Uitslag Ronde van Burgos 2017: Etappe 2 Oña - Belorado

Evenement Ronde van Burgos 2017
Etappe 2 Wegwedstrijd Oña - Belorado
Datum woensdag 2 augustus 2017, 13:01
Afstand 155 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Matteo Trentin Quick-Step Floors 3:38:54
2 Adam Blythe Aqua Blue Sport z.t.
3 Tim Ariesen Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
4 Romain Cardis Direct Energie z.t.
5 Pierpaolo De Negri Nippo - Vini Fantini z.t.
6 Raymond Kreder Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
7 Armindo Fonseca Fortuneo - Oscaro z.t.
8 Eduard Prades Caja Rural - Seguros RGA z.t.
9 Christophe Noppe Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
10 Aaron Gate Aqua Blue Sport z.t.
11 Artyom Zakharov Astana Pro Team z.t.
12 Iuri Filosi Nippo - Vini Fantini z.t.
13 Jonas Van Genechten Cofidis, Solutions Crédits z.t.
14 Mikel Aristi Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
15 Omar Fraile Team Dimension Data z.t.
16 Jetse Bol Manzana Postobón Team z.t.
17 Julian Alaphilippe Quick-Step Floors z.t.
18 Igor Boev Gazprom - RusVelo z.t.
19 Dorian Godon Cofidis, Solutions Crédits z.t.
20 Fabien Grellier Direct Energie z.t.
21 Martijn Budding Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
22 Mathias Le Turnier Cofidis, Solutions Crédits z.t.
23 Pello Bilbao Astana Pro Team z.t.
24 Bernardo Suaza Manzana Postobón Team z.t.
25 Merhawi Kudus Team Dimension Data z.t.
26 Julen Irizar Euskadi z.t.
27 Eliot Lietaer Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
28 Fernando Barceló Cofidis, Solutions Crédits z.t.
29 Jérémy Cornu Direct Energie z.t.
30 Jorge Arcas Movistar Team z.t.
31 Carlos Barbero Movistar Team z.t.
32 Ángel Madrazo Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
33 Antoine Duchesne Direct Energie z.t.
34 Aritz Bagües Euskadi z.t.
35 Thomas Sprengers Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
36 Gatis Smukulis Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
37 David De La Cruz Quick-Step Floors z.t.
38 Joan Bou Nippo - Vini Fantini z.t.
39 Kevin Deltombe Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
40 Rubén Fernández Movistar Team z.t.
41 Romain Guillemois Direct Energie z.t.
42 Guillaume Bonnafond Cofidis, Solutions Crédits z.t.
43 Garikoitz Bravo Euskadi z.t.
44 Sjoerd van Ginneken Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
45 Anthony Perez Cofidis, Solutions Crédits z.t.
46 Jaime Rosón Caja Rural - Seguros RGA z.t.
47 Larry Warbasse Aqua Blue Sport z.t.
48 Aldemar Reyes Manzana Postobón Team z.t.
49 Hernán Aguirre Manzana Postobón Team z.t.
50 Lasse Hansen Aqua Blue Sport z.t.
51 John Rodríguez Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
52 Jesper Hansen Astana Pro Team z.t.
53 Ryan Anderson Direct Energie z.t.
54 Hernando Bohórquez Manzana Postobón Team z.t.
55 Enric Mas Quick-Step Floors z.t.
56 Delio Fernández Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
57 Ricardo Vilela Manzana Postobón Team z.t.
58 Romain Sicard Direct Energie z.t.
59 Igor Merino Burgos z.t.
60 Mikel Landa Team Sky z.t.
61 Miguel Ángel López Astana Pro Team z.t.
62 Pablo Torres Burgos z.t.
63 Sergey Chernetsky Astana Pro Team z.t.
64 Nikita Stalnov Astana Pro Team z.t.
65 Fabricio Ferrari Caja Rural - Seguros RGA z.t.
66 Rémy Di Gregorio Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
67 Fernando Orjuela Manzana Postobón Team z.t.
68 Daniel Moreno Movistar Team z.t.
69 Mauro Finetto Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
70 Aimé De Gendt Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
71 Jorge Cubero Burgos z.t.
72 José Herrada Movistar Team z.t.
73 Óscar Quiroz Burgos z.t.
