Liveverslag

Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Tour de France 2013: Etappe 1 Porto-Vecchio - Bastia

Evenement Tour de France 2013
Etappe 1 Wegwedstrijd Porto-Vecchio - Bastia
Datum zaterdag 29 juni 2013, 12:15
Afstand 213 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Marcel Kittel Team Sunweb 4:56:52
2 Alexander Kristoff Team Katusha - Alpecin z.t.
3 Danny van Poppel Vacansoleil z.t.
4 David Millar Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
5 Matteo Trentin Quick-Step Floors z.t.
6 Samuel Dumoulin AG2R La Mondiale z.t.
7 Greg Henderson Lotto - Soudal z.t.
8 Jürgen Roelandts Lotto - Soudal z.t.
9 José Joaquín Rojas Movistar Team z.t.
10 Kris Boeckmans Vacansoleil z.t.
11 Daryl Impey Orica - Scott z.t.
12 Sep Vanmarcke Team LottoNL - Jumbo z.t.
13 Julien Simon Saur-Sojasun z.t.
14 Nicolas Roche Tinkoff z.t.
15 Simon Gerrans Orica - Scott z.t.
16 Andrej Kasjetsjkin Astana Pro Team z.t.
17 José Iván Gutiérrez Movistar Team z.t.
18 Ruben Perez Moreno Euskaltel z.t.
19 Michael Albasini Orica - Scott z.t.
20 Maarten Wynants Team LottoNL - Jumbo z.t.
21 Jonathan Hivert Saur-Sojasun z.t.
22 Jean-Christophe Péraud AG2R La Mondiale z.t.
23 Cadel Evans BMC Racing Team z.t.
24 Edvald Boasson Hagen Team Sky z.t.
25 Christophe Riblon AG2R La Mondiale z.t.
26 Roman Kreuziger Tinkoff z.t.
27 Sergey Lagutin Vacansoleil z.t.
28 Michael Schär BMC Racing Team z.t.
29 Michal Kwiatkowski Quick-Step Floors z.t.
30 Romain Bardet AG2R La Mondiale z.t.
31 Jurgen Van den Broeck Lotto - Soudal z.t.
32 Damiano Cunego UAE Team Emirates z.t.
33 Gatis Smukulis Team Katusha - Alpecin z.t.
34 Sylvain Chavanel Quick-Step Floors z.t.
35 Alejandro Valverde Movistar Team z.t.
36 Simon Clarke Orica - Scott z.t.
37 Peter Velits Quick-Step Floors z.t.
38 Christian Vande Velde Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
39 Richie Porte Team Sky z.t.
40 Pavel Brutt Team Katusha - Alpecin z.t.
41 Chris Froome Team Sky z.t.
42 Jakob Fuglsang Astana Pro Team z.t.
43 Marcel Sieberg Lotto - Soudal z.t.
44 Joaquim Rodríguez Team Katusha - Alpecin z.t.
45 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin z.t.
