Uitslag Ronde van Slovenië 2017: Etappe 1 Koper - Kocevje

Evenement Ronde van Slovenië 2017
Etappe 1 Wegwedstrijd Koper - Kocevje
Datum donderdag 15 juni 2017, 11:10
Afstand 159,4 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Sam Bennett BORA - hansgrohe 3:49:46
2 Sonny Colbrelli Bahrain - Merida z.t.
3 Luka Mezgec Orica - Scott z.t.
4 Roberto Ferrari UAE Team Emirates z.t.
5 Marco Canola Nippo - Vini Fantini z.t.
6 Rok Korošec Amplatz z.t.
7 Dušan Rajovic Adria Mobil z.t.
8 Andrea Palini Androni - Sidermec - Bottecchia z.t.
9 Rafal Majka BORA - hansgrohe z.t.
10 Mark Cavendish Team Dimension Data z.t.
11 Iuri Filosi Nippo - Vini Fantini z.t.
12 Alois Kankovský Elkov z.t.
13 Jan Polanc UAE Team Emirates z.t.
14 Jack Haig Orica - Scott z.t.
15 Jakub Mareczko Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
16 Gašper Katrašnik Adria Mobil z.t.
17 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe z.t.
18 Luka Pibernik Bahrain - Merida z.t.
19 Mark Renshaw Team Dimension Data z.t.
20 Tadej Pogacar Rog Ljubljana z.t.
21 Paolo Totò Sangemini z.t.
22 Kanstantsin Siutsou Bahrain - Merida z.t.
23 Radoslav Rogina Adria Mobil z.t.
24 Filippo Fortin Tirol z.t.
25 Tilen Finkšt Rog Ljubljana z.t.
26 Alexander Porsev Gazprom - RusVelo z.t.
27 Žiga Rucigaj Rog Ljubljana z.t.
28 Oliviero Troia UAE Team Emirates z.t.
29 Lukas Pöstlberger BORA - hansgrohe z.t.
30 Vojtech Hacecký Elkov z.t.
31 Daniel Martínez Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
32 Patrick Gamper Tirol z.t.
33 Giovanni Visconti Bahrain - Merida z.t.
34 Francesco Bongiorno Sangemini z.t.
35 Dominik Hrinkow Hrinkow z.t.
36 Domen Novak Bahrain - Merida z.t.
37 Dennis Paulus Hrinkow z.t.
38 Pawel Cieslik Elkov z.t.
39 Sergey Lagutin Gazprom - RusVelo z.t.
40 Péter Kusztor Amplatz z.t.
41 Edward Ravasi UAE Team Emirates z.t.
42 Davide Ballerini Androni - Sidermec - Bottecchia z.t.
43 Luka Cotar Slovenië z.t.
44 Michele Gazzara Sangemini z.t.
45 Michele Scartezzini Sangemini z.t.
46 Damiano Cunego Nippo - Vini Fantini z.t.
47 Ivan Rovnyi Gazprom - RusVelo z.t.
48 Ryan Gibbons Team Dimension Data z.t.
49 Jirí Polnický Elkov z.t.
50 Matej Drinovec Slovenië z.t.
51 Erik Baška BORA - hansgrohe z.t.
52 Alan Marangoni Nippo - Vini Fantini z.t.
53 Robert Jenko Slovenië z.t.
54 Alexander Edmondson Orica - Scott z.t.
55 Francesco Gavazzi Androni - Sidermec - Bottecchia z.t.
56 Federico Zurlo UAE Team Emirates z.t.
57 Josip Rumac Synergy z.t.
58 Evgeniy Shalunov Gazprom - RusVelo z.t.
59 Clemens Fankhauser Tirol z.t.
60 Ilia Koshevoy Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
61 Samir Jabrayilov Synergy z.t.
62 Izidor Penko Rog Ljubljana z.t.
63 Matteo Pelucchi BORA - hansgrohe z.t.
64 Matthias Krizek Tirol z.t.
65 Enrico Salvador Tirol z.t.
66 Florian Gaugl Hrinkow z.t.
67 Manuel Belletti Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
68 Josef Cerný Elkov z.t.
69 Tomáš Buchácek Elkov z.t.
70 Michael Kukrle Elkov z.t.
71 Ivan Santaromita Nippo - Vini Fantini z.t.
72 Marco Frapporti Androni - Sidermec - Bottecchia z.t.
73 Alexander Foliforov Gazprom - RusVelo z.t.
74 Emanuel Kišerlovski Meridiana z.t.
75 Davide Mucelli Meridiana z.t.
76 Martin Hunal Elkov z.t.
77 Matteo Busato Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
78 Nicola Bagioli Nippo - Vini Fantini z.t.
79 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo z.t.
