Uitslag Ster ZLM Toer 2017: Etappe 2 Tholen - Hoogerheide

Evenement Ster ZLM Toer 2017
Etappe 2 Wegwedstrijd Tholen - Hoogerheide
Datum donderdag 15 juni 2017, 11:35
Afstand 186,8 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Dylan Groenewegen Team LottoNL - Jumbo 4:17:36
2 Max Walscheid Team Sunweb z.t.
3 Moreno Hofland Lotto - Soudal z.t.
4 Coen Vermeltfoort Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
5 Bert Van Lerberghe Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
6 Tim Merlier Wanty - Groupe Gobert z.t.
7 Arvid de Kleijn Baby-Dump z.t.
8 Mads Würtz Team Katusha - Alpecin z.t.
9 Raymond Kreder Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
10 André Looij Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
11 Hugo Hofstetter Cofidis, Solutions Crédits z.t.
12 Kevyn Ista WB - Veranclassic - Aquality Protect z.t.
13 Toon Aerts Telenet z.t.
14 Michael Goolaerts Wanty - Groupe Gobert z.t.
15 Lars van der Haar Telenet z.t.
16 Corné van Kessel Telenet z.t.
17 Jasper de Laat Metec z.t.
18 Thijs Aerts Telenet z.t.
19 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin z.t.
20 Dries De Bondt Wanty - Groupe Gobert z.t.
21 Twan Brusselman Destil z.t.
22 Marcel Kittel Quick-Step Floors z.t.
23 Yannick Detant Monkey Town z.t.
24 Pim Ligthart Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
25 Jasper De Buyst Lotto - Soudal z.t.
26 Piet Allegaert Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
27 Bert De Backer Team Sunweb z.t.
28 Marcel Sieberg Lotto - Soudal z.t.
29 Joris Blokker Monkey Town z.t.
30 Maxime Vantomme WB - Veranclassic - Aquality Protect z.t.
31 Florian Sénéchal Cofidis, Solutions Crédits z.t.
32 Timothy Dupont Wanty - Groupe Gobert z.t.
33 Fabio Sabatini Quick-Step Floors z.t.
34 Sébastien Delfosse WB - Veranclassic - Aquality Protect z.t.
35 Christophe Laporte Cofidis, Solutions Crédits z.t.
36 Jonas Rickaert Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
37 Eliot Lietaer Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
38 Lennard Kämna Team Sunweb z.t.
39 Sjoerd van Ginneken Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
40 Jenthe Biermans Team Katusha - Alpecin z.t.
41 Primož Roglic Team LottoNL - Jumbo z.t.
42 Søren Kragh Team Sunweb z.t.
43 Rémi Cavagna Quick-Step Floors z.t.
44 Kenny Dehaes Wanty - Groupe Gobert z.t.
45 Wesley Kreder Wanty - Groupe Gobert z.t.
46 Xandro Meurisse Wanty - Groupe Gobert z.t.
47 Fabien Doubey Wanty - Groupe Gobert z.t.
48 Timo Roosen Team LottoNL - Jumbo z.t.
49 Laurens De Plus Quick-Step Floors z.t.
50 Thomas Sprengers Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
51 Maarten de Jonge Monkey Town z.t.
52 Antoine Warnier WB - Veranclassic - Aquality Protect z.t.
53 Marco Mathis Team Katusha - Alpecin z.t.
54 Dries Van Gestel Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
55 Robert Wagner Team LottoNL - Jumbo z.t.
56 Maximilian Schachmann Quick-Step Floors z.t.
57 Jim Lindenberg Metec z.t.
58 Preben Van Hecke Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
59 Simone Antonini Wanty - Groupe Gobert z.t.
60 Zico Waeytens Team Sunweb z.t.
61 Jim Aernouts Telenet z.t.
62 Gijs Van Hoecke Team LottoNL - Jumbo z.t.
63 Julien Stassen WB - Veranclassic - Aquality Protect z.t.
64 Berden de Vries Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
65 Rick Ottema Baby-Dump z.t.
66 Peter Schulting Destil z.t.
67 Alex Kirsch WB - Veranclassic - Aquality Protect z.t.
68 Lukas Spengler WB - Veranclassic - Aquality Protect z.t.
69 Quinten Hermans Telenet z.t.
70 René Hooghiemster Baby-Dump z.t.
71 Tom Leezer Team LottoNL - Jumbo z.t.
72 Jarno Gmelich Meijling Metec z.t.
73 Twan van den Brand Destil z.t.
74 Brian van Goethem Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
75 Lars Bak Lotto - Soudal z.t.
76 Joey van Rhee Destil z.t.
77 Sjoerd Kouwenhoven Metec z.t.
78 Nicolas Cleppe Telenet z.t.
79 Justin Timmermans Baby-Dump z.t.
80 Michael Van Staeyen Cofidis, Solutions Crédits z.t.
81 Marco Doets Baby-Dump z.t.
82 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin z.t.
83 Maarten Wynants Team LottoNL - Jumbo z.t.
84 Gert-Jan Bosman Destil z.t.
85 Dion Beukeboom Destil z.t.
86 Sindre Lunke Team Sunweb z.t.
87 Grégory Habeaux WB - Veranclassic - Aquality Protect z.t.
88 Oscar Riesebeek Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
89 Laurens ten Dam Team Sunweb z.t.
90 Kevin Van Melsen Wanty - Groupe Gobert z.t.
91 Robbert de Greef Baby-Dump z.t.
92 Enzo Wouters Lotto - Soudal +20
93 Folkert Oostra Baby-Dump +22
94 Stijn Devolder Wanty - Groupe Gobert +22
95 Dylan Bouwmans Metec +22
96 André Greipel Lotto - Soudal +22
97 Jelle Nieuwpoort Metec +22
98 Mark McNally Wanty - Groupe Gobert +22
99 Johannes Fröhlinger Team Sunweb +22
100 Loïc Chetout Cofidis, Solutions Crédits +22
101 Tim Kerkhof Destil +22
102 Daan Soete Telenet +22
103 Patrick van der Duin Baby-Dump +22
104 Tijmen Eising Metec +22
105 Stan Godrie Wanty - Groupe Gobert +22
106 Stijn Steels Sport Vlaanderen - Baloise +22
107 Danilo Napolitano Wanty - Groupe Gobert +32
108 Kris Boeckmans Lotto - Soudal +34
109 Jimmy Turgis Cofidis, Solutions Crédits +39
110 Iljo Keisse Quick-Step Floors +42
111 Kenneth Vanbilsen Cofidis, Solutions Crédits +47
112 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin z.t.
113 Stephan Bakker Monkey Town +2:14
114 Marco Zanotti Monkey Town +2:14
115 Gijs Meijer Monkey Town +4:22
116 Gaetan Bille Wanty - Groupe Gobert +4:22
117 Rick van Breda Monkey Town +4:22
118 Rens te Stroet Destil +5:03
119 Jasper Hamelink Metec +5:03
Twan Castelijns Team LottoNL - Jumbo Niet gefinished