46 Niki Terpstra Quick-Step Floors z.t.
47 Nairo Quintana Movistar Team z.t.
48 Jan Bakelants Trek - Segafredo z.t.
49 Tom Veelers Team Sunweb z.t.
50 Simon Geschke Team Sunweb z.t.
51 Jean-Marc Marino Saur-Sojasun z.t.
52 Boy van Poppel Vacansoleil z.t.
53 Koen de Kort Team Sunweb z.t.
54 Tom Dumoulin Team Sunweb z.t.
55 Pierrick Fédrigo FDJ z.t.
56 Romain Sicard Euskaltel z.t.
57 Thibaut Pinot FDJ z.t.
58 Mark Cavendish Quick-Step Floors z.t.
59 Mikel Astarloza Euskaltel z.t.
60 Enrico Gasparotto Astana Pro Team z.t.
61 David López Team Sky z.t.
62 Peter Kennaugh Team Sky z.t.
63 Vasil Kiryienka Team Sky z.t.
64 Marcus Burghardt BMC Racing Team z.t.
65 Gorka Izagirre Euskaltel z.t.
66 Brett Lancaster Orica - Scott z.t.
67 Haimar Zubeldia Trek - Segafredo z.t.
68 Kanstantsin Siutsou Team Sky z.t.
69 Arnold Jeannesson FDJ z.t.
70 Przemyslaw Niemiec UAE Team Emirates z.t.
71 Eduard Vorganov Team Katusha - Alpecin z.t.
72 Juan José Oroz Euskaltel z.t.
73 Igor Antón Euskaltel z.t.
74 Rudy Molard Cofidis, Solutions Crédits z.t.
75 Adam Hansen Lotto - Soudal z.t.
76 Maxime Monfort Trek - Segafredo z.t.
77 Rein Taaramäe Cofidis, Solutions Crédits z.t.
78 Laurent Didier Trek - Segafredo z.t.
79 Andy Schleck Trek - Segafredo z.t.
80 Cyril Gautier Direct Energie z.t.
81 Ion Izagirre Euskaltel z.t.
82 Pierre Rolland Direct Energie z.t.
83 Alexis Vuillermoz Saur-Sojasun z.t.
84 David Veilleux Direct Energie z.t.
85 Wout Poels Vacansoleil z.t.
86 Anthony Delaplace Saur-Sojasun z.t.
87 José Serpa UAE Team Emirates z.t.
88 Nacer Bouhanni FDJ z.t.
89 Mikel Nieve Euskaltel z.t.
90 Manuel Quinziato BMC Racing Team z.t.
91 Ryder Hesjedal Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
92 Alexandre Geniez FDJ z.t.
93 Daniel Martin Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
94 Lars Petter Nordhaug Team LottoNL - Jumbo z.t.
95 Bauke Mollema Team LottoNL - Jumbo z.t.
96 Benjamin Noval Gonzalez Tinkoff z.t.
97 Laurens ten Dam Team LottoNL - Jumbo z.t.
98 Lieuwe Westra Vacansoleil z.t.
99 Yukiya Arashiro Direct Energie z.t.
100 Aliaksandr Kuchynski Team Katusha - Alpecin z.t.
101 Thomas Voeckler Direct Energie z.t.
102 Robert Gesink Team LottoNL - Jumbo z.t.
103 Yohann Gène Direct Energie z.t.
104 Thomas De Gendt Vacansoleil z.t.
105 Arthur Vichot FDJ z.t.
106 Kévin Reza Direct Energie z.t.
107 Blel Kadri AG2R La Mondiale z.t.
108 John Gadret AG2R La Mondiale z.t.
109 John Degenkolb Team Sunweb z.t.
110 William Bonnet FDJ z.t.
111 Andrew Talansky Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
112 Tom Danielson Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
113 Lars Boom Team LottoNL - Jumbo z.t.
114 Maxime Bouet AG2R La Mondiale z.t.
115 Michael Rogers Tinkoff z.t.
116 Cyril Lemoine Saur-Sojasun z.t.
117 Maxime Mederel Saur-Sojasun z.t.
118 Roy Curvers Team Sunweb z.t.
119 Andrey Amador Movistar Team z.t.
120 Yury Trofimov Team Katusha - Alpecin z.t.
121 Jens Voigt Trek - Segafredo z.t.
122 Yoann Bagot Cofidis, Solutions Crédits z.t.
123 Juan Antonio Flecha Vacansoleil z.t.
