Uitslag Ronde van Slovenië 2017: Etappe 3 Celje - Rogla

Evenement Ronde van Slovenië 2017
Etappe 3 Wegwedstrijd Celje - Rogla
Datum zaterdag 17 juni 2017, 10:35
Afstand 167,7 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Rafal Majka BORA - hansgrohe 4:34:08
2 Giovanni Visconti Bahrain - Merida +3
3 Jack Haig Orica - Scott +11
4 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe +25
5 Tadej Pogacar Rog Ljubljana +36
6 Hermann Pernsteiner Amplatz +38
7 Mattia Cattaneo Androni - Sidermec - Bottecchia +58
8 Pawel Cieslik Elkov +1:03
9 Ivan Santaromita Nippo - Vini Fantini +1:05
10 Edward Ravasi UAE Team Emirates +1:21
11 Damiano Cunego Nippo - Vini Fantini +1:24
12 Francesco Bongiorno Sangemini +1:28
13 Michele Gazzara Sangemini +1:49
14 Jan Polanc UAE Team Emirates +2:03
15 Artem Ovechkin Gazprom - RusVelo +2:31
16 Alexander Foliforov Gazprom - RusVelo +2:51
17 Domen Novak Bahrain - Merida +3:06
18 Ilia Koshevoy Wilier Triestina - Selle Italia +3:10
19 Radoslav Rogina Adria Mobil +3:12
20 Iuri Filosi Nippo - Vini Fantini +3:36
21 Nicola Gaffurini Sangemini +3:41
22 Marco Frapporti Androni - Sidermec - Bottecchia +3:42
23 Izidor Penko Rog Ljubljana +4:15
24 Marco Canola Nippo - Vini Fantini +4:30
25 Francesco Gavazzi Androni - Sidermec - Bottecchia +4:59
26 Matteo Busato Wilier Triestina - Selle Italia +4:59
27 Alessandro Bisolti Nippo - Vini Fantini +4:59
28 Jirí Polnický Elkov +4:59
29 Sebastian Schönberger Tirol +5:39
30 Josip Rumac Synergy +5:59
31 Sergey Lagutin Gazprom - RusVelo +5:59
32 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott +6:10
33 Jure Golcer Adria Mobil +6:16
34 Paolo Totò Sangemini +7:05
35 Kristian Sbaragli Team Dimension Data +7:38
36 Clemens Fankhauser Tirol +7:38
37 Marko Pavlic Slovenië +7:39
38 Emanuel Kišerlovski Meridiana +7:47
39 Péter Kusztor Amplatz +8:22
40 Daniel Martínez Wilier Triestina - Selle Italia +9:09
41 Dennis Paulus Hrinkow +9:56
42 Matej Mugerli Amplatz +11:07
43 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo +11:41
44 Josef Cerný Elkov +12:49
45 Michael Kukrle Elkov +12:50
46 Sonny Colbrelli Bahrain - Merida +14:00
47 Luka Mezgec Orica - Scott +14:01
48 Valens Ndayisenga Tirol +15:27
49 Filippo Pozzato Wilier Triestina - Selle Italia +16:12
50 Žiga Grošelj Adria Mobil +16:12
51 Žiga Rucigaj Rog Ljubljana +16:12
52 Nicola Bagioli Nippo - Vini Fantini +16:12
53 Evgeniy Shalunov Gazprom - RusVelo +16:12
54 Luka Pibernik Bahrain - Merida +16:17
55 Borut Božic Bahrain - Merida +16:18
56 Svein Tuft Orica - Scott +16:18
57 Tomáš Buchácek Elkov +19:55
58 Gregor Gazvoda Adria Mobil +19:56
59 Maximilian Kuen Tirol +20:01
60 Filippo Fortin Tirol +20:01
61 Matthias Krizek Tirol +20:01
62 Matteo Rabottini Meridiana +20:01
63 Gorazd Per Adria Mobil +20:01
64 Lukas Pöstlberger BORA - hansgrohe +20:01
65 Andrea Vendrame Androni - Sidermec - Bottecchia +20:57
66 Davide Mucelli Meridiana +22:49
