Uitslag Ronde van de Middellandse Zee 2012: Etappe 3 La Seyne-sur-Mer - La Londe-les-Maures

Evenement Ronde van de Middellandse Zee 2012
Etappe 3 Wegwedstrijd La Seyne-sur-Mer - La Londe-les-Maures
Datum zaterdag 11 februari 2012, 13:00
Afstand 127 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Michel Kreder Garmin 2:23:14
2 Danilo Napolitano Acqua & Sapone z.t.
3 Guillaume Blot Bretagne z.t.
4 Yauheni Hutarovich FDJ z.t.
5 Stéphane Poulhiès Saur - Sojasun z.t.
6 Jacopo Guarnieri Astana z.t.
7 Rony Martias Saur - Sojasun z.t.
8 Romain Feillu Vacansoleil z.t.
9 Leonardo Duque Cofidis z.t.
10 Sébastien Chavanel Europcar z.t.
11 Koldo Fernández Garmin z.t.
12 Florent Barle Cofidis z.t.
13 Sébastien Hinault AG2R z.t.
14 Francisco Ventoso Movistar z.t.
15 Raymond Kreder Garmin z.t.
16 Russell Downing Endura Racing z.t.
17 Romain Hardy Bretagne z.t.
18 Martijn Verschoor Type 1 z.t.
19 Benjamin Giraud VC La Pomme z.t.
20 Guillaume Boivin SpiderTech z.t.
21 Clément Koretzky VC La Pomme z.t.
22 Tomas Vaitkus Orica z.t.
23 Luke Roberts Saxo Bank z.t.
24 Francesco Gavazzi Astana z.t.
25 Alexandre Blain Endura Racing z.t.
26 Jimmy Casper AG2R z.t.
27 Ángel Madrazo Movistar z.t.
28 Jens Keukeleire Orica z.t.
29 Johan Le Bon Bretagne z.t.
30 Evert Verbist Accent.jobs z.t.
31 Wouter Mol Vacansoleil z.t.
32 David Tanner Saxo Bank z.t.
33 Maxim Iglinskiy Astana z.t.
34 Daniel Martin Garmin z.t.
35 Romain Zingle Cofidis z.t.
36 Rafael Valls Vacansoleil z.t.
37 Alexandre Pichot Europcar z.t.
38 Jonathan Tiernan-Locke Endura Racing z.t.
39 Simon Clarke Orica z.t.
40 René Mandri Endura Racing z.t.
41 Wesley Sulzberger Orica z.t.
42 Benjamin Noval Gonzalez Saxo Bank z.t.
43 Daniel Navarro Saxo Bank z.t.
44 Mathieu Halleguen Bretagne z.t.
45 Arnaud Labbe Cofidis z.t.
46 Fabio Taborre Acqua & Sapone z.t.
47 Lucas Euser SpiderTech z.t.
48 Christophe Le Mével Garmin z.t.
49 Arnoud van Groen Accent.jobs z.t.
50 Borut Božic Astana z.t.
51 Kristof Goddaert AG2R z.t.
52 Jean-Lou Paiani Saur - Sojasun z.t.
53 Fabrice Jeandesboz Saur - Sojasun z.t.
54 Rinaldo Nocentini AG2R z.t.
55 Andrey Amador Movistar z.t.
56 Stefano Garzelli Acqua & Sapone z.t.
57 Jean Christophe Péraud AG2R z.t.
58 Nairo Quintana Movistar z.t.
59 Laurent Mangel Saur - Sojasun z.t.
60 Julien El Farès Type 1 z.t.
61 Jussi Veikkanen FDJ z.t.
62 Manuel Belletti AG2R z.t.
63 Romain Lemarchand AG2R z.t.
64 Nicki Sørensen Saxo Bank z.t.
65 Thibaut Pinot FDJ z.t.
66 Sergey Renev Astana z.t.
67 Thomas Peterson Garmin z.t.
68 Massimo Codol Acqua & Sapone z.t.
69 Rémi Pauriol FDJ z.t.
70 Pierre-Luc Périchon VC La Pomme z.t.
71 Caleb Fairly SpiderTech z.t.
72 Tomasz Marczynski Vacansoleil z.t.
73 Jegor Silin Astana z.t.
74 David Moncoutie Cofidis z.t.
75 David López Movistar z.t.
76 Filippo Fortin Type 1 z.t.
77 Pierre Rolland Europcar z.t.
78 Vladimir Miholjevic Acqua & Sapone z.t.
79 Yoann Bagot Cofidis z.t.
80 Francesco Ginanni Acqua & Sapone z.t.
81 Jérémy Roy FDJ z.t.
82 Romain Bardet AG2R z.t.
83 Sébastien Turgot Europcar z.t.
84 Enrique Sanz Movistar z.t.
85 Rafal Majka Saxo Bank z.t.
86 Rémy Di Gregorio Cofidis z.t.
87 Mads Christensen Saxo Bank z.t.
88 Valentin Iglinskiy Astana z.t.
89 Angelo Tulik Europcar z.t.
90 Staf Scheirlinckx Accent.jobs z.t.
91 Stefan Denifl Vacansoleil z.t.
92 Steven Caethoven Accent.jobs z.t.
93 Maxime Mederel Saur - Sojasun z.t.
94 Kiel Reijnen Type 1 z.t.
95 Peter Stetina Garmin z.t.
96 Patrick McCarty SpiderTech z.t.
97 Ian Wilkinson Endura Racing z.t.
98 Assan Bazayev Astana z.t.
99 Eric Berthou Bretagne z.t.
100 Grégoire Tarride VC La Pomme z.t.
101 Rob Partridge Endura Racing z.t.
102 Benoît Vaugrenard FDJ z.t.
103 Paul Poux Saur - Sojasun z.t.
104 Florian Guillou Bretagne z.t.
105 Sébastien Duret Bretagne z.t.
106 Chris Sørensen Saxo Bank z.t.
107 James Vanlandschoot Accent.jobs z.t.
108 Ignatas Konovalovas Movistar z.t.
109 Etienne Tortelier Saur - Sojasun z.t.
110 Mickaël Buffaz Cofidis z.t.
111 Brett Lancaster Orica z.t.
112 Leif Hoste Accent.jobs z.t.
113 Ian Bibby Endura Racing z.t.
114 Vincent Jérôme Europcar z.t.
115 Matthew Wilson Orica z.t.
116 Jesús Herrada Movistar z.t.
117 Scott Thwaites Endura Racing z.t.
118 Yohan Cauquil VC La Pomme +26
119 Travis Meyer Orica +35
120 Julien Antomarchi Type 1 +46
121 Martin Mortensen Vacansoleil +53
122 Marcello Pavarin Vacansoleil +53
123 Kevin Van Impe Vacansoleil +53
124 Mathieu Delaroziere VC La Pomme +1:56
125 Thomas Vaubourzeix VC La Pomme +1:56
126 Florian Vachon Bretagne +1:56
127 David Boily SpiderTech +1:56
128 Alex Howes Garmin +1:56
129 Thomas Voeckler Europcar +1:56
130 Jérôme Cousin Europcar +1:56
131 Arnaud Courteille FDJ +3:28
132 Kenny Elissonde FDJ +3:28
133 Joey Rosskopf Type 1 +3:28
134 Will Routley SpiderTech +3:28
135 Bjorn Selander SpiderTech +3:28
136 Sjef de Wilde Accent.jobs +5:15
137 Andy Cappelle Accent.jobs +5:15
138 Michael Albasini Orica +5:57
139 Aldo Ino Ilešic Type 1 +5:57
Keven Lacombe SpiderTech