Uitslag Ronde van Catalonië 2012

Evenement Ronde van Catalonië 2012
Type Wegwedstrijd Ascó - Manresa
Datum vrijdag 23 maart 2012, 12:15
Afstand 207,1 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Julien Simon Saur-Sojasun 4:58:27
2 Rigoberto Urán Team Sky z.t.
3 Sylwester Szmyd Cannondale z.t.
4 Samuel Sánchez Euskaltel z.t.
5 Dario Cataldo Quick-Step Floors z.t.
6 Jurgen Van den Broeck Lotto - Soudal z.t.
7 Michael Albasini Orica - Scott z.t.
8 Denis Mensjov Team Katusha - Alpecin z.t.
9 Daniel Martin Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
10 Robert Kišerlovski Astana Pro Team z.t.
11 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo z.t.
12 Nicolas Edet Cofidis, Solutions Crédits z.t.
13 Brice Feillu Saur-Sojasun z.t.
14 Tom Danielson Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
15 Damiano Cunego UAE Team Emirates z.t.
16 Peter Stetina Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
17 Matteo Carrara Vacansoleil z.t.
18 Mathias Frank BMC Racing Team z.t.
19 Adrian Palomares Villaplana Andalucía z.t.
20 Sergio Pardilla Movistar Team z.t.
21 Robert Gesink Team LottoNL - Jumbo z.t.
22 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin z.t.
23 Nairo Quintana Movistar Team z.t.
24 Yury Trofimov Team Katusha - Alpecin z.t.
25 Chris Sørensen Tinkoff z.t.
26 Marcos García Caja Rural - Seguros RGA z.t.
27 Fabrice Jeandesboz Saur-Sojasun +10
28 Levi Leipheimer Quick-Step Floors +10
29 Kristof Vandewalle Quick-Step Floors +1:26
30 Petr Ignatenko Team Katusha - Alpecin +4:59
31 José Vicente Toribio Andalucía +4:59
32 Serge Pauwels Quick-Step Floors +4:59
33 Jordi Simón Andalucía +4:59
34 Miguel Mínguez Euskaltel +4:59
35 Thomas Rohregger Trek - Segafredo +4:59
36 Romain Bardet AG2R La Mondiale +4:59
37 Yukihiro Doi Team Sunweb +4:59
38 Francis De Greef Lotto - Soudal +4:59
39 Bruno Pires Tinkoff +4:59
40 Daryl Impey Orica - Scott +4:59
41 Jussi Veikkanen FDJ +4:59
42 Sandy Casar FDJ +4:59
43 Christian Meier Orica - Scott +4:59
44 Johannes Fröhlinger Team Sunweb +4:59
45 Luis Ángel Maté Cofidis, Solutions Crédits +4:59
46 Tomasz Marczynski Vacansoleil +4:59
47 Marco Marzano UAE Team Emirates +4:59
48 Rémy Di Gregorio Cofidis, Solutions Crédits +4:59
49 Mauro Santambrogio BMC Racing Team +4:59
50 Stefan Denifl Vacansoleil +4:59
51 Maxime Mederel Saur-Sojasun +4:59
52 Vladimir Karpets Movistar Team +4:59
53 Matthew Busche Trek - Segafredo +4:59
54 Oliver Zaugg Trek - Segafredo +4:59
55 David De La Cruz Caja Rural - Seguros RGA +4:59
56 Alexandr Dyachenko Astana Pro Team +4:59
57 Xabier Zandio Team Sky +4:59
58 Luis León Sánchez Team LottoNL - Jumbo +4:59
59 Steve Morabito BMC Racing Team +4:59
60 David Arroyo Movistar Team +4:59
61 Cédric Pineau FDJ +8:28
62 Branislav Samoilav Movistar Team +8:28
63 Davide Appollonio Team Sky +8:28
64 Thierry Hupond Team Sunweb +8:28
65 Martijn Keizer Vacansoleil +8:28
66 Ben Gastauer AG2R La Mondiale +8:28
67 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin +8:28
68 Leonardo Bertagnolli UAE Team Emirates +8:28
69 Ivan Velasco Murillo Euskaltel +8:28
70 Christian Vande Velde Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +8:28
71 Janez Brajkovic Astana Pro Team +8:28
72 Stef Clement Team LottoNL - Jumbo +12:46
73 Marzio Bruseghin Movistar Team +12:46
74 Benjamin Noval Gonzalez Tinkoff +12:46
75 Denys Kostyuk UAE Team Emirates +12:46
76 Martin Kohler BMC Racing Team +12:46
77 Marco Bandiera Quick-Step Floors +12:46
78 Paolo Longo Borghini Cannondale +12:46
79 Fabio Sabatini Cannondale +12:46
80 Maciej Paterski Cannondale +12:46
81 Dennis Vanendert Lotto - Soudal +12:46
82 Javier Ramirez Abeja Andalucía +12:46
83 Gatis Smukulis Team Katusha - Alpecin +12:46
84 David De La Fuente Caja Rural - Seguros RGA +12:46
85 Laurent Didier Trek - Segafredo +12:46
86 Antonio Piedra Caja Rural - Seguros RGA +12:46
87 Francesco Gavazzi Astana Pro Team +12:46
88 Ivan Santaromita BMC Racing Team +12:46
89 Mikaël Chérel AG2R La Mondiale +12:46
90 Jean-Marc Marino Saur-Sojasun +12:46
91 Michal Golas Quick-Step Floors +12:46
92 Matteo Bono UAE Team Emirates +12:46
93 Kevin De Weert Quick-Step Floors +12:46
94 Johann Tschopp BMC Racing Team +12:46
95 Jorge Azanza Soto Euskaltel +12:46
96 Andrej Kasjetsjkin Astana Pro Team +12:46
97 Sergey Renev Astana Pro Team +12:46
98 David Moncoutie Cofidis, Solutions Crédits +12:46
99 Manuele Mori UAE Team Emirates +12:46
100 Yoann Bagot Cofidis, Solutions Crédits +12:46
101 Morris Possoni UAE Team Emirates +12:46
102 Matthieu Sprick Team Sunweb +12:46
103 Alex Howes Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +12:46
104 Francis Mourey FDJ +12:46
105 Ryder Hesjedal Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +12:46
106 Jegor Silin Astana Pro Team +12:46
107 Julian Sanchez Pimienta Caja Rural - Seguros RGA +12:46
108 Yann Huguet Team Sunweb +12:46
109 Juan José Haedo Tinkoff +18:25
110 Brett Lancaster Orica - Scott +18:25
111 Alessandro Vanotti Cannondale +18:25
112 Gustavo César Veloso Andalucía +21:04
113 Jesús Rosendo Prado Andalucía +21:04
114 Kenny van Hummel Vacansoleil +21:04
115 Romain Zingle Cofidis, Solutions Crédits +21:04
116 André Cardoso Caja Rural - Seguros RGA +21:04
117 Fumiyuki Beppu Orica - Scott +21:04
118 Sergio Carrasco Andalucía +21:04
119 Aitor Galdos Alonso Caja Rural - Seguros RGA +21:04
120 Allan Davis Orica - Scott +21:04
121 Luke Roberts Tinkoff +21:04
122 Laurens ten Dam Team LottoNL - Jumbo +21:04
123 Victor Cabedo Euskaltel +21:04
124 José Luis Cano Andalucía +21:04
Nicolas Roche AG2R La Mondiale Niet gefinished