Uitslag Ronde van Burgos 2017: Etappe 1 Burgos - Burgos

Evenement Ronde van Burgos 2017
Etappe 1 Wegwedstrijd Burgos - Burgos
Datum dinsdag 1 augustus 2017, 13:04
Afstand 152 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Mikel Landa Team Sky 3:25:58
2 Sergey Chernetsky Astana Pro Team +2
3 Julian Alaphilippe Quick-Step Floors +3
4 Enric Mas Quick-Step Floors +5
5 Daniel Moreno Movistar Team +7
6 Carlos Barbero Movistar Team +7
7 Jetse Bol Manzana Postobón Team +7
8 Sjoerd van Ginneken Roompot - Nederlandse Loterij +7
9 Garikoitz Bravo Euskadi +7
10 Mauro Finetto Delko - Marseille - Provence - KTM +7
11 Nicola Bagioli Nippo - Vini Fantini +7
12 Gianni Moscon Team Sky +7
13 Jaime Rosón Caja Rural - Seguros RGA +7
14 Peter Kennaugh Team Sky +7
15 Jonas Van Genechten Cofidis, Solutions Crédits +7
16 Alessandro Bisolti Nippo - Vini Fantini +7
17 Jeroen Meijers Roompot - Nederlandse Loterij +7
18 Pierpaolo De Negri Nippo - Vini Fantini +7
19 Merhawi Kudus Team Dimension Data +7
20 Eliot Lietaer Sport Vlaanderen - Baloise +7
21 Miguel Ángel López Astana Pro Team +7
22 Thomas Sprengers Sport Vlaanderen - Baloise +7
23 Igor Antón Team Dimension Data +7
24 Fabien Grellier Direct Energie +7
25 Guillaume Bonnafond Cofidis, Solutions Crédits +18
26 Sergio Pardilla Caja Rural - Seguros RGA +18
27 Fabricio Ferrari Caja Rural - Seguros RGA +18
28 Rubén Fernández Movistar Team +18
29 Mikel Iturria Euskadi +18
30 Ángel Madrazo Delko - Marseille - Provence - KTM +18
31 Rémy Di Gregorio Delko - Marseille - Provence - KTM +18
32 David De La Cruz Quick-Step Floors +18
33 Pello Bilbao Astana Pro Team +18
34 Romain Sicard Direct Energie +18
35 Jesper Hansen Astana Pro Team +18
36 Larry Warbasse Aqua Blue Sport +18
37 José Herrada Movistar Team +18
38 Oscar Riesebeek Roompot - Nederlandse Loterij +18
39 Aaron Gate Aqua Blue Sport +18
40 Aldemar Reyes Manzana Postobón Team +18
41 Ricardo Vilela Manzana Postobón Team +18
42 Hernán Aguirre Manzana Postobón Team +18
43 Igor Merino Burgos +18
44 Sergey Firsanov Gazprom - RusVelo +18
45 Dorian Godon Cofidis, Solutions Crédits +18
46 Mark Christian Aqua Blue Sport +18
47 Yoann Bagot Cofidis, Solutions Crédits +18
48 Romain Guillemois Direct Energie +18
49 Stefan Denifl Aqua Blue Sport +18
50 Hernando Bohórquez Manzana Postobón Team +18
51 Daniel Pearson Aqua Blue Sport +18
52 Matteo Trentin Quick-Step Floors +18
53 Antonio Pedrero Movistar Team +31
54 Arnaud Gérard Fortuneo - Oscaro +31
55 Bernardo Suaza Manzana Postobón Team +31
56 Delio Fernández Delko - Marseille - Provence - KTM +31
57 Jérémy Cornu Direct Energie +31
58 Pablo Torres Burgos +31
59 Lachlan Morton Team Dimension Data +35
60 Fernando Barceló Cofidis, Solutions Crédits +35
61 John Rodríguez Delko - Marseille - Provence - KTM +35
62 Juan Felipe Osorio Manzana Postobón Team +40
63 Mathias Le Turnier Cofidis, Solutions Crédits +40
64 Lluís Mas Caja Rural - Seguros RGA +43
65 Lasse Hansen Aqua Blue Sport +45
66 Anthony Perez Cofidis, Solutions Crédits +47
67 Artyom Zakharov Astana Pro Team +52
68 Julen Irizar Euskadi +1:08
