Uitslag Ster ZLM Toer 2017: Etappe 4 Verviers - La Gileppe

Evenement Ster ZLM Toer 2017
Etappe 4 Wegwedstrijd Verviers - La Gileppe
Datum zaterdag 17 juni 2017, 13:33
Afstand 186,7 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin 4:39:47
2 Laurens De Plus Quick-Step Floors +6
3 Primož Roglic Team LottoNL - Jumbo +22
4 Maxime Vantomme WB - Veranclassic - Aquality Protect +22
5 Søren Kragh Team Sunweb +24
6 Thomas Sprengers Sport Vlaanderen - Baloise +24
7 Alex Kirsch WB - Veranclassic - Aquality Protect +24
8 Toon Aerts Telenet +24
9 Florian Sénéchal Cofidis, Solutions Crédits +24
10 Jasper de Laat Metec +24
11 Dries Van Gestel Sport Vlaanderen - Baloise +24
12 Jasper De Buyst Lotto - Soudal +24
13 Oscar Riesebeek Roompot - Nederlandse Loterij +24
14 Maximilian Schachmann Quick-Step Floors +24
15 Fabien Doubey Wanty - Groupe Gobert +24
16 Sjoerd van Ginneken Roompot - Nederlandse Loterij +24
17 Lars Bak Lotto - Soudal +34
18 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin +43
19 Rick Ottema Baby-Dump +52
20 Grégory Habeaux WB - Veranclassic - Aquality Protect +1:11
21 Rémi Cavagna Quick-Step Floors +1:28
22 Timo Roosen Team LottoNL - Jumbo +1:28
23 André Greipel Lotto - Soudal +1:28
24 Sindre Lunke Team Sunweb +1:53
25 Eliot Lietaer Sport Vlaanderen - Baloise +2:34
26 Lennard Kämna Team Sunweb +3:00
27 Timothy Dupont Wanty - Groupe Gobert +3:42
28 Moreno Hofland Lotto - Soudal +3:42
29 Kevin Van Melsen Wanty - Groupe Gobert +3:42
30 Maarten de Jonge Monkey Town +3:42
31 Antoine Warnier WB - Veranclassic - Aquality Protect +3:42
32 Peter Schulting Destil +3:42
33 Sébastien Delfosse WB - Veranclassic - Aquality Protect +3:42
34 Loïc Chetout Cofidis, Solutions Crédits +3:46
35 Kris Boeckmans Lotto - Soudal +3:47
36 Mads Würtz Team Katusha - Alpecin +4:07
37 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin +4:26
38 Kevyn Ista WB - Veranclassic - Aquality Protect +4:29
39 Simone Antonini Wanty - Groupe Gobert +4:54
40 Laurens ten Dam Team Sunweb +5:00
41 Pim Ligthart Roompot - Nederlandse Loterij +8:15
42 Wesley Kreder Wanty - Groupe Gobert +8:15
43 Quinten Hermans Telenet +8:29
44 Lars van der Haar Telenet +12:14
45 Jim Lindenberg Metec +12:14
46 Joris Blokker Monkey Town +12:14
47 Jimmy Turgis Cofidis, Solutions Crédits +12:14
48 Marcel Sieberg Lotto - Soudal +12:14
49 Jarno Gmelich Meijling Metec +12:14
50 René Hooghiemster Baby-Dump +12:14
51 Marco Doets Baby-Dump +12:14
52 Jonas Rickaert Sport Vlaanderen - Baloise +12:14
53 Iljo Keisse Quick-Step Floors +12:14
54 Marcel Kittel Quick-Step Floors +12:14
55 Johannes Fröhlinger Team Sunweb +12:14
56 Nicolas Cleppe Telenet +12:14
57 Bert De Backer Team Sunweb +12:14
58 Fabio Sabatini Quick-Step Floors +12:14
59 Tim Kerkhof Destil +12:14
60 Berden de Vries Roompot - Nederlandse Loterij +12:14
61 Mark McNally Wanty - Groupe Gobert +12:14
62 Robbert de Greef Baby-Dump +12:14
63 Gaetan Bille Wanty - Groupe Gobert +12:14
64 Folkert Oostra Baby-Dump +12:14
65 Dion Beukeboom Destil +12:14
66 Maarten Wynants Team LottoNL - Jumbo +12:14
67 Corné van Kessel Telenet +12:14
68 Michael Van Staeyen Cofidis, Solutions Crédits +12:14
69 Twan van den Brand Destil +12:14
70 Jim Aernouts Telenet +12:14
71 Stijn Devolder Wanty - Groupe Gobert +12:14
72 Jenthe Biermans Team Katusha - Alpecin +12:14
73 Jasper Hamelink Metec +12:14
74 Zico Waeytens Team Sunweb +12:14
75 Preben Van Hecke Sport Vlaanderen - Baloise +12:14
76 Thijs Aerts Telenet +12:14
77 Raymond Kreder Roompot - Nederlandse Loterij +12:14
78 Tim Merlier Wanty - Groupe Gobert +12:14
79 Stijn Steels Sport Vlaanderen - Baloise +12:14
80 Daan Soete Telenet +12:14
81 Twan Brusselman Destil +16:48
82 Michael Goolaerts Wanty - Groupe Gobert +16:48
83 Gert-Jan Bosman Destil +17:03
84 Coen Vermeltfoort Roompot - Nederlandse Loterij +17:03
85 Stephan Bakker Monkey Town +17:03
86 Brian van Goethem Roompot - Nederlandse Loterij +17:03
87 Max Walscheid Team Sunweb +17:03
88 Rens te Stroet Destil +17:03
89 Rick van Breda Monkey Town +17:03
90 André Looij Roompot - Nederlandse Loterij +17:03
91 Marco Zanotti Monkey Town +17:03
92 Arvid de Kleijn Baby-Dump +17:03
93 Justin Timmermans Baby-Dump +17:03
94 Tijmen Eising Metec +17:03
95 Dylan Groenewegen Team LottoNL - Jumbo +17:03
96 Joey van Rhee Destil +17:03
97 Lukas Spengler WB - Veranclassic - Aquality Protect +17:03
98 Gijs Van Hoecke Team LottoNL - Jumbo +17:03
99 Sjoerd Kouwenhoven Metec +17:03
100 Dylan Bouwmans Metec +17:03
101 Robert Wagner Team LottoNL - Jumbo +17:03
102 Julien Stassen WB - Veranclassic - Aquality Protect +17:03
103 Tom Leezer Team LottoNL - Jumbo +17:03
104 Christophe Laporte Cofidis, Solutions Crédits +17:03
105 Hugo Hofstetter Cofidis, Solutions Crédits +17:03
106 Piet Allegaert Sport Vlaanderen - Baloise +17:03
107 Kenny Dehaes Wanty - Groupe Gobert +17:03
108 Bert Van Lerberghe Sport Vlaanderen - Baloise +17:03
109 Enzo Wouters Lotto - Soudal +19:42
110 Patrick van der Duin Baby-Dump +19:42
111 Stan Godrie Wanty - Groupe Gobert +19:42
112 Jelle Nieuwpoort Metec +19:49
Marco Mathis Team Katusha - Alpecin