Uitslag Ronde van Utah 2017: Etappe 2 Brigham City, UT - Snowbasin, UT

Evenement Ronde van Utah 2017
Etappe 2 Wegwedstrijd Brigham City, UT - Snowbasin, UT
Datum dinsdag 1 augustus 2017, 17:55
Afstand 151,1 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Brent Bookwalter BMC Racing Team 3:38:12
2 Sepp Kuss Rally z.t.
3 James Piccoli Elevate z.t.
4 Francisco Mancebo Hangar 15 +2
5 Kyle Murphy Cylance +2
6 Robin Carpenter Holowesko +2
7 Rob Britton Rally +2
8 Neilson Powless Axeon +2
9 Jonathon Clarke UnitedHealthcare Professional Cycling Team +2
10 Gavin Mannion UnitedHealthcare Professional Cycling Team +2
11 Kilian Frankiny BMC Racing Team +2
12 Silvan Dillier BMC Racing Team +2
13 Pierpaolo Ficara Amore & Vita +8
14 Taylor Eisenhart Holowesko +8
15 Chris Butler Caja Rural - Seguros RGA +10
16 Nigel Ellsay Silber +10
17 Jhonatan Narváez Axeon +15
18 Serghei Tvetcov Jelly Belly +17
19 Antonio Molina Caja Rural - Seguros RGA +22
20 Adam De Vos Rally +24
21 Alex Aranburu Caja Rural - Seguros RGA +51
22 Manuel Sola Caja Rural - Seguros RGA +53
23 Joey Rosskopf BMC Racing Team +53
24 Keegan Swirbul Jelly Belly +1:12
25 Emerson Oronte Rally +1:19
26 Eder Frayre Elevate +1:50
27 Daniel Jaramillo UnitedHealthcare Professional Cycling Team +2:14
28 Giulio Ciccone Bardiani - CSF +2:32
29 Cory Lockwood Elevate +2:39
30 Lachlan Norris UnitedHealthcare Professional Cycling Team +3:12
31 Lorenzo Rota Bardiani - CSF +3:49
32 Luca Wackermann Bardiani - CSF +3:49
33 Manuel Senni BMC Racing Team +3:49
34 Ivan Santaromita Nippo - Vini Fantini +3:49
35 Marco Zamparella Amore & Vita +3:49
36 Dennis van Winden Israel Cycling Academy +5:37
37 Patrick Müller BMC Racing Team +8:02
38 Diego Rubio Caja Rural - Seguros RGA +8:47
39 Alex Hoehn Elevate +10:06
40 Guillaume Boivin Israel Cycling Academy +11:07
41 Gonzalo Serrano Caja Rural - Seguros RGA +11:07
42 Martin Elmiger BMC Racing Team +11:07
43 William Barta Axeon +11:07
44 Andrei Krasilnikau Holowesko +11:07
45 Marco Bernardinetti Amore & Vita +11:07
46 Robert Squire Hangar 15 +11:07
47 Rubén Companioni Holowesko +11:07
48 Simone Velasco Bardiani - CSF +11:07
49 Marco Canola Nippo - Vini Fantini +11:21
50 Simone Andreetta Bardiani - CSF +15:45
51 Luis Enrique Lemus Israel Cycling Academy +15:56
52 Jánier Acevedo UnitedHealthcare Professional Cycling Team +15:56
53 Orlando Garibay Cylance +15:56
54 Vincenzo Albanese Bardiani - CSF +17:39
55 Paolo Simion Bardiani - CSF +17:39
56 Giacomo Berlato Nippo - Vini Fantini +17:39
57 Fabio Calabria Team Novo Nordisk +17:39
58 Brian McCulloch Elevate +17:39
59 Pier-André Côté Silber +17:39
60 Steve Fisher Hangar 15 +17:39
61 Connor Brown Elevate +17:39
62 Cortlan Brown Hangar 15 +17:39
63 Besmir Banushi Amore & Vita +17:39
64 Kaler Marshall Hangar 15 +17:39
65 Sam Brand Team Novo Nordisk +17:39
66 José Alfredo Rodríguez Elevate +17:39
67 Yuma Koishi Nippo - Vini Fantini +17:39
68 Tom Bohli BMC Racing Team +17:39
69 Chris Winn Hangar 15 +17:39
70 Joshua Berry Jelly Belly +17:39
71 Andrés Díaz Cylance +17:39
72 Umberto Poli Team Novo Nordisk +17:39
73 Tyler Williams Israel Cycling Academy +17:39
74 Daniel Turek Israel Cycling Academy +17:39
75 Rik van IJzendoorn Team Novo Nordisk +17:39
76 Ulises Castillo Jelly Belly +17:39
77 Julien Gagné Silber +17:39
78 Uri Martins Amore & Vita +17:39
79 Jacob Rathe Jelly Belly +17:39
80 Miguel Ángel Benito Caja Rural - Seguros RGA +17:39
81 Justin Oien Caja Rural - Seguros RGA +17:39
82 David Galarreta Amore & Vita +17:39
83 Redi Halilaj Amore & Vita +17:39
84 Jonathan Brown Axeon +17:39
85 Alan Marangoni Nippo - Vini Fantini +17:39
86 Michael Rice Axeon +17:39
87 Logan Owen Axeon +17:39
88 Christopher Lawless Axeon +17:39
89 Stephen Bassett Silber +17:39
90 Sebastián Haedo UnitedHealthcare Professional Cycling Team +17:39
91 Rui Alves Axeon +17:39
92 Andžs Flaksis Holowesko +17:39
93 Damiano Cima Nippo - Vini Fantini +17:39
94 Guy Niv Israel Cycling Academy +17:39
95 Ty Magner Holowesko +17:39
96 John Murphy Holowesko +17:39
97 Émile Jean Silber +17:39
98 Mihkel Räim Israel Cycling Academy +17:39
99 Danny Pate Rally +17:39
100 Marc-Antoine Soucy Silber +17:39
101 Reid McClure Team Novo Nordisk +17:39
102 Eric Slack Hangar 15 +17:39
103 Colin Joyce Rally +17:39
104 Joseph Schmalz Elevate +17:39
105 Samuel Grove Cylance +17:39
106 Adam Roberge Silber +17:39
107 Chad Beyer Hangar 15 +17:39
108 Evan Huffman Rally +17:39
109 Bryan Lewis Cylance +17:39
110 Gerd de Keijzer Team Novo Nordisk +17:39
111 Stephen Clancy Team Novo Nordisk +17:39
112 Jordan Cheyne Jelly Belly +17:39
113 Eric Marcotte Cylance +17:39
114 Christopher Jones UnitedHealthcare Professional Cycling Team +17:39
115 Scott Law Cylance +17:39
116 Nickolas Zukowsky Silber +17:39
117 Aviv Yechezkel Israel Cycling Academy +17:39
118 Eric Young Rally +17:51
119 Travis McCabe UnitedHealthcare Professional Cycling Team +17:51
120 Taylor Shelden Jelly Belly +17:54
121 Simone Sterbini Bardiani - CSF +17:56
122 Angus Morton Jelly Belly +19:19
123 Oscar Clark Holowesko +19:19
124 Karl Menzies Cylance +21:17
Corentin Cherhal Team Novo Nordisk Niet gefinished