Uitslag Ronde van Catalonië 2012

Evenement Ronde van Catalonië 2012
Type Wegwedstrijd Badalona - Barcelona
Datum zondag 25 maart 2012, 12:20
Afstand 119,8 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Julien Simon Saur-Sojasun 2:47:02
2 Francesco Gavazzi Astana Pro Team z.t.
3 Damiano Cunego UAE Team Emirates z.t.
4 Rigoberto Urán Team Sky z.t.
5 Robert Kišerlovski Astana Pro Team z.t.
6 Jurgen Van den Broeck Lotto - Soudal z.t.
7 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo z.t.
8 Romain Bardet AG2R La Mondiale z.t.
9 Maciej Paterski Cannondale z.t.
10 Denis Mensjov Team Katusha - Alpecin z.t.
11 Matteo Carrara Vacansoleil z.t.
12 Daniel Martin Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
13 Dario Cataldo Quick-Step Floors z.t.
14 Sylwester Szmyd Cannondale z.t.
15 Daryl Impey Orica - Scott z.t.
16 Samuel Sánchez Euskaltel z.t.
17 Martin Kohler BMC Racing Team z.t.
18 Sergio Pardilla Movistar Team z.t.
19 Marcos García Caja Rural - Seguros RGA z.t.
20 Brice Feillu Saur-Sojasun z.t.
21 Miguel Mínguez Euskaltel z.t.
22 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin z.t.
23 David Arroyo Movistar Team z.t.
24 Nairo Quintana Movistar Team z.t.
25 Peter Stetina Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
26 Kevin De Weert Quick-Step Floors z.t.
27 Michal Golas Quick-Step Floors z.t.
28 Yukihiro Doi Team Sunweb z.t.
29 Fabrice Jeandesboz Saur-Sojasun z.t.
30 Tom Danielson Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
31 Janez Brajkovic Astana Pro Team z.t.
32 Michael Albasini Orica - Scott z.t.
33 Oliver Zaugg Trek - Segafredo z.t.
34 Adrian Palomares Villaplana Andalucía z.t.
35 Yury Trofimov Team Katusha - Alpecin z.t.
36 Vladimir Karpets Movistar Team z.t.
37 José Vicente Toribio Andalucía z.t.
38 Bruno Pires Tinkoff z.t.
39 Jegor Silin Astana Pro Team z.t.
40 Xabier Zandio Team Sky z.t.
41 Jussi Veikkanen FDJ +14
42 Christian Meier Orica - Scott +14
43 Mathias Frank BMC Racing Team +14
44 Yoann Bagot Cofidis, Solutions Crédits +14
45 Ben Gastauer AG2R La Mondiale +14
46 Luis Ángel Maté Cofidis, Solutions Crédits +20
47 Jordi Simón Andalucía +20
48 Mikaël Chérel AG2R La Mondiale +20
49 Antonio Piedra Caja Rural - Seguros RGA +20
50 Cédric Pineau FDJ +20
51 Stefan Denifl Vacansoleil +20
52 Manuele Mori UAE Team Emirates +20
53 Robert Gesink Team LottoNL - Jumbo +20
54 Davide Appollonio Team Sky +20
55 Chris Sørensen Tinkoff +20
56 Fabio Sabatini Cannondale +20
57 Steve Morabito BMC Racing Team +20
58 Serge Pauwels Quick-Step Floors +20
59 Ivan Velasco Murillo Euskaltel +25
60 Mauro Santambrogio BMC Racing Team +30
61 Johannes Fröhlinger Team Sunweb +38
62 Francis Mourey FDJ +40
63 Petr Ignatenko Team Katusha - Alpecin +51
64 Laurent Didier Trek - Segafredo +54
65 Rémy Di Gregorio Cofidis, Solutions Crédits +56
66 Thomas Rohregger Trek - Segafredo +56
67 Francis De Greef Lotto - Soudal +1:10
68 David Moncoutie Cofidis, Solutions Crédits +1:41
69 Marco Marzano UAE Team Emirates +1:56
70 Maxime Mederel Saur-Sojasun +1:56
71 Ivan Santaromita BMC Racing Team +2:15
72 Laurens ten Dam Team LottoNL - Jumbo +2:23
73 Kristof Vandewalle Quick-Step Floors +2:23
74 Christian Vande Velde Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +2:28
75 Denys Kostyuk UAE Team Emirates +2:28
76 Levi Leipheimer Quick-Step Floors +2:28
77 Alexandr Dyachenko Astana Pro Team +2:28
78 Matteo Bono UAE Team Emirates +2:41
79 Marzio Bruseghin Movistar Team +2:41
80 Alessandro Vanotti Cannondale +3:28
81 Tomasz Marczynski Vacansoleil +3:28
82 Jean-Marc Marino Saur-Sojasun +5:19
83 Matthew Busche Trek - Segafredo +5:19
84 Allan Davis Orica - Scott +6:24
85 André Cardoso Caja Rural - Seguros RGA +6:24
86 Luis León Sánchez Team LottoNL - Jumbo +6:44
87 Yann Huguet Team Sunweb +6:44
88 Branislav Samoilav Movistar Team +7:36
89 Gatis Smukulis Team Katusha - Alpecin +7:36
90 Johann Tschopp BMC Racing Team +7:36
91 Sergio Carrasco Andalucía +7:36
92 Leonardo Bertagnolli UAE Team Emirates +7:36
93 Gustavo César Veloso Andalucía +8:34
94 Jesús Rosendo Prado Andalucía +8:34
95 Stef Clement Team LottoNL - Jumbo +8:34
96 Romain Zingle Cofidis, Solutions Crédits +8:34
97 Paolo Longo Borghini Cannondale +8:34
98 Luke Roberts Tinkoff +8:34
99 Julian Sanchez Pimienta Caja Rural - Seguros RGA +8:34
100 Andrej Kasjetsjkin Astana Pro Team +8:34
101 Marco Bandiera Quick-Step Floors +8:34
102 José Luis Cano Andalucía +8:34
103 David De La Cruz Caja Rural - Seguros RGA +8:34
104 Fumiyuki Beppu Orica - Scott +8:34
105 Jorge Azanza Soto Euskaltel +8:34
106 Nicolas Edet Cofidis, Solutions Crédits +8:34
107 Ryder Hesjedal Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +9:08
108 Alex Howes Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +12:29
109 Brett Lancaster Orica - Scott +12:29
110 Dennis Vanendert Lotto - Soudal +12:41
111 Martijn Keizer Vacansoleil +12:41
112 Javier Ramirez Abeja Andalucía +12:41
113 Victor Cabedo Euskaltel +12:41
114 Matthieu Sprick Team Sunweb +12:41
115 Benjamin Noval Gonzalez Tinkoff +12:41
116 Sandy Casar FDJ +12:41
117 Aitor Galdos Alonso Caja Rural - Seguros RGA +12:41
118 David De La Fuente Caja Rural - Seguros RGA +12:41
119 Juan José Haedo Tinkoff +12:41
120 Morris Possoni UAE Team Emirates +12:41
121 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin +12:41
122 Thierry Hupond Team Sunweb +12:41
123 Sergey Renev Astana Pro Team +12:41
Kenny van Hummel Vacansoleil Niet gefinished