Uitslag Arctic Race 2017: Etappe 4 Tromsø - Tromsø

Evenement Arctic Race 2017
Etappe 4 Wegwedstrijd Tromsø - Tromsø
Datum zondag 13 augustus 2017, 14:15
Afstand 160,5 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Dylan Teuns BMC Racing Team 3:47:03
2 Loïc Chetout Cofidis, Solutions Crédits +11
3 Sven Erik Bystrøm Team Katusha - Alpecin +11
4 Andriy Grivko Astana Pro Team +11
5 Olivier Pardini WB - Veranclassic - Aquality Protect +16
6 Bjørn Tore Hoem Joker +16
7 Alexander Kristoff Team Katusha - Alpecin +16
8 Quentin Pacher Delko - Marseille - Provence - KTM +16
9 Lawrence Naesen WB - Veranclassic - Aquality Protect +16
10 Amanuel Gebregziabher Team Dimension Data +16
11 Markus Hoelgård Joker +16
12 Anders Skaarseth Joker +16
13 Eliot Lietaer Sport Vlaanderen - Baloise +16
14 Erwann Corbel Fortuneo - Oscaro +16
15 David Lozano Team Novo Nordisk +16
16 Michel Kreder Aqua Blue Sport +16
17 Dorian Godon Cofidis, Solutions Crédits +16
18 August Jensen Coop +16
19 Jonas Koch CCC - Sprandi - Polkowice +16
20 Fabien Grellier Direct Energie +16
21 Alessandro Bisolti Nippo - Vini Fantini +16
22 Carl Fredrik Hagen Joker +16
23 Arnold Jeannesson Fortuneo - Oscaro +16
24 Ivan Savitsky Gazprom - RusVelo +16
25 Sindre Lunke Team Sunweb +16
26 Jakub Kaczmarek CCC - Sprandi - Polkowice +16
27 Franck Bonnamour Fortuneo - Oscaro +16
28 Javier Megías Team Novo Nordisk +16
29 Aimé De Gendt Sport Vlaanderen - Baloise +16
30 Pierpaolo De Negri Nippo - Vini Fantini +43
31 Antoine Duchesne Direct Energie +43
32 Andrea Pasqualon Wanty - Groupe Gobert +43
33 Trond Trondsen Sparebanken Sør +50
34 Floris Gerts BMC Racing Team +50
35 Zhandos Bizhigitov Astana Pro Team +50
36 Jaco Venter Team Dimension Data +50
37 Leszek Plucinski CCC - Sprandi - Polkowice +55
38 Rasmus Tiller Joker +58
39 Øivind Lukkedal Coop +1:33
40 Truls Korsæth Astana Pro Team +1:33
41 Bert De Backer Team Sunweb +1:33
42 Herman Dahl Sparebanken Sør +1:33
43 Charles Planet Team Novo Nordisk +1:39
44 Roy Jans WB - Veranclassic - Aquality Protect +1:39
45 Romain Cardis Direct Energie +1:39
46 Kristoffer Halvorsen Joker +1:39
47 Alexey Tsatevich Gazprom - RusVelo +1:39
48 Kevin Deltombe Sport Vlaanderen - Baloise +1:39
49 Michal Paluta CCC - Sprandi - Polkowice +1:39
50 Christophe Masson WB - Veranclassic - Aquality Protect +1:39
51 Adrien Niyonshuti Team Dimension Data +1:39
52 Sébastien Delfosse WB - Veranclassic - Aquality Protect +1:39
53 Calvin Watson Aqua Blue Sport +1:39
54 Max Kanter Team Sunweb +1:50
55 Ben O'Connor Team Dimension Data +1:50
56 Aleksey Rybalkin Gazprom - RusVelo +1:50
57 Simone Antonini Wanty - Groupe Gobert +1:50
58 Artyom Zakharov Astana Pro Team +1:50
59 Nikolai Trussov Gazprom - RusVelo +1:50
60 Danilo Wyss BMC Racing Team +1:50
61 Amaël Moinard BMC Racing Team +1:50
62 Peter Koning Aqua Blue Sport +2:09
63 Damiano Cunego Nippo - Vini Fantini +2:27
64 Dimitri Claeys Cofidis, Solutions Crédits +4:06
65 Reto Hollenstein Team Katusha - Alpecin +4:46
66 Rein Taaramäe Team Katusha - Alpecin +4:46
67 Andreas Vangstad Sparebanken Sør +4:46
68 Matti Breschel Astana Pro Team +4:46
69 Nicholas Dlamini Team Dimension Data +4:46
70 Håkon Aalrust Coop +4:46
71 Zico Waeytens Team Sunweb +4:46
72 Jonathan Couanon Delko - Marseille - Provence - KTM +4:46
73 Daniel Díaz Delko - Marseille - Provence - KTM +6:08
74 Joonas Henttala Team Novo Nordisk +6:20
75 Jonathan Hivert Direct Energie +6:23
76 Jarl Salomein Sport Vlaanderen - Baloise +6:43
77 Marius Blålid FixIT.no +6:43
78 Alex Kirsch WB - Veranclassic - Aquality Protect +6:43
79 Eduard Michael Grosu Nippo - Vini Fantini +7:35
80 Leon Rohde Team Sunweb +9:32
81 Bernhard Eisel Team Dimension Data +11:40
82 Matt Brammeier Aqua Blue Sport +11:40
83 Åsmund Løvik FixIT.no +11:40
84 Eirik Bruland Sparebanken Sør +13:54
85 Bjørnar Øverland FixIT.no +13:54
86 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo +13:58
87 Martijn Verschoor Team Novo Nordisk +14:52
88 Bram Welten BMC Racing Team +14:52
89 Kenny Molly Fortuneo - Oscaro +14:52
90 Jon Sæverås Breivold FixIT.no +14:52
91 Hiroki Nishimura Nippo - Vini Fantini +14:52
92 Håvard Blikra Coop +14:52
93 Christopher Williams Team Novo Nordisk +15:09
94 Kenny De Ketele Sport Vlaanderen - Baloise +15:09
95 Nikolay Mihaylov CCC - Sprandi - Polkowice +15:09
96 Martyn Irvine Aqua Blue Sport +15:09
97 Matti Manninen FixIT.no +15:09
98 Ole Austevoll Coop +15:09
Jhonatan Restrepo Team Katusha - Alpecin Niet gefinished