Uitslag Arctic Race 2017: Etappe 3 Lyngseidet - Tromsø

Evenement Arctic Race 2017
Etappe 3 Wegwedstrijd Lyngseidet - Tromsø
Datum zaterdag 12 augustus 2017, 13:55
Afstand 185,5 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 August Jensen Coop 4:19:05
2 Dylan Teuns BMC Racing Team z.t.
3 Dorian Godon Cofidis, Solutions Crédits z.t.
4 Michel Kreder Aqua Blue Sport z.t.
5 Eliot Lietaer Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
6 Quentin Pacher Delko - Marseille - Provence - KTM z.t.
7 Rein Taaramäe Team Katusha - Alpecin +4
8 Bjørn Tore Hoem Joker +4
9 Carl Fredrik Hagen Joker +4
10 Jakub Kaczmarek CCC - Sprandi - Polkowice +4
11 Amanuel Gebregziabher Team Dimension Data +4
12 Aimé De Gendt Sport Vlaanderen - Baloise +4
13 Sven Erik Bystrøm Team Katusha - Alpecin +10
14 Dimitri Claeys Cofidis, Solutions Crédits +10
15 Sindre Lunke Team Sunweb +10
16 Jonas Koch CCC - Sprandi - Polkowice +10
17 Alexander Kristoff Team Katusha - Alpecin +10
18 Ivan Savitsky Gazprom - RusVelo +16
19 Ben O'Connor Team Dimension Data +16
20 Zico Waeytens Team Sunweb +16
21 Andriy Grivko Astana Pro Team +16
22 Fabien Grellier Direct Energie +24
23 Arnold Jeannesson Fortuneo - Oscaro +28
24 Markus Hoelgård Joker +28
25 Leszek Plucinski CCC - Sprandi - Polkowice +31
26 Andreas Vangstad Sparebanken Sør +32
27 Pierpaolo De Negri Nippo - Vini Fantini +39
28 Olivier Pardini WB - Veranclassic - Aquality Protect +39
29 Alex Kirsch WB - Veranclassic - Aquality Protect +47
30 Franck Bonnamour Fortuneo - Oscaro +47
31 David Lozano Team Novo Nordisk +47
32 Calvin Watson Aqua Blue Sport +50
33 Reto Hollenstein Team Katusha - Alpecin +50
34 Kevin Deltombe Sport Vlaanderen - Baloise +50
35 Yoann Offredo Veranda's Willems - Crelan +53
36 Damiano Cunego Nippo - Vini Fantini +1:04
37 Alessandro Bisolti Nippo - Vini Fantini +1:04
38 Lawrence Naesen WB - Veranclassic - Aquality Protect +1:04
39 Max Kanter Team Sunweb +1:04
40 Jaco Venter Team Dimension Data +1:04
41 Øivind Lukkedal Coop +1:06
42 Åsmund Løvik FixIT.no +1:10
43 Michal Paluta CCC - Sprandi - Polkowice +1:19
44 Antoine Duchesne Direct Energie +1:22
45 Christophe Masson WB - Veranclassic - Aquality Protect +1:35
46 Zhandos Bizhigitov Astana Pro Team +1:46
47 Nicholas Dlamini Team Dimension Data +1:56
48 Jonathan Couanon Delko - Marseille - Provence - KTM +2:03
49 Charles Planet Team Novo Nordisk +2:11
50 Anders Skaarseth Joker +2:11
51 Nikolai Trussov Gazprom - RusVelo +2:11
52 Trond Trondsen Sparebanken Sør +2:26
53 Amaël Moinard BMC Racing Team +2:42
54 Joonas Henttala Team Novo Nordisk +2:44
55 Jarl Salomein Sport Vlaanderen - Baloise +2:44
56 Matti Manninen FixIT.no +2:44
57 Asbjørn Kragh Delko - Marseille - Provence - KTM +2:58
58 Simone Ponzi CCC - Sprandi - Polkowice +2:58
59 Simone Antonini Veranda's Willems - Crelan +2:58
60 Leon Rohde Team Sunweb +2:58
61 Loïc Chetout Cofidis, Solutions Crédits +2:58
62 Marius Blålid FixIT.no +2:58
63 Artyom Zakharov Astana Pro Team +3:21
64 Aleksey Rybalkin Gazprom - RusVelo +3:30
65 Adrien Niyonshuti Team Dimension Data +3:30
66 Roy Jans WB - Veranclassic - Aquality Protect +3:30
67 Floris Gerts BMC Racing Team +3:30
68 Sébastien Delfosse WB - Veranclassic - Aquality Protect +3:30
69 Herman Dahl Sparebanken Sør +3:30
70 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo +3:30
71 Bjørnar Øverland FixIT.no +3:30
72 Eirik Bruland Sparebanken Sør +3:30
73 Kenny De Ketele Sport Vlaanderen - Baloise +3:30
74 Danilo Wyss BMC Racing Team +3:40
75 Matti Breschel Astana Pro Team +3:40
76 Javier Megías Team Novo Nordisk +3:40
77 Andrea Pasqualon Veranda's Willems - Crelan +3:40
78 Jonathan Hivert Direct Energie +3:57
79 Adrien Petit Direct Energie +4:37
80 Jon Sæverås Breivold FixIT.no +4:41
81 Bert De Backer Team Sunweb +5:40
82 Michael Van Staeyen Cofidis, Solutions Crédits +5:48
83 Kenneth Vanbilsen Cofidis, Solutions Crédits +5:48
84 Ole Austevoll Coop +5:48
85 Christopher Williams Team Novo Nordisk +5:48
86 Håvard Blikra Coop +5:48
87 Kristoffer Halvorsen Joker +5:48
88 Håkon Aalrust Coop +5:48
89 Martijn Verschoor Team Novo Nordisk +5:48
90 Karl Patrick Lauk Astana Pro Team +5:48
91 Alexey Tsatevich Gazprom - RusVelo +5:48
92 Matt Brammeier Aqua Blue Sport +5:48
93 Nikolay Mihaylov CCC - Sprandi - Polkowice +5:48
94 Ludvik Holstad Sparebanken Sør +5:48
95 Boris Vallée Fortuneo - Oscaro +5:48
96 Peter Koning Aqua Blue Sport +5:48
97 Elias Spikseth FixIT.no +5:48
98 Martyn Irvine Aqua Blue Sport +5:48
99 Daniel McLay Fortuneo - Oscaro +5:48
100 Erwann Corbel Fortuneo - Oscaro +5:48
101 Kenny Molly Fortuneo - Oscaro +5:48
102 Tony Hurel Direct Energie +5:54
103 Romain Cardis Direct Energie +5:54
104 Truls Korsæth Astana Pro Team +6:07
105 Bernhard Eisel Team Dimension Data +6:55
106 Jhonatan Restrepo Team Katusha - Alpecin +6:55
107 Gatis Smukulis Delko - Marseille - Provence - KTM +6:55
108 Daniel Díaz Delko - Marseille - Provence - KTM +6:55
109 Eduard Michael Grosu Nippo - Vini Fantini +6:55
110 Bram Welten BMC Racing Team +6:55
111 Rasmus Tiller Joker +6:55
112 Hiroki Nishimura Nippo - Vini Fantini +7:33
113 Hugo Hofstetter Cofidis, Solutions Crédits +8:44
Alexander Porsev Gazprom - RusVelo Niet gefinished