67 Elçin Asadov Synergy +24:24
68 Patrick Gamper Tirol +24:24
69 Uroš Repše Meridiana +24:24
70 Bernhard Eisel Team Dimension Data +24:24
71 Kanan Gahramanli Synergy +24:24
72 Dominik Hrinkow Hrinkow +24:24
73 Samir Jabrayilov Synergy +24:24
74 Mark Cavendish Team Dimension Data +24:24
75 Andi Bajc Amplatz +24:24
76 Jon Ander Insausti Bahrain - Merida +24:24
77 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe +24:24
78 Mirko Trosino Wilier Triestina - Selle Italia +24:24
79 Andreas Walzel Hrinkow +24:24
80 Jakub Mareczko Wilier Triestina - Selle Italia +24:24
81 Alan Marangoni Nippo - Vini Fantini +24:24
82 Oliviero Troia UAE Team Emirates +24:24
83 Matteo Draperi Wilier Triestina - Selle Italia +24:24
84 David Per Bahrain - Merida +24:24
85 Mark Renshaw Team Dimension Data +24:24
86 Davide Ballerini Androni - Sidermec - Bottecchia +24:24
87 Nils Friedl Hrinkow +24:24
88 Robert Jenko Slovenië +24:24
89 Luca Pacioni Androni - Sidermec - Bottecchia +24:24
90 Enrico Salvador Tirol +24:24
91 Daniel Eichinger Hrinkow +24:24
92 Matej Drinovec Slovenië +24:24
93 Rok Korošec Amplatz +24:24
94 Luka Cotar Slovenië +24:24
95 Musa Mikayilzade Synergy +24:24
96 Gašper Katrašnik Adria Mobil +24:24
97 Jaka Primožic Slovenië +24:24
98 Ryan Gibbons Team Dimension Data +24:24
99 Primož Obal Slovenië +24:24
100 Gerd Fidler Amplatz +24:24
101 Aleksejs Saramotins BORA - hansgrohe +24:24
102 Jon Božic Adria Mobil +24:24
103 Nathan Haas Team Dimension Data +24:24
104 Alois Kankovský Elkov +24:24
105 Žiga Jerman Rog Ljubljana +24:24
106 Niccolò Salvietti Sangemini +24:24
107 Aljaž Prah Rog Ljubljana +24:24
108 Tilen Finkšt Rog Ljubljana +24:24
109 János Pelikán Amplatz +24:24
110 Tadej Logar Slovenië +24:24
111 Enver Asanov Synergy +24:24
112 Gianfranco Visconti Meridiana +24:24
113 Mitch Docker Orica - Scott +24:24
114 Anton Vorobyev Gazprom - RusVelo +24:24
115 Mateo Frankovic Meridiana +24:24
116 Marco Benfatto Androni - Sidermec - Bottecchia +24:24
117 Marek Canecký Amplatz +24:24
118 Matic Grošelj Rog Ljubljana +24:24
119 Dušan Rajovic Adria Mobil +24:24
120 Manuel Belletti Wilier Triestina - Selle Italia +24:24
121 Sam Bennett BORA - hansgrohe +24:24
122 Mattia De Marchi Hrinkow +24:24
123 Andrea Palini Androni - Sidermec - Bottecchia +24:24
124 Alexander Porsev Gazprom - RusVelo +24:24
125 Michele Scartezzini Sangemini +24:24
126 Andreas Graf Hrinkow +24:24
127 Martin Hunal Elkov +24:24
128 Roberto Ferrari UAE Team Emirates +24:24
129 Ivan Rovnyi Gazprom - RusVelo +24:24
130 Federico Zurlo UAE Team Emirates +24:24
131 Filippo Ganna UAE Team Emirates +24:24
132 Kohei Uchima Nippo - Vini Fantini +24:24
133 Vojtech Hacecký Elkov +27:01
134 Erik Baška BORA - hansgrohe +27:01
135 Matteo Pelucchi BORA - hansgrohe +27:01
136 Michael Hepburn Orica - Scott +27:01
137 Alexander Edmondson Orica - Scott +27:01
Roger Kluge Orica - Scott Niet gefinished