Uitslag Ronde van Burgos 2017: Etappe 4 Gumiel de Izán - Clunia

Evenement Ronde van Burgos 2017
Etappe 4 Wegwedstrijd Gumiel de Izán - Clunia
Datum vrijdag 4 augustus 2017, 13:10
Afstand 150 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Carlos Barbero Movistar Team 3:19:19
2 Gianni Moscon Team Sky z.t.
3 Julian Alaphilippe Quick-Step Floors z.t.
4 Mauro Finetto Delko - Marseille - Provence - KTM +3
5 Merhawi Kudus Team Dimension Data +3
6 Matteo Trentin Quick-Step Floors +3
7 Jonas Van Genechten Cofidis, Solutions Crédits +3
8 Eduard Prades Caja Rural - Seguros RGA +3
9 Eliot Lietaer Sport Vlaanderen - Baloise +3
10 Daniel Moreno Movistar Team +3
11 Tim Ariesen Roompot - Nederlandse Loterij +3
12 Thomas Sprengers Sport Vlaanderen - Baloise +3
13 Jetse Bol Manzana Postobón Team +3
14 Nicholas Dlamini Team Dimension Data +3
15 David De La Cruz Quick-Step Floors +3
16 Mikel Landa Team Sky +3
17 Ángel Madrazo Delko - Marseille - Provence - KTM +3
18 Jaime Rosón Caja Rural - Seguros RGA +3
19 Enric Mas Quick-Step Floors +3
20 Sergey Chernetsky Astana Pro Team +3
21 Garikoitz Bravo Euskadi +3
22 Sergio Pardilla Caja Rural - Seguros RGA +3
23 Pierpaolo De Negri Nippo - Vini Fantini +3
24 Jérémy Cornu Direct Energie +3
25 Igor Antón Team Dimension Data +3
26 Romain Sicard Direct Energie +3
27 John Rodríguez Delko - Marseille - Provence - KTM +3
28 Aldemar Reyes Manzana Postobón Team +3
29 Miguel Ángel López Astana Pro Team +3
30 Delio Fernández Delko - Marseille - Provence - KTM +3
31 Jesper Hansen Astana Pro Team +3
32 Mikel Iturria Euskadi +3
33 José Herrada Movistar Team +3
34 Igor Merino Burgos +3
35 Andrei Solomennikov Gazprom - RusVelo +19
36 Lluís Mas Caja Rural - Seguros RGA +19
37 Kevin Deltombe Sport Vlaanderen - Baloise +19
38 Antonio Pedrero Movistar Team +19
39 Sjoerd van Ginneken Roompot - Nederlandse Loterij +19
40 Sergey Firsanov Gazprom - RusVelo +19
41 Hernán Aguirre Manzana Postobón Team +19
42 Evgeny Kobernyak Gazprom - RusVelo +26
43 Aleksey Rybalkin Gazprom - RusVelo +26
44 Jeroen Meijers Roompot - Nederlandse Loterij +26
45 Rémy Di Gregorio Delko - Marseille - Provence - KTM +26
46 Alexander Foliforov Gazprom - RusVelo +26
47 Fernando Orjuela Manzana Postobón Team +29
48 Yoann Bagot Cofidis, Solutions Crédits +29
49 Oscar Riesebeek Roompot - Nederlandse Loterij +29
50 Fabien Grellier Direct Energie +34
51 Juan Felipe Osorio Manzana Postobón Team +35
52 Nikita Stalnov Astana Pro Team +38
53 Hernando Bohórquez Manzana Postobón Team +38
54 Ibai Salas Burgos +38
55 Bernardo Suaza Manzana Postobón Team +44
56 Nicola Bagioli Nippo - Vini Fantini +44
57 Iuri Filosi Nippo - Vini Fantini +46
58 Alessandro Bisolti Nippo - Vini Fantini +46
59 Marino Kobayashi Nippo - Vini Fantini +46
60 Aritz Bagües Euskadi +48
61 Romain Guillemois Direct Energie +48
62 Arnaud Gérard Fortuneo - Oscaro +48
63 Anthony Perez Cofidis, Solutions Crédits +48
64 Dorian Godon Cofidis, Solutions Crédits +48
65 Dmitry Kozonchuk Gazprom - RusVelo +57
66 Ryan Anderson Direct Energie +57
