Uitslag Ronde van Utah 2017: Etappe 4 South Jordan, UT - South Jordan, UT

Evenement Ronde van Utah 2017
Etappe 4 Wegwedstrijd South Jordan, UT - South Jordan, UT
Datum donderdag 3 augustus 2017, 17:10
Afstand 201 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 John Murphy Holowesko 4:22:23
2 José Alfredo Rodríguez Elevate z.t.
3 Mihkel Räim Israel Cycling Academy z.t.
4 Colin Joyce Rally z.t.
5 Paolo Simion Bardiani - CSF z.t.
6 Travis McCabe UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
7 Ulises Castillo Jelly Belly z.t.
8 Marco Canola Nippo - Vini Fantini z.t.
9 Pier-André Côté Silber z.t.
10 Fabio Calabria Team Novo Nordisk z.t.
11 Steve Fisher Hangar 15 z.t.
12 Tyler Williams Israel Cycling Academy z.t.
13 Serghei Tvetcov Jelly Belly z.t.
14 Ty Magner Holowesko z.t.
15 Luca Wackermann Bardiani - CSF z.t.
16 Adam De Vos Rally z.t.
17 Justin Oien Caja Rural - Seguros RGA z.t.
18 Pierpaolo Ficara Amore & Vita z.t.
19 Christopher Lawless Axeon z.t.
20 Émile Jean Silber z.t.
21 Gavin Mannion UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
22 Scott Law Cylance z.t.
23 Eric Slack Hangar 15 z.t.
24 Eric Young Rally z.t.
25 Joshua Berry Jelly Belly z.t.
26 Connor Brown Elevate z.t.
27 Martin Elmiger BMC Racing Team z.t.
28 Sepp Kuss Rally z.t.
29 Vincenzo Albanese Bardiani - CSF z.t.
30 Diego Rubio Caja Rural - Seguros RGA z.t.
31 Stephen Bassett Silber z.t.
32 Chad Beyer Hangar 15 z.t.
33 Neilson Powless Axeon z.t.
34 Joey Rosskopf BMC Racing Team z.t.
35 Simone Velasco Bardiani - CSF z.t.
36 Silvan Dillier BMC Racing Team z.t.
37 Brent Bookwalter BMC Racing Team z.t.
38 Tom Bohli BMC Racing Team z.t.
39 Michael Rice Axeon z.t.
40 Guillaume Boivin Israel Cycling Academy z.t.
41 Kyle Murphy Cylance z.t.
42 Taylor Eisenhart Holowesko z.t.
43 Jonathon Clarke UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
44 Umberto Poli Team Novo Nordisk z.t.
45 Orlando Garibay Cylance z.t.
46 Rubén Companioni Holowesko z.t.
47 Alex Aranburu Caja Rural - Seguros RGA z.t.
48 Patrick Müller BMC Racing Team z.t.
49 Rob Britton Rally z.t.
50 Emerson Oronte Rally z.t.
51 Antonio Molina Caja Rural - Seguros RGA z.t.
52 Chris Butler Caja Rural - Seguros RGA z.t.
53 Cory Lockwood Elevate z.t.
54 James Piccoli Elevate z.t.
55 Alex Hoehn Elevate z.t.
56 Logan Owen Axeon z.t.
57 Nigel Ellsay Silber z.t.
58 Redi Halilaj Amore & Vita z.t.
59 Marco Bernardinetti Amore & Vita z.t.
60 Jacob Rathe Jelly Belly z.t.
61 Kaler Marshall Hangar 15 z.t.
62 Stephen Clancy Team Novo Nordisk z.t.
63 Damiano Cima Nippo - Vini Fantini z.t.
64 Robin Carpenter Holowesko z.t.
65 Bryan Lewis Cylance z.t.
66 Andrei Krasilnikau Holowesko z.t.
67 Chris Winn Hangar 15 z.t.
68 Daniel Jaramillo UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
69 Giulio Ciccone Bardiani - CSF z.t.
70 Sebastián Haedo UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
71 Eder Frayre Elevate z.t.
72 Lachlan Norris UnitedHealthcare Professional Cycling Team z.t.
73 Kilian Frankiny BMC Racing Team z.t.
74 Manuel Senni BMC Racing Team z.t.
75 Francisco Mancebo Hangar 15 z.t.
76 Manuel Sola Caja Rural - Seguros RGA z.t.
77 Keegan Swirbul Jelly Belly z.t.
78 William Barta Axeon +12
79 Cortlan Brown Hangar 15 +12
80 Jhonatan Narváez Axeon +12
81 Besmir Banushi Amore & Vita +12
82 Simone Andreetta Bardiani - CSF +12
83 Rik van IJzendoorn Team Novo Nordisk +12
84 Adam Roberge Silber +12
85 Samuel Grove Cylance +12
86 Reid McClure Team Novo Nordisk +12
87 Robert Squire Hangar 15 +12
88 Miguel Ángel Benito Caja Rural - Seguros RGA +12
89 Uri Martins Amore & Vita +12
90 Eric Marcotte Cylance +12
91 Gonzalo Serrano Caja Rural - Seguros RGA +12
92 David Galarreta Amore & Vita +12
93 Rui Alves Axeon +12
94 Ivan Santaromita Nippo - Vini Fantini +12
95 Giacomo Berlato Nippo - Vini Fantini +12
96 Andrés Díaz Cylance +12
97 Marco Zamparella Amore & Vita +18
98 Karl Menzies Cylance +18
99 Dennis van Winden Israel Cycling Academy +18
100 Gerd de Keijzer Team Novo Nordisk +20
101 Sam Brand Team Novo Nordisk +23
102 Yuma Koishi Nippo - Vini Fantini +23
103 Guy Niv Israel Cycling Academy +23
104 Julien Gagné Silber +23
105 Brian McCulloch Elevate +23
106 Jonathan Brown Axeon +23
107 Nickolas Zukowsky Silber +23
108 Joseph Schmalz Elevate +23
109 Andžs Flaksis Holowesko +26
110 Marc-Antoine Soucy Silber +28
111 Angus Morton Jelly Belly +30
112 Luis Enrique Lemus Israel Cycling Academy +30
113 Simone Sterbini Bardiani - CSF +37
114 Daniel Turek Israel Cycling Academy +37
115 Jánier Acevedo UnitedHealthcare Professional Cycling Team +45
116 Alan Marangoni Nippo - Vini Fantini +55
117 Oscar Clark Holowesko +1:08
118 Evan Huffman Rally +1:08
119 Aviv Yechezkel Israel Cycling Academy +1:25
120 Christopher Jones UnitedHealthcare Professional Cycling Team +1:54
121 Danny Pate Rally +3:02
122 Jordan Cheyne Jelly Belly +3:36
123 Taylor Shelden Jelly Belly +3:46
124 Lorenzo Rota Bardiani - CSF +4:07