Uitslag Ronde van Groot-Brittannië 2017: Etappe 7 Hemel Hempstead - Cheltenham

Evenement Ronde van Groot-Brittannië 2017
Etappe 7 Wegwedstrijd Hemel Hempstead - Cheltenham
Datum zaterdag 9 september 2017, 11:30
Afstand 185,1 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Dylan Groenewegen Team LottoNL - Jumbo 4:26:58
2 Caleb Ewan Orica - Scott z.t.
3 Brenton Jones JLT - Condor z.t.
4 Alexander Kristoff Team Katusha - Alpecin z.t.
5 Andrea Pasqualon Wanty - Groupe Gobert z.t.
6 Daniele Bennati Movistar Team z.t.
7 Fernando Gaviria Quick-Step Floors z.t.
8 Nikolas Maes Lotto - Soudal z.t.
9 Floris Gerts BMC Racing Team z.t.
10 Vincenzo Albanese Bardiani - CSF z.t.
11 Maciej Paterski CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
12 Jan Tratnik CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
13 Kamil Gradek ONE Pro z.t.
14 Ethan Hayter Groot-Brittannië z.t.
15 Oliver Wood Groot-Brittannië z.t.
16 Lars Boom Team LottoNL - Jumbo z.t.
17 Stefan Küng BMC Racing Team z.t.
18 Jonas Koch CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
19 Luka Mezgec Orica - Scott z.t.
20 Tony Martin Team Katusha - Alpecin z.t.
21 Jos van Emden Team LottoNL - Jumbo z.t.
22 Vasil Kiryienka Team Sky z.t.
23 Patrick Bevin Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
24 Alex Dowsett Movistar Team z.t.
25 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors z.t.
26 Scott Thwaites Team Dimension Data z.t.
27 Enrico Barbin Bardiani - CSF z.t.
28 Connor Swift Madison z.t.
29 Edvald Boasson Hagen Team Dimension Data z.t.
30 Philippe Gilbert Quick-Step Floors z.t.
31 Senne Leysen Lotto - Soudal z.t.
32 Mark Stewart An Post z.t.
33 Ryan Mullen Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
34 Geraint Thomas Team Sky z.t.
35 Owain Doull Team Sky z.t.
36 Marcel Sieberg Lotto - Soudal z.t.
37 Victor Campenaerts Team LottoNL - Jumbo z.t.
38 Nils Politt Team Katusha - Alpecin z.t.
39 Joey Rosskopf BMC Racing Team z.t.
40 Karol Domagalski ONE Pro z.t.
41 Laurens De Plus Quick-Step Floors z.t.
42 Gijs Van Hoecke Team LottoNL - Jumbo z.t.
43 Imanol Erviti Movistar Team z.t.
44 Gorka Izagirre Movistar Team z.t.
45 James Oram ONE Pro z.t.
46 Michal Kwiatkowski Team Sky z.t.
47 James Shaw Lotto - Soudal z.t.
48 Silvan Dillier BMC Racing Team z.t.
49 Lukasz Owsian CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
50 Jonathan Castroviejo Movistar Team z.t.
51 Zdenek Štybar Quick-Step Floors z.t.
52 Alessandro Tonelli Bardiani - CSF z.t.
53 Reto Hollenstein Team Katusha - Alpecin z.t.
54 Tiago Machado Team Katusha - Alpecin z.t.
55 Michael Hepburn Orica - Scott z.t.
56 Hugh Carthy Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
57 Daniel Martin Quick-Step Floors +14
58 Dion Smith Wanty - Groupe Gobert +26
59 Jay Thomson Team Dimension Data +34
60 Ian Bibby JLT - Condor +48
61 Luke Durbridge Orica - Scott +1:02
62 Eric Marcotte Cylance +1:57
63 Mark McNally Wanty - Groupe Gobert +2:33
64 Jonathan McEvoy Madison +2:33
65 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +3:20
66 Taylor Gunman Madison +7:39
67 Mark Cavendish Team Dimension Data +7:39
68 Alexandre Blain Madison +7:39
69 Enzo Wouters Lotto - Soudal +7:39
70 Mark Renshaw Team Dimension Data +7:39
71 Tao Geoghegan Hart Team Sky +7:39
72 Dexter Gardias Bike Channel +7:39
73 Pete Williams ONE Pro +7:39
74 Andrés Díaz Cylance +7:39
75 Sean McKenna An Post +7:39
76 Elia Viviani Team Sky +7:39
77 Hayden McCormick ONE Pro +7:39
78 Robert Power Orica - Scott +7:39
79 Ben Hermans BMC Racing Team +7:39
80 Kris Boeckmans Lotto - Soudal +7:39
81 Richard Handley Madison +7:39
82 Russell Downing JLT - Condor +7:39
83 Graham Briggs JLT - Condor +7:39
84 Rory Townsend Bike Channel +8:22
85 Matthew Teggart An Post +8:22
86 Marcin Bialoblocki CCC - Sprandi - Polkowice +8:22
87 Alistair Slater JLT - Condor +8:22
88 Thomas Gibbons Wanty - Groupe Gobert +8:22
89 Steele Von Hoff ONE Pro +8:22
90 Rob Partridge Bike Channel +8:22
91 Bernhard Eisel Team Dimension Data +8:22
92 Jacob Scott An Post +8:36
93 Dylan van Baarle Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +9:20
94 Harry Tanfield Bike Channel +12:05
95 Kyle Murphy Cylance +12:05
96 Paolo Simion Bardiani - CSF +12:05
97 Primož Roglic Team LottoNL - Jumbo +12:05
98 Adam Hartley Groot-Brittannië +12:05
99 Regan Gough An Post +12:05
100 Simone Andreetta Bardiani - CSF +12:05
101 Alan Banaszek CCC - Sprandi - Polkowice +12:05
102 Roger Kluge Orica - Scott +13:04
103 James Gullen JLT - Condor +24:18
104 Jacob Hennessy Groot-Brittannië +24:18
Damien Shaw An Post Niet gefinished