124 Tom Leezer Team LottoNL - Jumbo z.t.
125 Stuart O'Grady Orica - Scott z.t.
126 Ramunas Navardauskas Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
127 Daniele Bennati Tinkoff z.t.
128 Sérgio Paulinho Tinkoff z.t.
129 Matteo Tosatto Tinkoff z.t.
130 Jesús Hernández Tinkoff z.t.
131 Rubén Plaza Movistar Team z.t.
132 Rui Costa Movistar Team z.t.
133 Jérémy Roy FDJ z.t.
134 Daniel Moreno Team Katusha - Alpecin z.t.
135 Juan José Lobato Euskaltel z.t.
136 Fredrik Kessiakoff Astana Pro Team z.t.
137 Francesco Gavazzi Astana Pro Team z.t.
138 Guillaume Levarlet Cofidis, Solutions Crédits z.t.
139 Philippe Gilbert BMC Racing Team z.t.
140 Tejay van Garderen BMC Racing Team z.t.
141 Steve Morabito BMC Racing Team z.t.
142 Jack Bauer Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
143 Moreno Moser Cannondale z.t.
144 Johannes Fröhlinger Team Sunweb z.t.
145 Albert Timmer Team Sunweb z.t.
146 Jonathan Castroviejo Movistar Team z.t.
147 Assan Bazayev Astana Pro Team z.t.
148 Brice Feillu Saur-Sojasun z.t.
149 Hubert Dupont AG2R La Mondiale z.t.
150 Adriano Malori UAE Team Emirates z.t.
151 Cameron Meyer Orica - Scott z.t.
152 Davide Malacarne Direct Energie z.t.
153 Alan Marangoni Cannondale z.t.
154 Maciej Bodnar Cannondale z.t.
155 Peter Sagan Cannondale z.t.
156 Brian Bach Vandborg Cannondale z.t.
157 Fabio Sabatini Cannondale z.t.
158 Alessandro De Marchi Cannondale z.t.
159 Bart De Clercq Lotto - Soudal z.t.
160 Sébastien Minard AG2R La Mondiale z.t.
161 Markel Irizar Trek - Segafredo z.t.
162 Lars Bak Lotto - Soudal z.t.
163 Alberto Contador Tinkoff z.t.
164 Frederik Willems Lotto - Soudal z.t.
165 Ian Stannard Team Sky z.t.
166 Rohan Dennis Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
167 Matthew Goss Orica - Scott z.t.
168 Svein Tuft Orica - Scott z.t.
169 Davide Cimolai UAE Team Emirates z.t.
170 Roberto Ferrari UAE Team Emirates z.t.
171 Elia Favilli UAE Team Emirates z.t.
172 Dimitri Muravyev Astana Pro Team z.t.
173 Jérôme Pineau Quick-Step Floors z.t.
174 Jérôme Coppel Cofidis, Solutions Crédits z.t.
175 Andreas Klöden Trek - Segafredo z.t.
176 Brent Bookwalter BMC Racing Team z.t.
177 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo z.t.
178 Manuele Mori UAE Team Emirates z.t.
179 Amaël Moinard BMC Racing Team z.t.
180 Daniel Navarro Cofidis, Solutions Crédits z.t.
181 Imanol Erviti Movistar Team z.t.
182 André Greipel Lotto - Soudal z.t.
183 Jérôme Cousin Direct Energie z.t.
184 Murilo Fischer FDJ z.t.
185 Matteo Bono UAE Team Emirates z.t.
186 Janez Brajkovic Astana Pro Team z.t.
187 Alexey Lutsenko Astana Pro Team z.t.
188 Tony Gallopin Trek - Segafredo z.t.
189 Julien El Farès Saur-Sojasun z.t.
190 Egoitz García Cofidis, Solutions Crédits z.t.
191 Tony Martin Quick-Step Floors z.t.
192 Gert Steegmans Quick-Step Floors z.t.
193 Johnny Hoogerland Vacansoleil z.t.
194 Geraint Thomas Team Sky z.t.
195 Kristijan Koren Cannondale z.t.
196 Luis Ángel Maté Cofidis, Solutions Crédits z.t.
197 Christophe Le Mével Cofidis, Solutions Crédits z.t.
198 Ted King Cannondale z.t.