Uitslag Ster ZLM Toer 2017: Etappe 3 Buchten - Buchten

Evenement Ster ZLM Toer 2017
Etappe 3 Wegwedstrijd Buchten - Buchten
Datum vrijdag 16 juni 2017, 11:21
Afstand 209,2 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Dylan Groenewegen Team LottoNL - Jumbo 5:12:30
2 André Greipel Lotto - Soudal z.t.
3 Moreno Hofland Lotto - Soudal z.t.
4 Timothy Dupont Veranda's Willems - Crelan z.t.
5 Kevyn Ista WB - Veranclassic - Aquality Protect z.t.
6 Christophe Laporte Cofidis, Solutions Crédits z.t.
7 Coen Vermeltfoort Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
8 André Looij Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
9 Mads Würtz Team Katusha - Alpecin z.t.
10 Max Walscheid Team Sunweb z.t.
11 Robert Wagner Team LottoNL - Jumbo z.t.
12 Corné van Kessel Telenet z.t.
13 Dries Van Gestel Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
14 Kenny Dehaes Veranda's Willems - Crelan z.t.
15 Søren Kragh Team Sunweb z.t.
16 Arvid de Kleijn Baby-Dump z.t.
17 Alex Kirsch WB - Veranclassic - Aquality Protect z.t.
18 Pim Ligthart Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
19 Bert Van Lerberghe Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
20 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin z.t.
21 Laurens De Plus Quick-Step Floors z.t.
22 Maxime Vantomme WB - Veranclassic - Aquality Protect z.t.
23 Lars van der Haar Telenet z.t.
24 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin z.t.
25 Thomas Sprengers Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
26 Tim Merlier Veranda's Willems - Crelan z.t.
27 Michael Van Staeyen Cofidis, Solutions Crédits z.t.
28 Toon Aerts Telenet z.t.
29 Sjoerd van Ginneken Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
30 Sébastien Delfosse WB - Veranclassic - Aquality Protect z.t.
31 Tom Leezer Team LottoNL - Jumbo z.t.
32 Twan Brusselman Destil z.t.
33 Jim Aernouts Telenet z.t.
34 Lars Bak Lotto - Soudal z.t.
35 Oscar Riesebeek Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
36 Grégory Habeaux WB - Veranclassic - Aquality Protect z.t.
37 Marco Zanotti Monkey Town z.t.
38 Timo Roosen Team LottoNL - Jumbo z.t.
39 Jasper de Laat Metec z.t.
40 Marcel Kittel Quick-Step Floors z.t.
41 Jim Lindenberg Metec z.t.
42 Jasper De Buyst Lotto - Soudal z.t.
43 Marcel Sieberg Lotto - Soudal z.t.
44 Julien Stassen WB - Veranclassic - Aquality Protect z.t.
45 Rick Ottema Baby-Dump z.t.
46 Quinten Hermans Telenet z.t.
47 Johannes Fröhlinger Team Sunweb z.t.
48 Hugo Hofstetter Cofidis, Solutions Crédits z.t.
49 Fabio Sabatini Quick-Step Floors z.t.
50 Maarten Wynants Team LottoNL - Jumbo z.t.
51 Michael Goolaerts Veranda's Willems - Crelan z.t.
52 Kris Boeckmans Lotto - Soudal z.t.
53 Florian Sénéchal Cofidis, Solutions Crédits z.t.
54 Zico Waeytens Team Sunweb z.t.
55 Wesley Kreder Veranda's Willems - Crelan z.t.
56 Fabien Doubey Veranda's Willems - Crelan z.t.
57 Antoine Warnier WB - Veranclassic - Aquality Protect z.t.
58 Nicolas Cleppe Telenet z.t.
59 Rémi Cavagna Quick-Step Floors z.t.
60 Marco Mathis Team Katusha - Alpecin z.t.
61 Lennard Kämna Team Sunweb z.t.
62 Maarten de Jonge Monkey Town z.t.
63 Tim Kerkhof Destil z.t.
64 Brian van Goethem Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
65 Danilo Napolitano Veranda's Willems - Crelan z.t.
66 Kevin Van Melsen Veranda's Willems - Crelan z.t.
67 Sjoerd Kouwenhoven Metec z.t.
68 Raymond Kreder Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
69 Bert De Backer Team Sunweb z.t.
70 Gert-Jan Bosman Destil z.t.
71 Simone Antonini Veranda's Willems - Crelan z.t.
72 Marco Doets Baby-Dump z.t.
73 Justin Timmermans Baby-Dump z.t.
74 Jimmy Turgis Cofidis, Solutions Crédits z.t.
75 Preben Van Hecke Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
76 Sindre Lunke Team Sunweb z.t.
77 Joris Blokker Monkey Town z.t.
78 Rick van Breda Monkey Town z.t.
79 Thijs Aerts Telenet z.t.
80 Lukas Spengler WB - Veranclassic - Aquality Protect z.t.
81 Patrick van der Duin Baby-Dump z.t.
82 Dylan Bouwmans Metec z.t.
83 Folkert Oostra Baby-Dump z.t.
84 Twan van den Brand Destil z.t.
85 René Hooghiemster Baby-Dump z.t.
86 Robbert de Greef Baby-Dump z.t.
87 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin z.t.
88 Piet Allegaert Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
89 Primož Roglic Team LottoNL - Jumbo z.t.
90 Gijs Van Hoecke Team LottoNL - Jumbo z.t.
91 Gaetan Bille Veranda's Willems - Crelan z.t.
92 Stijn Steels Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
93 Daan Soete Telenet z.t.
94 Eliot Lietaer Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
95 Berden de Vries Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
96 Yannick Detant Monkey Town z.t.
97 Iljo Keisse Quick-Step Floors z.t.
98 Maximilian Schachmann Quick-Step Floors z.t.
99 Mark McNally Veranda's Willems - Crelan z.t.
100 Jonas Rickaert Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
101 Enzo Wouters Lotto - Soudal z.t.
102 Laurens ten Dam Team Sunweb z.t.
103 Dion Beukeboom Destil z.t.
104 Joey van Rhee Destil z.t.
105 Jelle Nieuwpoort Metec +5:37
106 Stephan Bakker Monkey Town +5:37
107 Gijs Meijer Monkey Town +5:37
108 Stijn Devolder Veranda's Willems - Crelan +5:37
109 Loïc Chetout Cofidis, Solutions Crédits +5:37
110 Jasper Hamelink Metec +5:37
111 Rens te Stroet Destil +5:37
112 Stan Godrie Veranda's Willems - Crelan +5:37
113 Jarno Gmelich Meijling Metec +5:37
114 Tijmen Eising Metec +5:37
115 Xandro Meurisse Veranda's Willems - Crelan z.t.
116 Jenthe Biermans Team Katusha - Alpecin z.t.
117 Peter Schulting Destil z.t.
118 Dries De Bondt Veranda's Willems - Crelan z.t.
Kenneth Vanbilsen Cofidis, Solutions Crédits Niet gefinished