Uitslag Ronde van de Ain 2017: Etappe 3 Lagnieu - Oyonnax

Evenement Ronde van de Ain 2017
Etappe 3 Wegwedstrijd Lagnieu - Oyonnax
Datum vrijdag 11 augustus 2017, 11:45
Afstand 135,2 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 David Gaudu FDJ 3:31:05
2 Thibaut Pinot FDJ z.t.
3 Alexandre Geniez AG2R La Mondiale +55
4 Brice Feillu Fortuneo - Oscaro +1:10
5 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo +1:10
6 Mattia Cattaneo Androni - Sidermec - Bottecchia +1:10
7 Maxime Bouet Fortuneo - Oscaro +1:32
8 Valentin Madouas FDJ +1:32
9 Aurélien Paret-Peintre Frankrijk +1:32
10 Ángel Madrazo Delko - Marseille - Provence - KTM +1:32
11 Anthony Delaplace Fortuneo - Oscaro +1:32
12 Vadim Pronskiy Astana City +1:32
13 Pierre-Luc Périchon Fortuneo - Oscaro +1:32
14 Guillaume Levarlet Wanty - Groupe Gobert +1:32
15 Delio Fernández Delko - Marseille - Provence - KTM +1:32
16 Marco Minnaard Wanty - Groupe Gobert +1:32
17 Guillaume Martin Wanty - Groupe Gobert +1:32
18 Hubert Dupont AG2R La Mondiale +1:32
19 Kévin Ledanois Fortuneo - Oscaro +1:32
20 Fabien Doubey Wanty - Groupe Gobert +1:32
21 Victor Lafay Frankrijk +1:32
22 Stef Clement Team LottoNL - Jumbo +1:32
23 Stéphane Rossetto Cofidis, Solutions Crédits +1:52
24 Colin Stüssi Roth +2:19
25 Romain Le Roux Armée de Terre +2:21
26 Arnaud Courteille FDJ +2:39
27 Florian Stork Sunweb DT +2:39
28 Thibault Ferasse Armée de Terre +3:07
29 Romain Combaud Delko - Marseille - Provence - KTM +4:57
30 Jimmy Turgis Cofidis, Solutions Crédits +4:57
31 Jérémy Cornu Direct Energie +5:09
32 Jérémy Bescond HP BTP +5:09
33 Johannes Schinnagel Duitsland +5:09
34 Felix Gall Sunweb DT +5:09
35 Bryan Nauleau Direct Energie +5:09
36 Anthony Turgis Cofidis, Solutions Crédits +5:09
37 Rodolfo Torres Androni - Sidermec - Bottecchia +5:09
38 Thomas Degand Wanty - Groupe Gobert +5:09
39 Valentin Baillifard Roth +5:09
40 Fabien Canal Armée de Terre +8:57
41 Nicolas Baldo HP BTP +9:19
42 Paul Ourselin Direct Energie +9:19
43 Pierre Gouault HP BTP +9:19
44 Kévin Le Cunff HP BTP +9:19
45 Julien Antomarchi Roubaix +9:19
46 Flavien Maurelet Frankrijk +9:19
47 Fabrice Jeandesboz Direct Energie +10:51
48 Julien Loubet Armée de Terre +10:57
49 Clément Chevrier AG2R La Mondiale +10:57
50 David Menut HP BTP +10:57
51 Galym Akhmetov Astana City +10:57
52 Anton Kuzmin Astana City +10:57
53 Francesco Gavazzi Androni - Sidermec - Bottecchia +10:57
54 Marco Frapporti Androni - Sidermec - Bottecchia +10:57
55 Florian Nowak Duitsland +10:57
56 Alexey Vermeulen Team LottoNL - Jumbo +12:30
57 Evaldas Šiškevicius Delko - Marseille - Provence - KTM +16:40
58 Frédéric Brun Frankrijk +16:46
59 Bruno Armirail FDJ +19:45
60 Johan Le Bon FDJ +19:46
61 Geoffrey Soupe Cofidis, Solutions Crédits +20:57
62 Nacer Bouhanni Cofidis, Solutions Crédits +20:57
63 Tanguy Turgis Cofidis, Solutions Crédits +20:57
64 Patrick Haller Duitsland +20:57
65 Sergey Luchshenko Astana City +20:57
66 Félix Pouilly Roubaix +20:57
67 Roland Thalmann Roth +20:57
68 Damian Lüscher Roth +20:57
69 Lukas Jaun Roth +20:57
70 Robert Kessler Duitsland +20:57
71 Joris Nieuwenhuis Sunweb DT +20:57
72 Matvey Nikitin Astana City +20:57
73 Vladimir Tsoy Astana City +20:57
74 Christian Koch Duitsland +20:57
75 Benjamin Giraud Delko - Marseille - Provence - KTM +20:57
76 Emiel Vermeulen Roubaix +20:57
77 Nicolas Vereecken Roubaix +20:57
78 Simon Sellier Frankrijk +20:57
79 Jérémy Lecroq Roubaix +20:57
80 Maxime Daniel Fortuneo - Oscaro +20:57
81 Amund Grøndahl Team LottoNL - Jumbo +20:57
82 Juan José Lobato Team LottoNL - Jumbo +20:57
83 Axel Journiaux Frankrijk +20:57
84 John Rodríguez Delko - Marseille - Provence - KTM +20:57
85 Marco Benfatto Androni - Sidermec - Bottecchia +20:57
86 Mathieu Burgaudeau Direct Energie +20:57
87 Ryan Anderson Direct Energie +20:57
88 Georg Zimmerman Duitsland +20:57
89 Louis Pijourlet Roubaix +20:57
90 Julien Bérard AG2R La Mondiale +20:57
91 Andrea Palini Androni - Sidermec - Bottecchia +20:57
92 Jarno Mobach Sunweb DT +24:17
93 Romain Campistrous Armée de Terre +28:24
94 Clément Russo AG2R La Mondiale +29:35
Samuel Dumoulin AG2R La Mondiale Niet gefinished