67 Artyom Zakharov Astana Pro Team +57
68 Adrián González Euskadi +57
69 Lachlan Morton Team Dimension Data +57
70 Benoît Jarrier Fortuneo - Oscaro +59
71 Richard Carapaz Movistar Team +1:08
72 Armindo Fonseca Fortuneo - Oscaro +1:11
73 Raymond Kreder Roompot - Nederlandse Loterij +1:24
74 Martijn Budding Roompot - Nederlandse Loterij +1:24
75 Alexandre Pichot Direct Energie +1:29
76 Joan Bou Nippo - Vini Fantini +1:31
77 Jorge Cubero Burgos +1:34
78 Kenny Elissonde Team Sky +1:37
79 Tao Geoghegan Hart Team Sky +1:37
80 Artem Ovechkin Gazprom - RusVelo +1:37
81 Daniel Pearson Aqua Blue Sport +1:37
82 Romain Cardis Direct Energie +1:41
83 Pablo Torres Burgos +1:43
84 Aimé De Gendt Sport Vlaanderen - Baloise +1:46
85 Igor Boev Gazprom - RusVelo +1:58
86 Omar Fraile Team Dimension Data +2:01
87 Jorge Arcas Movistar Team +2:01
88 Álvaro Robredo Burgos +2:09
89 Óscar Quiroz Burgos +2:09
90 Pello Bilbao Astana Pro Team +2:09
91 Eros Capecchi Quick-Step Floors +2:14
92 Julen Irizar Euskadi +2:23
93 Eduardo Sepúlveda Fortuneo - Oscaro +2:31
94 Pieter Weening Roompot - Nederlandse Loterij +2:32
95 Etienne van Empel Roompot - Nederlandse Loterij +2:36
96 Paolo Tiralongo Astana Pro Team +2:38
97 Danilo Celano Caja Rural - Seguros RGA +2:38
98 Aaron Gate Aqua Blue Sport +2:42
99 Rubén Fernández Movistar Team +2:42
100 Adam Blythe Aqua Blue Sport +2:42
101 Fabricio Ferrari Caja Rural - Seguros RGA +2:42
102 Francis Mourey Fortuneo - Oscaro +2:44
103 David López Team Sky +2:46
104 Fernando Barceló Cofidis, Solutions Crédits +2:46
105 Kenny De Ketele Sport Vlaanderen - Baloise +2:46
106 Pieter Serry Quick-Step Floors +2:46
107 Mathias Le Turnier Cofidis, Solutions Crédits +2:46
108 Guillaume Bonnafond Cofidis, Solutions Crédits +2:46
109 Arnold Jeannesson Fortuneo - Oscaro +2:46
110 Jens Wallays Sport Vlaanderen - Baloise +2:46
111 Jérôme Cousin Cofidis, Solutions Crédits +2:46
112 Antoine Duchesne Direct Energie +2:46
113 Nicholas Schultz Caja Rural - Seguros RGA +2:54
114 Ander Barrenetxea Euskadi +2:55
115 Hiroki Nishimura Nippo - Vini Fantini +3:01
116 Daniel Díaz Delko - Marseille - Provence - KTM +3:07
117 Gatis Smukulis Delko - Marseille - Provence - KTM +3:07
118 Tim Declercq Quick-Step Floors +3:19
119 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data +3:30
120 Martin Velits Quick-Step Floors +3:30
121 Philip Deignan Team Sky +3:30
122 Peter Kennaugh Team Sky +4:13
123 Mark Christian Aqua Blue Sport +4:13
124 Maxime Farazijn Sport Vlaanderen - Baloise +4:13
125 Christophe Noppe Sport Vlaanderen - Baloise +4:13
126 Zhandos Bizhigitov Astana Pro Team +4:13
127 Ricardo Vilela Manzana Postobón Team +4:13
128 David Arroyo Caja Rural - Seguros RGA +4:17
129 Marc Soler Movistar Team +4:25
130 Benjamin King Team Dimension Data +4:36
131 Lasse Hansen Aqua Blue Sport +4:36
132 Mikel Aristi Delko - Marseille - Provence - KTM +5:02
133 Marcos Jurado Burgos +5:04
134 Óscar Linares Burgos +5:59
135 Larry Warbasse Aqua Blue Sport +5:59
136 Stefan Denifl Aqua Blue Sport +5:59
137 Conor Dunne Aqua Blue Sport +6:27