Uitslag Ster ZLM Toer 2017: Etappe 1 Westkapelle - Westkapelle

Evenement Ster ZLM Toer 2017
Etappe 1 Individuele tijdrit Westkapelle - Westkapelle
Datum woensdag 14 juni 2017, 16:30
Afstand 7,5 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Primož Roglic Team LottoNL - Jumbo 8:04
2 Marcel Kittel Quick-Step Floors +3
3 Maximilian Schachmann Quick-Step Floors +3
4 Søren Kragh Team Sunweb +7
5 Timo Roosen Team LottoNL - Jumbo +8
6 Lennard Kämna Team Sunweb +11
7 Toon Aerts Telenet +13
8 Moreno Hofland Lotto - Soudal +17
9 André Greipel Lotto - Soudal +18
10 Marcel Sieberg Lotto - Soudal +18
11 Rémi Cavagna Quick-Step Floors +19
12 Laurens De Plus Quick-Step Floors +20
13 Jasper De Buyst Lotto - Soudal +20
14 Robert Wagner Team LottoNL - Jumbo +20
15 Gijs Van Hoecke Team LottoNL - Jumbo +20
16 Max Walscheid Team Sunweb +20
17 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin +20
19 Twan Castelijns Team LottoNL - Jumbo +21
20 Christophe Laporte Cofidis, Solutions Crédits +22
21 Mads Würtz Team Katusha - Alpecin +23
22 Tom Leezer Team LottoNL - Jumbo +23
23 Tim Merlier Veranda's Willems - Crelan +24
24 Maxime Vantomme WB - Veranclassic - Aquality Protect +25
25 Maarten Wynants Team LottoNL - Jumbo +25
26 Dion Beukeboom Destil +25
27 Jonas Rickaert Sport Vlaanderen - Baloise +26
28 Brian van Goethem Roompot - Nederlandse Loterij +26
29 Daan Soete Telenet +26
30 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin +26
31 Lars van der Haar Telenet +26
32 Alex Kirsch WB - Veranclassic - Aquality Protect +26
33 Eliot Lietaer Sport Vlaanderen - Baloise +27
34 Gaetan Bille Veranda's Willems - Crelan +27
35 Joey van Rhee Destil +28
36 Oscar Riesebeek Roompot - Nederlandse Loterij +28
37 Quinten Hermans Telenet +29
38 Berden de Vries Roompot - Nederlandse Loterij +29
39 Michael Goolaerts Veranda's Willems - Crelan +30
40 Nicolas Cleppe Telenet +30
41 Jasper de Laat Metec +30
42 Florian Sénéchal Cofidis, Solutions Crédits +31
43 Zico Waeytens Team Sunweb +31
44 Pim Ligthart Roompot - Nederlandse Loterij +31
45 Thijs Aerts Telenet +32
46 Jenthe Biermans Team Katusha - Alpecin +32
47 Lukas Spengler WB - Veranclassic - Aquality Protect +33
48 Rick Ottema Baby-Dump +33
49 Jasper Hamelink Metec +33
50 Xandro Meurisse Veranda's Willems - Crelan +34
51 Peter Schulting Destil +34
52 Antoine Warnier WB - Veranclassic - Aquality Protect +35
53 Coen Vermeltfoort Roompot - Nederlandse Loterij +35
54 Dylan Groenewegen Team LottoNL - Jumbo +35
55 Kris Boeckmans Lotto - Soudal +35
56 Iljo Keisse Quick-Step Floors +36
57 Sébastien Delfosse WB - Veranclassic - Aquality Protect +36
58 Tim Kerkhof Destil +37
59 Kevyn Ista WB - Veranclassic - Aquality Protect +38
60 Sindre Lunke Team Sunweb +38
61 Rens te Stroet Destil +39
62 Tijmen Eising Metec +39
63 Fabien Doubey Veranda's Willems - Crelan +39
64 Corné van Kessel Telenet +40
65 Laurens ten Dam Team Sunweb +40
66 Dries De Bondt Veranda's Willems - Crelan +40
67 Dries Van Gestel Sport Vlaanderen - Baloise +40
68 Preben Van Hecke Sport Vlaanderen - Baloise +40
69 René Hooghiemster Baby-Dump +41
70 Bert Van Lerberghe Sport Vlaanderen - Baloise +41
71 Adam Hansen Lotto - Soudal +42
72 Jarno Gmelich Meijling Metec +42
73 Jimmy Turgis Cofidis, Solutions Crédits +43
74 Wesley Kreder Veranda's Willems - Crelan +43
75 Julien Stassen WB - Veranclassic - Aquality Protect +43
76 Fabio Sabatini Quick-Step Floors +43
77 Timothy Dupont Veranda's Willems - Crelan +43
78 Piet Allegaert Sport Vlaanderen - Baloise +44
79 Stan Godrie Veranda's Willems - Crelan +44
80 Jim Aernouts Telenet +45
81 Stijn Steels Sport Vlaanderen - Baloise +45
82 Niki Terpstra Quick-Step Floors +46
83 Stijn Devolder Veranda's Willems - Crelan +46
84 Robbert de Greef Baby-Dump +47
85 Stephan Bakker Monkey Town +47
86 Kenneth Vanbilsen Cofidis, Solutions Crédits +47
87 Dylan Bouwmans Metec +47
88 Kevin Van Melsen Veranda's Willems - Crelan +48
89 Mark McNally Veranda's Willems - Crelan +48
90 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin +48
91 Lars Bak Lotto - Soudal +48
93 Sjoerd van Ginneken Roompot - Nederlandse Loterij +48
94 Twan Brusselman Destil +49
95 Joris Blokker Monkey Town +50
96 André Looij Roompot - Nederlandse Loterij +50
97 Rick van Breda Monkey Town +50
98 Gert-Jan Bosman Destil +50
99 Hugo Hofstetter Cofidis, Solutions Crédits +50
100 Raymond Kreder Roompot - Nederlandse Loterij +51
101 Enzo Wouters Lotto - Soudal +52
102 Thomas Sprengers Sport Vlaanderen - Baloise +52
103 Johannes Fröhlinger Team Sunweb +52
104 Maarten de Jonge Monkey Town +53
105 Danilo Napolitano Veranda's Willems - Crelan +53
106 Folkert Oostra Baby-Dump +55
107 Twan van den Brand Destil +55
108 Bert De Backer Team Sunweb +56
109 Jim Lindenberg Metec +57
110 Marco Doets Baby-Dump +57
111 Patrick van der Duin Baby-Dump +58
112 Justin Timmermans Baby-Dump +58
113 Loïc Chetout Cofidis, Solutions Crédits +59
114 Arvid de Kleijn Baby-Dump +1:03
115 Gijs Meijer Monkey Town +1:04
116 Grégory Habeaux WB - Veranclassic - Aquality Protect +1:04
117 Jelle Nieuwpoort Metec +1:08
118 Kenny Dehaes Veranda's Willems - Crelan +1:11
119 Sjoerd Kouwenhoven Metec +1:13
120 Michael Van Staeyen Cofidis, Solutions Crédits +1:14
121 Antonio Santoro Monkey Town +1:35
122 Marco Zanotti Monkey Town +1:39
123 Yannick Detant Monkey Town +1:57