Uitslag Ronde van Utah 2017: Etappe 1 Logan, UT - Logan, UT

Evenement Ronde van Utah 2017
Etappe 1 Wegwedstrijd Logan, UT - Logan, UT
Datum maandag 31 juli 2017, 16:41
Afstand 212,2 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Ty Magner Holowesko 4:56:49
2 Christopher Lawless Axeon z.t.
3 Travis McCabe UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
4 Mihkel Räim Israel Cycling Academy z.t.
5 Martin Elmiger BMC Racing Team z.t.
6 Guillaume Boivin Israel Cycling Academy z.t.
7 Marco Canola Nippo - Vini Fantini z.t.
8 Luca Wackermann Bardiani - CSF z.t.
9 Paolo Simion Bardiani - CSF z.t.
10 Ulises Castillo Jelly Belly z.t.
11 Émile Jean Silber z.t.
12 Vincenzo Albanese Bardiani - CSF z.t.
13 Joshua Berry Jelly Belly z.t.
14 Eric Young Rally z.t.
15 Alex Aranburu Caja Rural - Seguros RGA z.t.
16 Justin Oien Caja Rural - Seguros RGA z.t.
17 Alex Hoehn Elevate z.t.
18 Marco Zamparella Amore & Vita z.t.
19 Silvan Dillier BMC Racing Team z.t.
20 Antonio Molina Caja Rural - Seguros RGA z.t.
21 Sepp Kuss Rally z.t.
22 Diego Rubio Caja Rural - Seguros RGA z.t.
23 Gavin Mannion UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
24 Pierpaolo Ficara Amore & Vita z.t.
25 Robin Carpenter Holowesko z.t.
26 Serghei Tvetcov Jelly Belly z.t.
27 Colin Joyce Rally z.t.
28 Neilson Powless Axeon z.t.
29 Brent Bookwalter BMC Racing Team z.t.
30 John Murphy Holowesko z.t.
31 Kilian Frankiny BMC Racing Team z.t.
32 Fabio Calabria Team Novo Nordisk z.t.
33 Kyle Murphy Cylance z.t.
34 Steve Fisher Hangar 15 z.t.
35 William Barta Axeon z.t.
36 Emerson Oronte Rally z.t.
37 Chad Beyer Hangar 15 z.t.
38 Adam De Vos Rally z.t.
39 Joey Rosskopf BMC Racing Team z.t.
40 Dennis van Winden Israel Cycling Academy z.t.
41 Stephen Bassett Silber z.t.
42 Patrick Müller BMC Racing Team z.t.
43 Jhonatan Narváez Axeon z.t.
44 Marco Bernardinetti Amore & Vita z.t.
45 Rob Britton Rally z.t.
46 Giulio Ciccone Bardiani - CSF z.t.
47 Jonathon Clarke UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
48 Redi Halilaj Amore & Vita z.t.
49 Jánier Acevedo UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
50 Manuel Sola Caja Rural - Seguros RGA z.t.
51 Sebastián Haedo UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
52 Manuel Senni BMC Racing Team z.t.
53 Ivan Santaromita Nippo - Vini Fantini z.t.
54 Eric Marcotte Cylance z.t.
55 Giacomo Berlato Nippo - Vini Fantini z.t.
56 Gonzalo Serrano Caja Rural - Seguros RGA z.t.
57 Robert Squire Hangar 15 z.t.
58 Francisco Mancebo Hangar 15 z.t.
59 Taylor Eisenhart Holowesko z.t.
60 Lorenzo Rota Bardiani - CSF z.t.
61 James Piccoli Elevate z.t.
62 Simone Velasco Bardiani - CSF z.t.
63 Cory Lockwood Elevate z.t.
64 Eder Frayre Elevate z.t.
65 Andžs Flaksis Holowesko z.t.
66 Taylor Shelden Jelly Belly z.t.
67 Yuma Koishi Nippo - Vini Fantini z.t.
68 Kaler Marshall Hangar 15 z.t.
69 Chris Butler Caja Rural - Seguros RGA z.t.
70 Eric Slack Hangar 15 z.t.
71 Rubén Companioni Holowesko z.t.
72 Daniel Jaramillo UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
73 Chris Winn Hangar 15 z.t.
74 Andrés Díaz Cylance z.t.
75 Nigel Ellsay Silber z.t.
76 Keegan Swirbul Jelly Belly z.t.
77 Oscar Clark Holowesko z.t.
78 Adam Roberge Silber +11
79 Simone Sterbini Bardiani - CSF +18
80 Logan Owen Axeon +23
81 Umberto Poli Team Novo Nordisk +32
82 David Galarreta Amore & Vita +1:14
83 Cortlan Brown Hangar 15 +1:19
84 Orlando Garibay Cylance +1:24
85 Daniel Turek Israel Cycling Academy +1:24
86 Michael Rice Axeon +1:27
87 Jonathan Brown Axeon +1:27
88 Besmir Banushi Amore & Vita +1:40
89 Rui Alves Axeon +1:40
90 Samuel Grove Cylance +1:58
91 Lachlan Norris UnitedHealthcare Professional Cycling Team +2:50
92 Luis Enrique Lemus Israel Cycling Academy +4:15
93 Brian McCulloch Elevate +4:15
94 Alan Marangoni Nippo - Vini Fantini +4:15
95 Tyler Williams Israel Cycling Academy +4:15
96 Guy Niv Israel Cycling Academy +4:15
97 Andrei Krasilnikau Holowesko +4:15
98 Jacob Rathe Jelly Belly +4:15
99 Christopher Jones UnitedHealthcare Professional Cycling Team +4:15
100 Miguel Ángel Benito Caja Rural - Seguros RGA +4:15
101 Simone Andreetta Bardiani - CSF +6:15
102 Stephen Clancy Team Novo Nordisk +11:15
103 Sam Brand Team Novo Nordisk +11:15
104 Tom Bohli BMC Racing Team +11:15
105 Rik van IJzendoorn Team Novo Nordisk +11:15
106 Pier-André Côté Silber +11:15
107 Julien Gagné Silber +11:15
108 Danny Pate Rally +11:15
109 Nickolas Zukowsky Silber +11:15
110 Connor Brown Elevate +11:15
111 Evan Huffman Rally +11:15
112 Bryan Lewis Cylance +11:15
113 Scott Law Cylance +11:15
114 Uri Martins Amore & Vita +11:15
115 Joseph Schmalz Elevate +11:15
116 Mikel Elorza Amore & Vita +11:15
117 Damiano Cima Nippo - Vini Fantini +11:15
118 Reid McClure Team Novo Nordisk +11:15
119 José Alfredo Rodríguez Elevate +11:15
120 Jordan Cheyne Jelly Belly +11:15
121 Angus Morton Jelly Belly +11:15
122 Karl Menzies Cylance +11:15
123 Corentin Cherhal Team Novo Nordisk +16:15
124 Gerd de Keijzer Team Novo Nordisk +16:15
125 Marc-Antoine Soucy Silber +20:15
126 Aviv Yechezkel Israel Cycling Academy +20:15