80 Artem Ovechkin Gazprom - RusVelo z.t.
81 Aljaž Prah Rog Ljubljana z.t.
82 Uroš Repše Meridiana z.t.
83 Borut Božic Bahrain - Merida z.t.
84 Alessandro Bisolti Nippo - Vini Fantini z.t.
85 Hermann Pernsteiner Amplatz z.t.
86 Andi Bajc Amplatz z.t.
87 David Per Bahrain - Merida z.t.
88 Marek Canecký Amplatz z.t.
89 Filippo Pozzato Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
90 Luca Pacioni Androni - Sidermec - Bottecchia z.t.
91 Filippo Ganna UAE Team Emirates z.t.
92 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott z.t.
93 Tadej Logar Slovenië z.t.
94 Marko Pavlic Slovenië z.t.
95 Ismayil Ilyasov Synergy z.t.
96 Matic Grošelj Rog Ljubljana z.t.
97 Andrea Vendrame Androni - Sidermec - Bottecchia z.t.
98 Mattia Cattaneo Androni - Sidermec - Bottecchia z.t.
99 Jaka Primožic Slovenië z.t.
100 Daniel Eichinger Hrinkow z.t.
101 Nicola Gaffurini Sangemini z.t.
102 Gianfranco Visconti Meridiana z.t.
103 Marco Benfatto Androni - Sidermec - Bottecchia z.t.
104 Matteo Rabottini Meridiana z.t.
105 Simone Bernardini Sangemini z.t.
106 Gorazd Per Adria Mobil z.t.
107 Žiga Jerman Rog Ljubljana z.t.
108 Sebastian Schönberger Tirol z.t.
109 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe z.t.
110 Maximilian Kuen Tirol z.t.
111 János Pelikán Amplatz z.t.
112 Valens Ndayisenga Tirol z.t.
113 Matteo Draperi Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
114 Andreas Graf Hrinkow z.t.
115 Mattia De Marchi Hrinkow z.t.
116 Mitch Docker Orica - Scott z.t.
117 Kristian Sbaragli Team Dimension Data z.t.
118 Elçin Asadov Synergy +15
119 Matej Mugerli Amplatz +15
120 David Jabuka Meridiana +28
121 Michael Hepburn Orica - Scott +28
122 Mateo Frankovic Meridiana +28
123 Svein Tuft Orica - Scott +28
124 Bruno Maltar Meridiana +28
125 Jon Božic Adria Mobil +5:16
126 Elgün Alizada Synergy +5:16
127 Kanan Gahramanli Synergy +5:25
128 Gerd Fidler Amplatz +5:25
129 Primož Obal Slovenië +5:28
130 Niccolò Salvietti Sangemini +5:30
131 Anton Vorobyev Gazprom - RusVelo z.t.
132 Kohei Uchima Nippo - Vini Fantini +5:38
133 Bernhard Eisel Team Dimension Data +5:44
134 Musa Mikayilzade Synergy +5:58
135 Žiga Grošelj Adria Mobil z.t.
136 Mirko Trosino Wilier Triestina - Selle Italia +7:23
137 Jure Golcer Adria Mobil z.t.
138 Enver Asanov Synergy +7:23
139 Gregor Gazvoda Adria Mobil z.t.
140 Nils Friedl Hrinkow +7:23
141 Andreas Walzel Hrinkow +7:23
142 Nathan Haas Team Dimension Data +7:23
143 Jon Ander Insausti Bahrain - Merida +7:23
144 Aleksejs Saramotins BORA - hansgrohe +7:55
145 Roger Kluge Orica - Scott +7:55
146 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data z.t.
147 Davide Orrico Sangemini z.t.