Uitslag Arctic Race 2017: Etappe 2 Sjøvegan - Bardufoss

Evenement Arctic Race 2017
Etappe 2 Wegwedstrijd Sjøvegan - Bardufoss
Datum vrijdag 11 augustus 2017, 12:05
Afstand 184,5 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Alexander Kristoff Team Katusha - Alpecin 4:14:20
2 Hugo Hofstetter Cofidis, Solutions Crédits z.t.
3 Andrea Pasqualon Veranda's Willems - Crelan z.t.
4 Robin Sténuit Veranda's Willems - Crelan z.t.
5 Adrien Petit Direct Energie z.t.
6 Kristoffer Halvorsen Joker z.t.
7 Eduard Michael Grosu Nippo - Vini Fantini z.t.
8 Ivan Savitsky Gazprom - RusVelo z.t.
9 Roy Jans WB - Veranclassic - Aquality Protect z.t.
10 Eliot Lietaer Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
11 August Jensen Coop z.t.
12 Michal Paluta CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
13 Herman Dahl Sparebanken Sør z.t.
14 Martijn Verschoor Team Novo Nordisk z.t.
15 Jarl Salomein Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
16 Daniel McLay Fortuneo - Oscaro z.t.
17 Bjørn Tore Hoem Joker z.t.
18 Quentin Pacher Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
19 Amanuel Gebregziabher Team Dimension Data z.t.
20 Andreas Vangstad Sparebanken Sør z.t.
21 Floris Gerts BMC Racing Team z.t.
22 Romain Cardis Direct Energie z.t.
23 Zico Waeytens Team Sunweb z.t.
24 Fabien Grellier Direct Energie z.t.
25 Pierpaolo De Negri Nippo - Vini Fantini z.t.
26 Trond Trondsen Sparebanken Sør z.t.
27 Nicholas Dlamini Team Dimension Data z.t.
28 Bernhard Eisel Team Dimension Data z.t.
29 Kevin Deltombe Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
30 Jonas Koch CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
31 Simone Ponzi CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
32 Jonathan Couanon Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
33 Max Kanter Team Sunweb z.t.
34 Lawrence Naesen WB - Veranclassic - Aquality Protect z.t.
35 Yoann Offredo Veranda's Willems - Crelan z.t.
36 Matti Breschel Astana Pro Team z.t.
37 Krister Hagen Coop z.t.
38 Christophe Masson WB - Veranclassic - Aquality Protect z.t.
39 Eirik Bruland Sparebanken Sør z.t.
40 Carl Fredrik Hagen Joker z.t.
41 Sindre Lunke Team Sunweb z.t.
42 Matt Brammeier Aqua Blue Sport z.t.
43 Marius Blålid FixIT.no z.t.
44 Dylan Teuns BMC Racing Team z.t.
45 Nikolai Trussov Gazprom - RusVelo z.t.
46 Leon Rohde Team Sunweb z.t.
47 Bert De Backer Team Sunweb z.t.
48 Andriy Grivko Astana Pro Team z.t.
49 Olivier Pardini WB - Veranclassic - Aquality Protect z.t.
50 Michael Mørkøv Team Katusha - Alpecin z.t.
51 Brecht Dhaene Veranda's Willems - Crelan z.t.
52 Alexey Tsatevich Gazprom - RusVelo z.t.
53 Gatis Smukulis Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
54 Sébastien Delfosse WB - Veranclassic - Aquality Protect z.t.
55 Jakub Kaczmarek CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
56 Franck Bonnamour Fortuneo - Oscaro z.t.
57 Michel Kreder Aqua Blue Sport z.t.
58 Aimé De Gendt Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
59 Danilo Wyss BMC Racing Team z.t.
60 Artyom Zakharov Astana Pro Team z.t.
61 Ben O'Connor Team Dimension Data z.t.
62 Alessandro Bisolti Nippo - Vini Fantini z.t.
63 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo z.t.
64 Matti Manninen FixIT.no z.t.
65 Øivind Lukkedal Coop z.t.
66 Adrien Niyonshuti Team Dimension Data z.t.
67 Aleksey Rybalkin Gazprom - RusVelo z.t.
68 Anders Skaarseth Joker z.t.
69 Dorian Godon Cofidis, Solutions Crédits z.t.
70 Markus Hoelgård Joker z.t.
71 Asbjørn Kragh Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
72 Leszek Plucinski CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
73 Charles Planet Team Novo Nordisk z.t.
74 Jaco Venter Team Dimension Data z.t.
75 Håkon Aalrust Coop z.t.
76 David Lozano Team Novo Nordisk z.t.
77 Simone Antonini Veranda's Willems - Crelan z.t.
78 Jon Sæverås Breivold FixIT.no z.t.
79 Joonas Henttala Team Novo Nordisk z.t.
80 Ole Austevoll Coop z.t.
81 Amaël Moinard BMC Racing Team z.t.
82 Rasmus Tiller Joker z.t.
83 Antoine Duchesne Direct Energie z.t.
84 Arnold Jeannesson Fortuneo - Oscaro z.t.
85 Martyn Irvine Aqua Blue Sport z.t.
86 Kenny De Ketele Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
87 Håvard Blikra Coop z.t.
88 Alexander Porsev Gazprom - RusVelo z.t.
89 Reto Hollenstein Team Katusha - Alpecin z.t.
90 Boris Vallée Fortuneo - Oscaro z.t.
91 Mikel Aristi Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
92 Tony Hurel Direct Energie +13
93 Michael Van Staeyen Cofidis, Solutions Crédits +16
94 Sven Erik Bystrøm Team Katusha - Alpecin +19
95 Kenneth Vanbilsen Cofidis, Solutions Crédits +43
96 Karl Patrick Lauk Astana Pro Team +56
97 Alex Kirsch WB - Veranclassic - Aquality Protect +1:00
98 Christopher Williams Team Novo Nordisk +1:18
99 Calvin Watson Aqua Blue Sport +1:18
100 Kenny Molly Fortuneo - Oscaro +1:28
101 Loïc Chetout Cofidis, Solutions Crédits +1:28
102 Tom Devriendt Veranda's Willems - Crelan +1:28
103 Mathias Skjold Sparebanken Sør +2:44
104 Ludvik Holstad Sparebanken Sør +2:44
105 Åsmund Løvik FixIT.no +2:44
106 Bjørnar Øverland FixIT.no +2:44
107 Joan Bou Nippo - Vini Fantini +2:44
108 Daniel Díaz Delko - Marseille - Provence - KTM +2:44
109 Dimitri Claeys Cofidis, Solutions Crédits +2:44
110 Damiano Cunego Nippo - Vini Fantini +2:58
111 Peter Koning Aqua Blue Sport +3:37
112 Jhonatan Restrepo Team Katusha - Alpecin +5:29
113 Rein Taaramäe Team Katusha - Alpecin +5:29
114 Javier Megías Team Novo Nordisk +5:29
115 Nikolay Mihaylov CCC - Sprandi - Polkowice +5:29
116 Bram Welten BMC Racing Team +5:34
117 Truls Korsæth Astana Pro Team +5:34
118 Zhandos Bizhigitov Astana Pro Team +5:34
119 Hiroki Nishimura Nippo - Vini Fantini +5:34
120 Jonathan Hivert Direct Energie +5:34
121 Erwann Corbel Fortuneo - Oscaro +8:55
122 Elias Spikseth FixIT.no +8:55