Uitslag Ronde van Denemarken 2017: Etappe 1 Frederiksberg - Kalundborg

Evenement Ronde van Denemarken 2017
Etappe 1 Wegwedstrijd Frederiksberg - Kalundborg
Datum dinsdag 12 september 2017, 13:15
Afstand 176,6 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Casper Pedersen Giant - Castelli 4:07:47
2 Nacer Bouhanni Cofidis, Solutions Crédits +7
3 Phil Bauhaus Team Sunweb +7
4 Christophe Laporte Cofidis, Solutions Crédits +7
5 Thomas Boudat Direct Energie +7
6 Matti Breschel Astana Pro Team +7
7 Michael Svendgaard Team Virtu +7
8 Nicolai Brøchner Riwal +7
9 Jesper Asselman Roompot - Nederlandse Loterij +7
10 John Degenkolb Trek - Segafredo +7
11 Elmar Reinders Roompot - Nederlandse Loterij +7
12 Mads Pedersen Trek - Segafredo +7
13 Pieter Vanspeybrouck Veranda's Willems - Crelan +7
14 Rasmus Guldhammer Team Virtu +7
15 Mikkel Honoré Denemarken +7
16 Pim Ligthart Roompot - Nederlandse Loterij +7
17 Robin Sténuit Veranda's Willems - Crelan +7
18 Jasper Stuyven Trek - Segafredo +7
19 Aimé De Gendt Sport Vlaanderen - Baloise +7
20 Preben Van Hecke Sport Vlaanderen - Baloise +7
21 Kevin Van Melsen Veranda's Willems - Crelan +7
22 Christoffer Lisson BHS - Almeborg +7
23 Dries Van Gestel Sport Vlaanderen - Baloise +7
24 Jonas Aaen Riwal +7
25 Marco Minnaard Veranda's Willems - Crelan +7
26 Michael Valgren Astana Pro Team +7
27 Brecht Dhaene Veranda's Willems - Crelan +7
28 Asbjørn Kragh Denemarken +7
29 Lennard Hofstede Team Sunweb +7
30 Torkil Veyhe coloQuick +7
31 Pieter Weening Roompot - Nederlandse Loterij +7
32 Brian van Goethem Roompot - Nederlandse Loterij +7
33 Andreas Stokbro Riwal +7
34 Jonas Gregaard Riwal +7
35 Fabien Grellier Direct Energie +7
36 Roy Curvers Team Sunweb +7
37 Emil Vinjebo Giant - Castelli +7
38 Alexander Kamp Team Virtu +7
39 Truls Korsæth Astana Pro Team +7
40 Yohann Gène Direct Energie +7
41 Alessandro Tonelli Bardiani - CSF +7
42 Chris Sørensen Riwal +7
43 Geoffrey Soupe Cofidis, Solutions Crédits +39
44 Adrien Petit Direct Energie +39
45 Bryan Nauleau Direct Energie +49
46 Louis Bendixen coloQuick +55
47 Rasmus Wallin coloQuick +55
48 Nicklas Pedersen Giant - Castelli +55
49 Troels Vinther Riwal +55
50 Rasmus Quaade Giant - Castelli +55
51 Yevgeniy Gidich Astana Pro Team +55
52 Christophe Noppe Sport Vlaanderen - Baloise +55
53 Benjamin Declercq Sport Vlaanderen - Baloise +55
54 Simone Antonini Veranda's Willems - Crelan +55
55 Grégory Rast Trek - Segafredo +55
56 Boy van Poppel Trek - Segafredo +55
57 Mark Pedersen Team Virtu +55
58 Martin Madsen BHS - Almeborg +1:05
59 Jarl Salomein Sport Vlaanderen - Baloise +1:05
60 Casper von Folsach Giant - Castelli +1:05
61 Max Kanter Team Sunweb +1:05
62 Jesper Schultz coloQuick +1:05
63 Lorenzo Fortunato Bardiani - CSF +1:05
64 Charles Planet Team Novo Nordisk +1:05
65 Florian Maitre Direct Energie +1:05
66 Alexandre Pichot Direct Energie +1:05
67 Umberto Orsini Bardiani - CSF +1:05
68 Mirco Maestri Bardiani - CSF +1:05
69 Dmitriy Gruzdev Astana Pro Team +1:05
70 Tim Ariesen Roompot - Nederlandse Loterij +1:05
71 Matthias Brändle Trek - Segafredo +1:05
72 Michael Van Staeyen Cofidis, Solutions Crédits +1:05
73 Cyril Lemoine Cofidis, Solutions Crédits +1:05
74 Niklas Larsen Team Virtu +1:05
75 Paul Ourselin Direct Energie +5:09
76 Simone Sterbini Bardiani - CSF +7:33
77 Edoardo Zardini Bardiani - CSF +7:33
78 Lindsay De Vylder Sport Vlaanderen - Baloise +7:33
79 Kenneth Van Rooy Sport Vlaanderen - Baloise +7:33
80 Jesper Andreasen BHS - Almeborg +7:33
81 Jakob Egholm Giant - Castelli +7:33
82 Mathias Bregnhøj BHS - Almeborg +7:33
83 August Poulsen Denemarken +7:33
84 Rasmus Iversen Giant - Castelli +7:33
85 Andreas Jeppesen Team Virtu +7:33
86 David Lozano Team Novo Nordisk +7:33
87 Martijn Verschoor Team Novo Nordisk +7:33
88 Joonas Henttala Team Novo Nordisk +7:33
89 Sebastian Lander Denemarken +7:33
90 Martin Mortensen coloQuick +7:33
91 Jannik Hansen BHS - Almeborg +7:33
92 Romain Gioux Team Novo Nordisk +7:33
93 Morten Øllegaard BHS - Almeborg +7:33
94 Zhandos Bizhigitov Astana Pro Team +7:33
95 Ruslan Tleubayev Astana Pro Team +7:33
96 Michael Reihs Team Virtu +7:33
97 Arman Kamyshev Astana Pro Team +7:33
98 Nicklas Bøje Giant - Castelli +7:33
99 Niklas Eg Team Virtu +7:33
100 Laurent Didier Trek - Segafredo +7:33
101 Anders Hardahl coloQuick +7:33
102 Andreas Kron Riwal +7:33
103 Nicola Conci Trek - Segafredo +7:33
104 Mathias Krigbaum coloQuick +7:33
105 Silas Clemmensen Denemarken +7:33
106 Christian Moberg coloQuick +7:33
107 Jakob Madsen Denemarken +7:33
108 Frederik Muff Denemarken +7:33
109 Mikkel Skjellerup Denemarken +7:33
110 Max Walscheid Team Sunweb +7:33
111 Ramon Sinkeldam Team Sunweb +7:33
112 Sindre Lunke Team Sunweb +7:33
113 Steffen Christiansen BHS - Almeborg +7:33
114 Florian Sénéchal Cofidis, Solutions Crédits +7:33
115 Loïc Chetout Cofidis, Solutions Crédits +7:33
116 Morten Hulgaard BHS - Almeborg +7:33
117 Sjoerd van Ginneken Roompot - Nederlandse Loterij +7:33
118 Jeroen Meijers Roompot - Nederlandse Loterij +7:33
119 Patrick Clausen Riwal +7:41
120 Danilo Napolitano Veranda's Willems - Crelan +7:41
121 Fabio Calabria Team Novo Nordisk +8:19
122 Javier Megías Team Novo Nordisk +8:51
123 Marco Maronese Bardiani - CSF +8:51
Guillaume Levarlet Veranda's Willems - Crelan Niet gefinished