Puntenklassement Vuelta a España 2017

Hier vind je de stand in het puntenklassement van de Vuelta a España 2017. Bekijk ook het algemeen klassement, het combinatieklassement en het bergklassement.

Evenement Vuelta a España 2017
Klassement Puntenklassement Vuelta a España 2017: 19 augustus - 10 september 2017
Afstand 3301,5 km

Uitslag

# Naam Team Punten
1 Chris Froome Team Sky 158
2 Matteo Trentin Quick-Step Floors 156
3 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida 128
4 Alberto Contador Trek - Segafredo 105
5 Wilco Kelderman Team Sunweb 97
6 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin 93
7 Miguel Ángel López Astana Pro Team 90
8 José Joaquín Rojas Movistar Team 70
9 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team 61
10 Esteban Chaves Orica - Scott 61
11 Pawel Poljanski BORA - hansgrohe 58
12 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal 55
13 Wout Poels Team Sky 53
14 Tom Van Asbroeck Cannondale - Drapac Professional Cycling Team 53
15 Matej Mohoric UAE Team Emirates 51
16 Rafal Majka BORA - hansgrohe 51
17 Alexey Lutsenko Astana Pro Team 49
18 Romain Bardet AG2R La Mondiale 49
19 Søren Kragh Team Sunweb 44
20 Julian Alaphilippe Quick-Step Floors 43
21 Thomas De Gendt Lotto - Soudal 41
22 Jan Polanc UAE Team Emirates 40
23 Fabio Aru Astana Pro Team 38
24 Nicolas Roche BMC Racing Team 38
25 Alexis Gougeard AG2R La Mondiale 38
26 Alessandro De Marchi BMC Racing Team 35
27 Michael Schwarzmann BORA - hansgrohe 35
28 Edward Theuns Trek - Segafredo 32
29 Marc Soler Movistar Team 31
30 Sacha Modolo UAE Team Emirates 30
31 Lorrenzo Manzin FDJ 29
32 Yves Lampaert Quick-Step Floors 28
33 Iván García Bahrain - Merida 28
34 Sander Armée Lotto - Soudal 25
35 Stefan Denifl Aqua Blue Sport 25
36 Giovanni Visconti Bahrain - Merida 25
37 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo 24
38 Gianni Moscon Team Sky 24
39 Juan José Lobato Team LottoNL - Jumbo 24
40 Luis León Sánchez Astana Pro Team 23
41 Jetse Bol Manzana Postobón Team 23
42 Floris De Tier Team LottoNL - Jumbo 22
43 Mikel Nieve Team Sky 20
44 Jarlinson Pantano Trek - Segafredo 20
45 Rui Costa UAE Team Emirates 19
46 Tejay van Garderen BMC Racing Team 19
47 Tobias Ludvigsson FDJ 17
48 Enric Mas Quick-Step Floors 17
49 Jaime Rosón Caja Rural - Seguros RGA 16
50 Anthony Perez Cofidis, Solutions Crédits 16
51 Marco Haller Team Katusha - Alpecin 16
52 Jack Haig Orica - Scott 15
53 Richard Carapaz Movistar Team 15
54 Bob Jungels Quick-Step Floors 15
55 Michel Kreder Aqua Blue Sport 15
56 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data 14
57 Patrick Konrad BORA - hansgrohe 14
58 Arnaud Courteille FDJ 13
59 Daniel Moreno Movistar Team 12
60 Pello Bilbao Astana Pro Team 12
61 Franco Pellizotti Bahrain - Merida 12
62 Stef Clement Team LottoNL - Jumbo 12
63 Nélson Oliveira Movistar Team 12
64 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe 12
65 Simon Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team 11
66 Brendan Canty Cannondale - Drapac Professional Cycling Team 11
67 Darwin Atapuma UAE Team Emirates 10
68 Aldemar Reyes Manzana Postobón Team 10
69 Magnus Cort Orica - Scott 10
70 Rafael Reis Caja Rural - Seguros RGA 10
71 Louis Meintjes UAE Team Emirates 9
72 Kenneth Vanbilsen Cofidis, Solutions Crédits 9
73 Sergio Pardilla Caja Rural - Seguros RGA 8
74 Luis Ángel Maté Cofidis, Solutions Crédits 8
75 Adam Yates Orica - Scott 8
76 Bart De Clercq Lotto - Soudal 8
77 Antwan Tolhoek Team LottoNL - Jumbo 7
78 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin 7
79 Daniel Navarro Cofidis, Solutions Crédits 7
80 Andreas Schillinger BORA - hansgrohe 7
81 Adam Blythe Aqua Blue Sport 7
82 Koen Bouwman Team LottoNL - Jumbo 6
83 Anthony Roux FDJ 6
84 Jérémy Maison FDJ 6
85 David Arroyo Caja Rural - Seguros RGA 6
86 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team 6
87 Loïc Vliegen BMC Racing Team 6
88 Daniel Hoelgård FDJ 6
89 Daan Olivier Team LottoNL - Jumbo 5
90 Julien Duval AG2R La Mondiale 5
91 Bert-Jan Lindeman Team LottoNL - Jumbo 5
92 Peter Koning Aqua Blue Sport 5
93 Diego Rosa Team Sky 4
94 Diego Rubio Caja Rural - Seguros RGA 4
95 Simon Yates Orica - Scott 3
96 Stéphane Rossetto Cofidis, Solutions Crédits 3
97 Julien Bernard Trek - Segafredo 3
98 Sebastián Molano Manzana Postobón Team 3
99 Christian Knees Team Sky 2
100 Jesús Hernández Trek - Segafredo 1
101 Koen de Kort Trek - Segafredo 1
102 Conor Dunne Aqua Blue Sport 1
Antonio Pedrero Movistar Team -1
Christoph Pfingsten BORA - hansgrohe -4
Valerio Agnoli Bahrain - Merida -5