidis, Solutions Crédits +12:19
35 Elie Gesbert Fortuneo - Oscaro +13:29
36 Léo Vincent FDJ +14:02
37 Antonio Molina Caja Rural - Seguros RGA +14:54
38 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +15:21
39 Jorge Arcas Movistar Team +16:10
40 José Herrada Movistar Team +16:57
41 José Joaquín Rojas Movistar Team +17:15
42 Nikita Stalnov Astana Pro Team +17:52
43 Wout Poels Team Sky +18:30
44 Nans Peters AG2R La Mondiale +19:01
45 Pierre Gouault HP BTP +22:52
46 Matthieu Ladagnous FDJ +22:52
47 Chris Butler Caja Rural - Seguros RGA +22:52
48 Quentin Pacher Delko - Marseille - Provence - KTM +22:52
49 Clément Chevrier AG2R La Mondiale +22:52
50 Kévin Ledanois Fortuneo - Oscaro +22:52
51 Julien El Farès Delko - Marseille - Provence - KTM +22:52
52 Fabricio Ferrari Caja Rural - Seguros RGA +22:52
53 Sergey Chernetsky Astana Pro Team +22:52
54 Laurent Pichon Fortuneo - Oscaro +22:52
55 Julien Bérard AG2R La Mondiale +22:52
56 Romain Guillemois Direct Energie +24:21
57 Félix Pouilly Roubaix +24:39
58 Floris Gerts BMC Racing Team +24:39
59 Quentin Jauregui AG2R La Mondiale +24:57
60 Jonathan Lastra Caja Rural - Seguros RGA +25:11
61 Fabien Canal Armée de Terre +26:47
62 Héctor Carretero Movistar Team +30:58
63 Andriy Grivko Astana Pro Team +34:10
64 Peio Olaberría Euskadi +34:14
65 Miguel Ángel Benito Caja Rural - Seguros RGA +34:14
66 Aritz Bagües Euskadi +34:14
67 Jérémy Bescond HP BTP +34:14
68 Nicolas Baldo HP BTP +34:14
69 Benoît Vaugrenard FDJ +34:14
70 Anthony Maldonado HP BTP +34:14
71 Nicolas Vereecken Roubaix +34:14
72 Yoann Bagot Cofidis, Solutions Crédits +34:14
73 Jérôme Mainard Armée de Terre +34:14
74 Alexandre Pichot Direct Energie +34:14
75 Truls Korsæth Astana Pro Team +34:14
76 Loïc Vliegen BMC Racing Team +34:14
77 Paul Ourselin Direct Energie +34:14
78 Miles Scotson BMC Racing Team +34:14
79 Jempy Drücker BMC Racing Team +34:14
80 Benoît Jarrier Fortuneo - Oscaro +34:14
81 Tom Van Asbroeck Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +34:14
82 Tom Scully Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +34:14
83 Ian Stannard Team Sky +34:14
84 Lorrenzo Manzin FDJ +34:14
85 Steven Tronet Armée de Terre +34:14
86 Damien Touzé HP BTP +34:14
87 Óscar Rodríguez Euskadi +34:14
88 Julien Antomarchi Roubaix +34:14
89 Daniele Bennati Movistar Team +34:14
90 Evaldas Šiškevicius Delko - Marseille - Provence - KTM +34:14
91 Jérémy Leveau Roubaix +34:14
92 Mikel Iturria Euskadi +34:14
93 Clément Venturini Cofidis, Solutions Crédits +34:14
94 Yohann Gène Direct Energie +34:23
95 Mathias Le Turnier Cofidis, Solutions Crédits +34:25
96 Joeri Calleeuw Roubaix +34:49
97 Aitor González Euskadi +35:58
98 Emiel Vermeulen Roubaix +36:30
99 Romain Cardis Direct Energie +36:32
100 Bryan Coquard Direct Energie +36:55
101 Marc Fournier FDJ +39:43
102 Michal Golas Team Sky +41:51
103 Romain Feillu HP BTP +41:51
104 William Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +41:51
105 Elia Viviani Team Sky +41:51
106 Carlos Barbero Movistar Team +41:51
107 Josu Zabala Caja Rural - Seguros RGA +41:51
108 Johan Le Bon FDJ +41:54
109 Jimmy Raibaud Armée de Terre +44:00
110 Yannick Martinez Delko - Marseille - Provence - KTM +44:00
111 Lander Seynaeve Roubaix +44:20
112 Kevin Lebreton Armée de Terre +44:42
113 Stéphane Poulhiès Armée de Terre +46:38
114 Daniel McLay Fortuneo - Oscaro +46:39
115 Benjamin Thomas Armée de Terre +46:44
Fabrice Jeandesboz Direct Energie Niet gefinished