69 Kenny Elissonde Team Sky +1:09
70 Richard Carapaz Movistar Team +1:30
71 Iuri Filosi Nippo - Vini Fantini +1:33
72 Benjamin King Team Dimension Data +2:09
73 Aleksey Rybalkin Gazprom - RusVelo +2:45
74 Marino Kobayashi Nippo - Vini Fantini +2:52
75 Marcos Jurado Burgos +3:22
76 Benoît Jarrier Fortuneo - Oscaro +3:24
77 Armindo Fonseca Fortuneo - Oscaro +3:26
78 Aritz Bagües Euskadi +3:29
79 Nicholas Dlamini Team Dimension Data +3:29
80 Jorge Cubero Burgos +4:28
81 Kevin Deltombe Sport Vlaanderen - Baloise +4:28
82 Evgeny Kobernyak Gazprom - RusVelo +4:28
83 Gatis Smukulis Delko - Marseille - Provence - KTM +4:30
84 Antoine Duchesne Direct Energie +4:30
85 Ryan Anderson Direct Energie +4:30
86 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data +4:30
87 Martijn Budding Roompot - Nederlandse Loterij +4:30
88 Eduardo Sepúlveda Fortuneo - Oscaro +4:30
89 Óscar Quiroz Burgos +4:30
90 Andrei Solomennikov Gazprom - RusVelo +4:30
91 Danilo Celano Caja Rural - Seguros RGA +4:30
92 Alexander Foliforov Gazprom - RusVelo +4:30
93 Tim Declercq Quick-Step Floors +4:30
94 Paolo Tiralongo Astana Pro Team +4:30
95 Nicholas Schultz Caja Rural - Seguros RGA +4:30
96 Zhandos Bizhigitov Astana Pro Team +4:30
97 Adrián González Euskadi +4:30
98 Arnold Jeannesson Fortuneo - Oscaro +4:30
99 Daniel Díaz Delko - Marseille - Provence - KTM +4:30
100 Alexandre Pichot Direct Energie +4:30
101 Romain Cardis Direct Energie +4:30
102 Aimé De Gendt Sport Vlaanderen - Baloise +4:30
103 Jorge Arcas Movistar Team +4:30
104 Jérôme Cousin Cofidis, Solutions Crédits +4:30
105 Francis Mourey Fortuneo - Oscaro +4:30
106 Hiroki Nishimura Nippo - Vini Fantini +4:30
107 Nikita Stalnov Astana Pro Team +4:52
108 Eros Capecchi Quick-Step Floors +4:58
109 Omar Fraile Team Dimension Data +5:32
110 Pieter Serry Quick-Step Floors +7:21
111 Tao Geoghegan Hart Team Sky +7:21
112 Ibai Salas Burgos +7:21
113 Conor Dunne Aqua Blue Sport +7:55
114 David López Team Sky +8:49
115 David Arroyo Caja Rural - Seguros RGA +8:49
116 Eduard Prades Caja Rural - Seguros RGA +8:49
117 Philip Deignan Team Sky +8:49
118 Pieter Weening Roompot - Nederlandse Loterij +9:22
119 Adam Blythe Aqua Blue Sport +10:28
120 Martin Velits Quick-Step Floors +10:28
121 Marc Soler Movistar Team +12:16
122 Óscar Linares Burgos +12:16
123 Fernando Orjuela Manzana Postobón Team +12:16
124 Christophe Noppe Sport Vlaanderen - Baloise +12:16
125 Joan Bou Nippo - Vini Fantini +12:16
126 Kenny De Ketele Sport Vlaanderen - Baloise +12:16
127 Maxime Farazijn Sport Vlaanderen - Baloise +12:16
128 Dmitry Kozonchuk Gazprom - RusVelo +12:16
129 Jens Wallays Sport Vlaanderen - Baloise +12:16
130 Artem Ovechkin Gazprom - RusVelo +12:16
131 Igor Boev Gazprom - RusVelo +12:16
132 Raymond Kreder Roompot - Nederlandse Loterij +12:16
133 Tim Ariesen Roompot - Nederlandse Loterij +12:16
134 Ander Barrenetxea Euskadi +12:16
135 Etienne van Empel Roompot - Nederlandse Loterij +12:16
136 Álvaro Robredo Burgos +12:16
137 Mikel Aristi Delko - Marseille - Provence - KTM +12:16
Aitor González Euskadi Niet gefinished