74 Antonio Pedrero Movistar Team z.t.
75 Alessandro Bisolti Nippo - Vini Fantini z.t.
76 Stefan Denifl Aqua Blue Sport z.t.
77 Nicola Bagioli Nippo - Vini Fantini z.t.
78 Aleksey Rybalkin Gazprom - RusVelo z.t.
79 Sergey Firsanov Gazprom - RusVelo z.t.
80 Nicholas Dlamini Team Dimension Data z.t.
81 Richard Carapaz Movistar Team z.t.
82 Jeroen Meijers Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
83 Igor Antón Team Dimension Data z.t.
84 Mikel Iturria Euskadi z.t.
85 Sergio Pardilla Caja Rural - Seguros RGA z.t.
86 Yoann Bagot Cofidis, Solutions Crédits z.t.
87 Artem Ovechkin Gazprom - RusVelo z.t.
88 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data z.t.
89 Benoît Jarrier Fortuneo - Oscaro z.t.
90 Marcos Jurado Burgos z.t.
91 Gianni Moscon Team Sky z.t.
92 Nicholas Schultz Caja Rural - Seguros RGA z.t.
93 Peter Kennaugh Team Sky z.t.
94 Arnaud Gérard Fortuneo - Oscaro z.t.
95 Andrei Solomennikov Gazprom - RusVelo z.t.
96 Eros Capecchi Quick-Step Floors z.t.
97 Marino Kobayashi Nippo - Vini Fantini z.t.
98 Lachlan Morton Team Dimension Data z.t.
99 Oscar Riesebeek Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
100 Pieter Serry Quick-Step Floors z.t.
101 Kenny Elissonde Team Sky z.t.
102 Lluís Mas Caja Rural - Seguros RGA z.t.
103 Pieter Weening Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
104 Tim Declercq Quick-Step Floors +25
105 Juan Felipe Osorio Manzana Postobón Team +1:07
106 Evgeny Kobernyak Gazprom - RusVelo +1:19
107 Adrián González Euskadi +1:19
108 Hiroki Nishimura Nippo - Vini Fantini +1:19
109 Dmitry Kozonchuk Gazprom - RusVelo +1:19
110 Eduardo Sepúlveda Fortuneo - Oscaro +1:19
111 Alexander Foliforov Gazprom - RusVelo +1:40
112 Paolo Tiralongo Astana Pro Team +1:40
113 Álvaro Robredo Burgos +2:05
114 Danilo Celano Caja Rural - Seguros RGA +2:08
115 Benjamin King Team Dimension Data +2:08
116 Daniel Pearson Aqua Blue Sport +2:08
117 Tao Geoghegan Hart Team Sky +2:08
118 Francis Mourey Fortuneo - Oscaro +2:08
119 Zhandos Bizhigitov Astana Pro Team +2:08
120 Jérôme Cousin Cofidis, Solutions Crédits +2:08
121 Marc Soler Movistar Team +2:43
122 David Arroyo Caja Rural - Seguros RGA +2:43
123 Philip Deignan Team Sky +2:49
124 Óscar Linares Burgos +2:49
125 Maxime Farazijn Sport Vlaanderen - Baloise +2:49
126 Conor Dunne Aqua Blue Sport +4:00
127 Martin Velits Quick-Step Floors +4:00
128 Daniel Díaz Delko - Marseille - Provence - KTM +4:00
129 David López Team Sky +4:37
130 Ibai Salas Burgos +4:43
131 Jens Wallays Sport Vlaanderen - Baloise +4:43
132 Arnold Jeannesson Fortuneo - Oscaro +4:43
133 Alexandre Pichot Direct Energie +4:43
134 Etienne van Empel Roompot - Nederlandse Loterij +4:43
135 Kenny De Ketele Sport Vlaanderen - Baloise +4:43
136 Mark Christian Aqua Blue Sport +5:40
137 Ander Barrenetxea Euskadi +5:56