Uitslag Ronde van Slovenië 2017: Etappe 4 Rogaška Slatina - Novo Mesto

Evenement Ronde van Slovenië 2017
Etappe 4 Wegwedstrijd Rogaška Slatina - Novo Mesto
Datum zondag 18 juni 2017, 11:20
Afstand 160 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Sam Bennett BORA 3:41:48
2 Mark Cavendish Dimension Data z.t.
3 Sonny Colbrelli Bahrain z.t.
4 Jakub Mareczko Wilier Triestina z.t.
5 Roberto Ferrari UAE Team Emirates z.t.
6 Andrea Palini Androni Giocattoli z.t.
7 Luka Mezgec Orica z.t.
8 Rok Korošec Amplatz z.t.
9 Marco Canola Nippo z.t.
10 Žiga Jerman Rog Ljubljana z.t.
11 Oliviero Troia UAE Team Emirates z.t.
12 Paolo Totò Sangemini z.t.
13 Matteo Pelucchi BORA z.t.
14 Gašper Katrašnik Adria Mobil z.t.
15 Rüdiger Selig BORA z.t.
16 Patrick Gamper Tirol z.t.
17 Rafal Majka BORA z.t.
18 Jack Haig Orica z.t.
19 Alois Kankovský Elkov z.t.
20 Dušan Rajovic Adria Mobil z.t.
21 Alexander Porsev Gazprom z.t.
22 Michele Scartezzini Sangemini z.t.
23 Gregor Mühlberger BORA z.t.
24 Pawel Cieslik Elkov z.t.
25 Péter Kusztor Amplatz z.t.
26 Tadej Pogacar Rog Ljubljana z.t.
27 Jan Polanc UAE Team Emirates z.t.
28 Luka Cotar Slovenië z.t.
29 Lukas Pöstlberger BORA z.t.
30 Federico Zurlo UAE Team Emirates z.t.
31 Mateo Frankovic Meridiana z.t.
32 Maximilian Kuen Tirol z.t.
33 Edward Ravasi UAE Team Emirates z.t.
34 Giovanni Visconti Bahrain z.t.
35 Žiga Rucigaj Rog Ljubljana z.t.
36 Dominik Hrinkow Hrinkow z.t.
37 Hermann Pernsteiner Amplatz z.t.
38 Clemens Fankhauser Tirol z.t.
39 Josip Rumac Synergy z.t.
40 Samir Jabrayilov Synergy z.t.
41 Josef Cerný Elkov z.t.
42 Matej Drinovec Slovenië z.t.
43 Luka Pibernik Bahrain z.t.
44 Pavel Brutt Gazprom z.t.
45 Sebastian Schönberger Tirol z.t.
46 Nicola Gaffurini Sangemini z.t.
47 Francesco Bongiorno Sangemini z.t.
48 Gorazd Per Adria Mobil z.t.
49 Niccolò Salvietti Sangemini z.t.
50 Ivan Santaromita Nippo z.t.
51 Alexander Edmondson Orica z.t.
52 Tilen Finkšt Rog Ljubljana z.t.
53 Jure Golcer Adria Mobil z.t.
54 Michele Gazzara Sangemini z.t.
55 Artem Ovechkin Gazprom z.t.
56 Kristian Sbaragli Dimension Data z.t.
57 Matej Mugerli Amplatz z.t.
58 Robert Jenko Slovenië z.t.
59 Borut Božic Bahrain z.t.
60 Radoslav Rogina Adria Mobil z.t.
61 Francesco Gavazzi Androni Giocattoli z.t.
62 Damiano Cunego Nippo z.t.
63 Vojtech Hacecký Elkov z.t.
64 Sergey Lagutin Gazprom z.t.
65 Jirí Polnický Elkov z.t.
66 Enrico Salvador Tirol z.t.
67 Dennis Paulus Hrinkow z.t.
68 Žiga Grošelj Adria Mobil z.t.
69 David Per Bahrain z.t.
70 Izidor Penko Rog Ljubljana z.t.
71 Mattia Cattaneo Androni Giocattoli z.t.
72 Alexander Foliforov Gazprom z.t.
73 Marco Frapporti Androni Giocattoli z.t.
74 Andreas Walzel Hrinkow z.t.
75 Musa Mikayilzade Synergy z.t.
76 Tadej Logar Slovenië z.t.
77 Iuri Filosi Nippo z.t.
78 Valens Ndayisenga Tirol z.t.
79 Daniel Eichinger Hrinkow z.t.
80 Matic Grošelj Rog Ljubljana z.t.
81 Marek Canecký Amplatz z.t.
82 Martin Hunal Elkov z.t.
83 Matteo Draperi Wilier Triestina z.t.
84 Andi Bajc Amplatz z.t.
85 Filippo Pozzato Wilier Triestina z.t.
86 Manuel Belletti Wilier Triestina z.t.
87 Emanuel Kišerlovski Meridiana z.t.
88 Domen Novak Bahrain z.t.
89 Kanan Gahramanli Synergy z.t.
90 Gregor Gazvoda Adria Mobil z.t.
91 Marko Pavlic Slovenië z.t.
92 Uroš Repše Meridiana z.t.
93 Tomáš Buchácek Elkov z.t.
94 János Pelikán Amplatz z.t.
95 Alessandro Bisolti Nippo z.t.
96 Filippo Ganna UAE Team Emirates z.t.
97 Nicola Bagioli Nippo z.t.
98 Matteo Rabottini Meridiana z.t.
99 Aljaž Prah Rog Ljubljana z.t.
100 Davide Ballerini Androni Giocattoli z.t.
101 Bernhard Eisel Dimension Data +27
102 Mark Renshaw Dimension Data +27
103 Enver Asanov Synergy +27
104 Ryan Gibbons Dimension Data +31
105 Marco Benfatto Androni Giocattoli +36
106 Michael Hepburn Orica +41
107 Evgeniy Shalunov Gazprom +47
108 Alan Marangoni Nippo +50
109 Mirko Trosino Wilier Triestina +57
110 Andrea Vendrame Androni Giocattoli +59
111 Ilia Koshevoy Wilier Triestina +59
112 Daniel Martínez Wilier Triestina +59
113 Jon Ander Insausti Bahrain +1:13
114 Primož Obal Slovenië +1:21
115 Mitch Docker Orica +1:21
116 Christopher Juul-Jensen Orica +1:24
117 Luca Pacioni Androni Giocattoli +1:34
118 Michael Kukrle Elkov +1:39
119 Gerd Fidler Amplatz +1:46
120 Matteo Busato Wilier Triestina +1:50
121 Andreas Graf Hrinkow +1:50
122 Nils Friedl Hrinkow +1:50
123 Svein Tuft Orica +1:50
124 Ivan Rovnyi Gazprom +1:50
125 Anton Vorobyev Gazprom +2:09
126 Nathan Haas Dimension Data +2:11
127 Jaka Primožic Slovenië +2:23
128 Aleksejs Saramotins BORA +3:07
129 Jon Božic Adria Mobil +3:07
130 Gianfranco Visconti Meridiana +3:07
131 Mattia De Marchi Hrinkow +3:13
132 Elchin Asadov Synergy +3:26
133 Erik Baška BORA +4:09
Davide Mucelli Meridiana Niet gefinished